Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Toplanın Burçların Oscar Ödüllerini Dağıtıyoruz!

-

Burçlara inananlar inanmayanlar her seferinde tartışma konusu da olsa her zaman için engel olamadığımız ön yargımızla insanları bunlara göre değerlendiriyoruz. Hal böyle olunca biz de 12 burcumuzun en iyi oldukları alanlarda onlara bir Oscar verelim dedik.

Keyifli okumalar

En Superman; Koç Burcu

Öncü ruhları, girişken tavırları ve enerjisiyle ideal liderler olan Koç burcu insanları için içimizdeki Supermanler diyebiliriz. Kendilerinden emin tavırları ve insanların onlar tarafından yönetilmeyi sevmesiyle liderlik koltuğuna epey yakışırlar.

En Zeynep Ilıcalı Sabırlısı; Boğa Burcu

Kendilerinde peygamber sabrı ver desek yeridir, bu özellik onlara hayatlarında çok şey kazandırır.Bazen ise boğaların bu aşırı sabırlılığı yanlarındaki insanı çıldırtabilir. Bir de panik anında yanınızda bir Boğa insanı varsa şanslısınız soğukkanlılığıyla sizi de rahatlatacaktır.

En Enerjisi Nirvana Olan; İkizler Burcu

Eğer bir ikizler burcuyla beraberseniz asla sıkılmazsınız, onların bitmek bilmeyen o mükemmel enerjileri sizi de canlandırır. Eğer tatile kimle gideceğinize karar veremiyorsanız bu kesinlikle ikizler burcu olmalı derim.

En Aşığı Bol Afrodit; Yengeç Burcu

Aşırı merhametli olmaları ve minnoş kalpleriyle sevmeyeni yoktur. Bu sevgi dolu halleri bir de mutfak konusundaki becerileri ile birleşince kendi bolca sevdirir. Aynı zamanda da evine bağlılıkları ve çocuklara düşkünlükleriyle bilinen yengeçler çok iyi anne olurlar.

En Vız Vız Çalışkan Arımız; Başak Burcu

Her daim detaycı ve planlı olmaları onları, yaptıkları her şeyde başarının zirvesine ulaştırır. Ayrıca sorumluluk sahibi olmaları ve düzenli olma tutkuları onları hem iş hem aşk hayatında aranan bir adaya dönüştürür.

En Mr. and Mrs.Smith Cool'luğuna Sahip; Aslan Burcu

Havalı tavırları ve girdikleri her ortamda gösterişli duruşlarıyla gözleri üstüne toplayan aslan burcu insanları ortamın en popüleridir. Aynı zamanda da odaklandıkları zaman yapamayacakları iş yoktur.

En Konuşunca Yıldız Tilbe Gibi Bağımlılık Yaratan; Terazi Burcu

Tanıdık tanımadık herkesin dikkatini güzel sohbetiyle çeken terazi insanları, yüksek iletişim becerileri sayesinde iş hayatında da çok rahat ilerlerler. Aynı zamanda arkadaş ortamlarının da arananıdır.

En Ampute Milli Takımı Ruhuna Sahip; Akrep Burcu

Onlar için imkansız diye bir şey yoktur. Kafasına taktığı, yapmak istediği her şeyi yapar. Ayrıca sürekli üreten beyni ve pratik zekası hayattaki en büyük yardımcılarıdır. Yani anlayacağınız akrep burcu insanları her zaman başarılarıyla anılır.

En Bilge Yoda; Yay Burcu

Tam bir araştırma meraklısı olan yay burcu insanıyla sohbet etmenin keyfi çok başkadır. Genel kültürleri karşısında susup kalabilirsiniz. Bilmedikleri şey neredeyse yoktur. Bütün ömürlerini yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini geliştirmek için harcarlar.

En Metin-Ali-Feyyaz Dostluğu Ruhuna Sahip; Oğlak Burcu

Güçlü iradesiyle verdiği hiç bir sözden dönmeyen oğlak burcu insanları, sizler için kesinlikle ideal dosttur. Her zaman güvenip sırrınızı paylaşabileceğiniz bu kadar az insan kalmışken oğlak insanlarımızın değerini bilelim.....

En Altın Karınca; Kova Burcu

Her işini ciddiyetle ve büyük bir azimle yapan Koç burcu insanları özellikle iş dünyasında bulunmaz hint kumaşıdır. Kova burcu insanları hiç bir zaman karşısındaki insanı yargılamazlar ve açık fikirlidirler. Aynı zamanda keyifli sohbetleri de bonus olur.

En Eros Ruhuna Sahip; Balık Burcu

Şeytan tüylerinden midir bilinmez Balık burcu insanları kendini herkese sevdirir. Girdiği her ortamda duyarlılığı, iyi kalpliliği ve düşünceli olmasıyla konuşulur. Aynı zamanda da etrafındaki insanlardan gördüğü ilgi hiç bitmez.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duygu-naz-basarir

HE ŞÖYLE EN SONUNDA BALIK BURCUYA LAYIK OLAN YORUMU YAPTIN ONEDİO

melisa40

En Eros Ruhuna Sahip; Balık Burcu Şeytan tüylerinden midir bilinmez Balık burcu insanları kendini herkese sevdirir. Girdiği her ortamda duyarlılığı, iyi kalpliliği ve düşünceli olmasıyla konuşulur. Aynı zamanda da etrafındaki insanlardan gördüğü ilgi hiç bitmez.BALIK BURCUNA LAYIK OLAN ÖDÜL...

mazot

Yay burcu hakkında bildiklerinizi size tekrardan yazdırmak üzere Kütahya'da bulunmaktayım gelin buyrun.

pinkmargaritaa

admin balık burcu NET

Gizli Kullanıcı

saçma

Görüş Bildir