Son Zamanların Çılgınlığı Snapchat'e Güzellikleriyle Damga Vurmuş, Takip Edilesi 17 Model

77PAYLAŞIM

Özellikle son zamanlarda ünlülerin de akın etmesi Snapchat’i daha hareketli bir hale getirdi. Çoğu ünlü hayranları ile eğlenceli snapler paylaşıyor.

Bu ünlülerden en güzel ve en eğlenceli olan modelleri sizin için bir araya getirdik. İşte Son dönemde Snapchat‘te en çok takip edilen modeller.

1. Taylor Hill - @taylor_hill

2. Hailey Baldwin - @haileyisboring

3. Gigi Hadid - @doublegiforce

4. Jasmine Tookes - @Jastookes

5. Natasha Oakley - @TashandDev

6. Kate Compton - @thekatecompton

7. Joy Corrigan - @joycorrigan

8. Sara Sampaio - @sarasampaio

9. Helen Owen - @helenowen

10. Joan Smalls - @joan_smalls

11. Maria Doroshina - @doroshina

12. Alex Schmidt - @alex_schmidt

13. Jayde Pierce - @JaydePierce

14. Amanda Cerny - @amandacerny

15. Ashley Greene - @GreeneyGirl

16. Bella Hadid - @Babybels777

17. Laci Kay Somers - @LaciKaySomers

BONUS: Victoria’s Secret - @victoriassecret

Tabii Snapchat demişken bizi de takip edebilirsiniz @onediocom 😊😍

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
masal-tomlinson

Taylor Hill- Gigi Hagid- Bella Hagid- Sara Sampaio çok seviyorum idollerim <3

enes-ali-kazan

ben snepten anlamıyorum ya çözemedım ben onu .s baya sey kacırıyoz ama hadı bakalım :D 4-10 dakı hatunlar ölüm melegı gıbı bee dıgerlerı faso fıso . sıyahıcımıyım neyım amk

Gizli Kullanıcı

Erkekler iyi biliodu zaten ne gerek var :D

ibrhmhkrdnz

Direk profil linki falan verseydin ya. üşendim o yüzden

bad-liar

Hailey Baldwin en sevdiğim

Görüş Bildir