Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türk Erkeğine Giriş 101: Google'a Türk Erkekleri Hakkında Sorulan 22 Neden

513PAYLAŞIM

Bir toplumu anlamak için bir çok şey incelenebilir, bunlardan en ilginçlerinden biri de insanların Google'da neleri arattığına bakmak olabiliyor. Daha önce karşınıza çıktıysa görmüşsünüzdür ki Amerika ve Avrupa'da gugıllanan kelimeler ve hangi bölgelerden / eyaletlerden bu aramaların yapıldığına göre çeşitli bilimsel makaleler yayınlanıyor.

Ben de merak edip Google anneye "erkekler neden x?" yazıp çıkan ilk sonuçlara baktım. Bakalım Türk erkeği hakkında kadınlarımızın en çok arattığı "neden?" kalıpları nelermiş.

1. İnsanlık tarihinin en gizemli sorusuyla başlıyoruz. Erkekler neden aldatır?

İnanın ben de bilmiyorum keşke bilsem de bir yaranıza işemiş olsam ama maalesef evrenin sırrı gibi meret... Erkeklerin neden aramadığı da popüler sorularımızdan bir tanesi. Arkadan ilişki konusuna değinmeden cümleyi bitiriyorum.

2. Erkekler ile ilgili merak edilen soruların çoğu cinsellikle alakalı...

Bunun sebebi cinsel eğitim konusunda yetersiz ve cinselliği ayıp olarak gören bir toplum olmamız olabilir. Ama yine karşımıza "başka kadınlara bakar" çıkıyor. Erkekler ve aldatmak hakkında ansiklopedi yazılırmış.

3. Evde soğan kavurunca erkeğin gözünün dışarı kayması problemi.

Erkeklerin her türlü derdini tasasını çekip sonra el iki cilve yapınca üzülen cefakar kadınlarımız... Sizi anlıyor ve sizi özümsüyorum. Birileri de boktan nem kapma hissiyatıyla "bu benden hoşlanıyor mu acaba" dertlerine gark olup "madem evlenmeyecektik neden canım dedin?" tasasına düşmüş.

4. Değişmeyen tek şey erkeklerin dudak hastalığının değişmemesidir...

Büyük ihtimal ince dudaklı, dolgu dudak yaptırmakla parasını ve kendini harcamak istemeyen canımız kadınlar tarafından sorulmuş sorular bunlar. Bu arada erkeklerin dişli kadın sevdiğini görmedim ben, hangi erkekler seviyorsa bana bir haber uçurun.

5. Yaşar ne yaşar ne yaşamaz...

Erkekler neden evlenmek ister çünkü bilmiyorum, erkekler neden evlenmek ister çünkü onu da bilmiyorum. Erkekler neden erken boşalır, büyük ihtimal evlenmek  akıllarına gelmiştir.

6. Erkekler neden en mahremimize bu kadar göz diker?

Fotoğraf, fantezi, facebook şifresi... Evi de üstüne yapalım bari aslanım?

7. İnsana hiç yaranılmaz..

Erkek erkek boşalsa dert geç boşalsa dert. Erkekler gay olmaz bu arada, gay doğarlar öyle sonradan olan bir şey değil o canlar... Geneleve neden gittiklerinin sorulmasına da şaşırdım, bu kadar saf olmayalım.

8. Erkeklerin beğendiği kadın prototipi yavaş yavaş şekilleniyor...

Erkekler kısa boylu, iri kalçalı, dolgun dudaklı ve cilveli kadınlardan hoşlanıyor. Şimdiye kadar araştırmadan bunu çıkartabildim. Bu prototipe Kibariye de uyuyor bence.

9. Laf atan ve LOL oynayan ergenler hakkında bir yakarış..

Büyük ihtimal bu L harfini ergen kadın arkadaşlar doldurdu. Laf atan erkek gerizekalıdır, lol oynayan erkek henüz gençtir bir süre bekleyin olgunlaşacaktır.

10. Erkekler neden meme meme meme meme MEME?

11. Erkekler cağğğnım kadınların kafalarını karıştırmaya devam ediyor.

Sorular artık iyice karmaşıklaşmaya başladı. Erkekler hakkında karman çorman bir yargılar silsilesi almış başını gitmiş. Erkekler normal doğum istemiyorsa kendileri doğurabilirler.

12. Erkekler neden odundur?

Başka sorum yok hakim bey.

13. Erkekler neden öküz?

Siz bu kadınlara ne biçim davranıyorsunuz oğlum, napıyorsunuz siz bu kadınceyizlere?

14. Bu soruları kadınlar değil erkekler sormuş hehe...

Gece kamyonu deviren Google'a koşmuş.

15. Erkekler neden sekse düşkündür?

Bunu araştırmam lazım çok zor bir soru. Kadınlar erkeklerin çoğunlukla cinsellikle alakalı ve kötü davranışlarını merak ediyor. Bir tane iyi bir şey çıkmadı hala.

16. Erkekler neden şerefsiz?

Burada işler kızışmaya başlıyor. Tontik tontik odun öküz derken bir anda level atlayıp olay şerefsize bağlanmış. Şişman kadınları da üzmeyin.

17. Terlemeyen erkek isteyen kadın cemiyeti.

Erkekler titrer çünkü seks, erkekler terk eder çünkü seks, erkekler terler çünkü kas gücü, erkekler tayt sever çünkü seks. Bak iki dakikada her şeyi sekse bağladık.

18. Erkekler neden uyur? Uyumayan erkek istiyor kadınlarımız.

Büyük ihtimalle işten eve cılkı çıkmış şekilde gelip yemekten sonra kanepede tv izlerken sızan kocalardan muzdarip bir akım var.

19. Erkekler üstün değildir sadece üst dudak öpmek isterler.

Erkekler neden üstünmüş, hadi lan ordan.

20. Erkekler ve tıp etiği.

Arama yapan arkadaşlar tıp etiğine sahip maşallah vajina yazmışlar hep. Kendilerini tebrik ediyorum.

21. Yine cinsellik yine seks yine akıllarda deli sorular...

Her akşam hasretinle dağılıyorum 

Kendi kendimi yar paralıyorum

Sanki sen varmışsın gibi koynumda 

YASTIĞA YORGANA SARILIYORUM

22. Bu kadınları delirtmeyin artık beyler!

"Erkekler neden zayıf sevmez şişman sevmez cilveli sever dişli sever." Hiçbir sorunun birbiriyle alakası yok, hepsi kendi özelinde birer örnek ve hiçbirini erkekler hakkında genel bir yargıya ulaşmak için kullanamayız ama arkadaş siz de şu kadınlara seks objesi gibi davranıp durmayın artık. Biraz özenli, biraz dürüst davranın yahu!

Daha fazla mizah için Onedio Goygoy sayfasını Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omer-atasoy

Basit. Erkek(bir cinsiyet) aratırsanız yine cinsiyetle ilgili sonuç bulursunuz. İnsan diye aratırsanız sonuç insan hakkında olur. (2'den sonrasını okumadım kaçırdığım nokta varsa belirtin)

tyfn-dmrc

Ulan hepimiz( erkekler ) ölsek de şu kadınlarda kurtulsa bizde kurtulsak bu çileden. Nedir arkadaş bi bitmedi sidik yarışınız..

buketmizrak

Bunun kadınlar versiyonu da iyi değilmiş ne biçim bir toplum olmuşuz ln

metehan-ozbek

Türk Kadını neden a-z diye aratalım bir de ne çıkacak acaba.

Gizli Kullanıcı

kısacası erkekler = seks. başka bişi yok. yani biz kadınların gözünde erkekler sadece her şeyi seks için yapan bir cinsiyet ayrıca bu yüzden de onları bu konuda memnu ederek nasıl kendilerine bağlayacakları konusunu bilmeye uğraşıyorlar. acıdım be :D

Görüş Bildir