Görüş Bildir

Son Zamanların Çılgınlığı Snapchat'e Güzellikleriyle Damga Vurmuş, Takip Edilesi 17 Model

Anasayfa > Cafe

Özellikle son zamanlarda ünlülerin de akın etmesi Snapchat’i daha hareketli bir hale getirdi. Çoğu ünlü hayranları ile eğlenceli snapler paylaşıyor.

Bu ünlülerden en güzel ve en eğlenceli olan modelleri sizin için bir araya getirdik. İşte Son dönemde Snapchat‘te en çok takip edilen modeller.

1. Taylor Hill - @taylor_hill

1. Taylor Hill - @taylor_hill

2. Hailey Baldwin - @haileyisboring

2. Hailey Baldwin - @haileyisboring

3. Gigi Hadid - @doublegiforce

3. Gigi Hadid - @doublegiforce

4. Jasmine Tookes - @Jastookes

4. Jasmine Tookes - @Jastookes

5. Natasha Oakley - @TashandDev

5. Natasha Oakley - @TashandDev

6. Kate Compton - @thekatecompton

6. Kate Compton - @thekatecompton

7. Joy Corrigan - @joycorrigan

7. Joy Corrigan - @joycorrigan

8. Sara Sampaio - @sarasampaio

8. Sara Sampaio - @sarasampaio

9. Helen Owen - @helenowen

9. Helen Owen - @helenowen

10. Joan Smalls - @joan_smalls

10. Joan Smalls - @joan_smalls

11. Maria Doroshina - @doroshina

11. Maria Doroshina - @doroshina

12. Alex Schmidt - @alex_schmidt

12. Alex Schmidt - @alex_schmidt

13. Jayde Pierce - @JaydePierce

13. Jayde Pierce - @JaydePierce

14. Amanda Cerny - @amandacerny

14. Amanda Cerny - @amandacerny

15. Ashley Greene - @GreeneyGirl

15. Ashley Greene - @GreeneyGirl

16. Bella Hadid - @Babybels777

16. Bella Hadid - @Babybels777

17. Laci Kay Somers - @LaciKaySomers

17. Laci Kay Somers - @LaciKaySomers

BONUS: Victoria’s Secret - @victoriassecret

BONUS: Victoria’s Secret - @victoriassecret

Tabii Snapchat demişken bizi de takip edebilirsiniz @onediocom 😊😍

Tabii Snapchat demişken bizi de takip edebilirsiniz @onediocom 😊😍
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
112
76
64
16
16
10
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
yalnizbulut

Güzellikleri için takip eden var mı ?

ibrhmhkrdnz

Direk profil linki falan verseydin ya. üşendim o yüzden

Pasif Kullanıcı

Erkekler iyi biliodu zaten ne gerek var :D