Görüş Bildir
Haberler
Teşkilat 9. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 9. Bölüm Fragmanı

Sunay Korkmaz
26.04.2021 - 11:43

Başrollerinde Deniz Aysan ile Çağlar Ertuğrul'un yer aldığı Teşkilat dizi yeni bölümleri ile Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Teşkilat 9. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Teşkilat Son Bölüm Özeti

Teşkilat Son Bölüm Özeti

Drone saldırısıyla vurulan Mete Başkan hastaneye kaldırılır. Mete acil ameliyata alınırken, tüm çabasına rağmen suikaste engel olamayan Serdar olayın şokunu yaşamaktadır. Ekip, Fadi tarafından kurulan pusudan kurtulmayı başarsa da Mete Başkan’a yapılan saldırının haberiyle sarsılır. Karargâhta buluşan ekip Mete’nin intikamını almak için kollar sıvar. 

Mete’ye yapılan saldırının faili Fadi’ye ulaşmak için her yol denenmesine rağmen, önlemini alan Fadi ortadan kaybolmuştur. Nihayet Uzay’ın üstün çabasıyla bir ipucu bulunur. Fadi’nin yeğeni olan Kasım Firawi üzerinden Fadiye ulaşılması planlanır. Ancak büyük bir sorun vardır, Kasım bir İsrail hapishanesinde tutulmaktadır.

Fadi’ye ulaşmak için başka yol bulamayan ekip, Kasım’ı ele geçirmek için zekice bir oyun kurar. Türk İstihbaratının yeğeni Kasım’ın peşinde olduğunu öğrenen Fadi ise bunu engellemek için tüm imkanlarını seferber edip harekete geçer.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın