Görüş Bildir

Şort Giydiği İçin Komşusuna Saldıran Şahıs Yeniden Gözaltına Alındı

Haberler
> Şort Giydiği İçin Komşusuna Saldıran Şahıs Yeniden Gözaltına Alındı

Antalya’da üniversite öğrencisi Elif Ülkü Eroğlu, şortla çöp atmaya çıktığı için komşusu Mahsun Tatar tarafından saçlarından sürüklenerek darp edilmişti. Gözaltına alınan Tatar, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştı. Gelen tepkilerin ardından Mahsun Tatar bugün yeniden gözaltına alındı.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı, olayla ilgili daha önce yaptığı açıklamada, 'Söz konusu olayla ilgili olarak görgü tanıklarının ifadelerine başvurulmuş, tartışmanın komşuluk ilişkilerinden kaynaklandığı ve M.T. ile E.Ü.E. arasında arbede yaşandığı tespit edilmiştir. E.Ü.E'nin aldığı doktor raporunda basit tıbbi müdahaleyle giderilebilir şekilde yaralandığı belirlenmiştir.' ifadesine yer vermişti.

Açıklamada, soruşturmanın tüm yönleriyle ve titizlikle devam ettirildiği bildirilmişti.

Ne olmuştu?

Antalya’da Kepez ilçesinde yaşayan üniversite öğrencisi Elif Ülkü Eroğlu, 11 Mayıs 2021 günü, sahurdan sonra sokağındaki konteynere çöp dökmek için evinden dışarı çıktı. Bu sırada komşusu Mahsun Tatar, “O..... musun böyle giyiniyorsun?” diyerek sözlü saldırıda bulundu. Bunun üzerine Eroğlu, Mahsun Tatar’a “Sana mı soracağım?” diyerek tepki gösterdi. Sözlü saldırılarını devam ettiren Mahsun Tatar, Eroğlu’na saldırdı. Saçlarından tutularak yerde sürüklenen ve darbeler alan Eroğlu, çığlıklarını duyan ailesi tarafından kurtarıldı.

Eroğlu’nun şikâyeti üzerine gözaltına alınan Mahsun Tatar, ifadesinde kimseye saldırmadığını, karşı tarafın saldırdığını öne sürdü ve serbest kaldı.

Elif Ülkü Eroğlu, yaşadığı dehşeti sosyal medyadan paylaşarak anlattı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı olaya tepki göstererek, Eroğlu’na destek mesajları gönderdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
106
56
15
12
7
5
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
adminotaur

Adaletin işlemesi için sosyal medyada gösterilen tepkiye muhtaç olunması bir trajedidir. Trajedi de çok boktan bir durumdur.

Dr.Rock

Bu sosyopatların eğitim merkezi SİYASAL İSLAM. Ama tüketeceğiz, kavga gürültü olmadan, eğiterek, hatta tırnaklarımızla kazıya kazıya bu küfü sökeceğiz, sonra... Devamını Gör

grandport

rengarenk mi ?

Selot

tamam çok güzel sosyal medya sayesinde hukuku uygulama kararı vermişler. iyide biz her davada sosyal medyada adalet die yardıracaz mı ? gözümüzden kaçanlar n... Devamını Gör