Görüş Bildir
Haberler
Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 7. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
12.04.2021 - 17:33

Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Zayed mutlu bir şekilde bu daha bir başlangıç derken etrafta bombalar patlar, insanlar öldürülür. Ardından bir masanın başında oturan Zayed arkasında duran kişi tarafından bıçaklanacakken fark eder ve bir şans daha ister. Karşı taraf Ceren'i plana dahil ederken Ceren Serdar ile görüşüyordur. Zehra ve Serdar'ın olduğu ekip göz kamaştıran bir operasyon düzenlerler. İşte Teşkilat 7. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Teşkilat Son Bölüm Özeti

Teşkilat Son Bölüm Özeti

CEREN, SERDAR’IN HAMLESİ KARŞISINDA ŞOKE OLUYOR…

Serdar’ın kimliğini açıklayıp kendisine evlenme teklif etmesiyle büyük şok yaşayan Ceren, bu sürpriz hamle karşısında ne yapacağını bilemez. Yolun sonuna geldiğini düşündüğü bir anda gelen bu hamle karşısında bocalayan Ceren’e geçmişinden gelen gizemli bir isim yardım eli uzatır.. 

HULKİ’Yİ KURTARMAK İÇİN TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLİYOR…

En güvendiği elemanı Leyal’in ekip tarafından ele geçirilmesiyle Zayed Fadi köşeye sıkışır. Hulki ve Leyal’in takas edilmesi teklifini kabul etmek zorunda kalır. Ekip, takasın güvenli biçimde gerçekleşmesi için her adımı planlayarak olağanüstü bir hazırlığa girişir. Pınar ve Hakkı keşif amacıyla Kuzey Irak’ta belirlenen bölgeye doğru yola çıkarlar. Leyal’i takasın gerçekleşeceği bölgeye götüren Serdar ve Zehra ise yola beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalır. 

FADİ’NİN ŞEYTANİ PLANI EKİBİ KÖŞEYE SIKIŞTIRIYOR…

Fadi de takas için kendi planlarını yapar. Bölgedeki terör odakları ile işbirliğine giden Fadi, Leyal’i kurtardıktan sonra ortalığı kan gölüne çevirecek şeytani bir plan kurar. Ekip, kurulan tuzağın içinden Hulki’yi sağ salim çıkarmaya çalışırken kendilerini çok daha büyük bir tehdidin içinde bulur.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın