Görüş Bildir
Haberler
Son Yaz Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı! İşte Son Yaz 22. Bölüm Fragmanı...

Son Yaz Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı! İşte Son Yaz 22. Bölüm Fragmanı...

Müge Kakşi
06.09.2021 - 19:00

Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Selim ve Akgün bir arabayla yolda giderken Selim Akgün'e 'Bu geceden itibaren hayatına benimle beraber girmiş her şeyden feragat edeceksin' derken Akgün ise her zaman Selim'in yanında olduğunu belirtir. Öte yandan arabayı park eden Selim bagajı açmadan önce Akgün'e hala vaz geçebileceğini söylerken Akgün vazgeçmeyeceğini söyler. İşte Son Yaz yeni sezon fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

2021 Ocak 1'de ilk bölümü yayınlanmaya başlayan Son Yaz dizisi 21. bölümüyle sezon finali yaparak izleyicilerini üzmüştü. O3 Medya imzalı ve yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu dram türündeki Türk dizisi Son Yaz yeni sezon fragmanını yayınladı. Henüz başlama tarihi verilmeyen dizinin çok yakında başlayacağı duyuruldu. İşte Son Yaz yeni sezon fragmanı...

SON YAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Gökhan'ın, Selçuk Taşkın'ı kaçırma amacı farklıdır. Akgün ve babası ile yüzleşerek geçmişten gelen bir aile sırrını ifşa etmek istemektedir. Fakat planları, Akgün ve Selçuk Taşkın  yüzleşemeden bozulur.

Selim ve Canan, Yağmur'un kaçırılması sonrası oturup ilişkileri üzerine konuşurlar. Selim Kara Çeşme'ye döndüğünden beri Kara ailesinin başına gelmeyen kalmamıştır. Canan,  ilişkisi ile ilgili radikal kararlar almanın arefesindedir.

Yağmur ve Akgün bütün yaşananlarının ardından ilişkilerine bıraktıkları yerden devam etmenin  hayalini kurarken önlerinde tek bir engel kalmıştır. Akgün'ün ağabeyi hala hayatta ve kayıptır. Akgün yaptıklarının hesabını ağabeyinden soracak mıdır? Yoksa Yağmur'u dinleyip peşini bırakacak mıdır?

Büyük gün yaklaşmaktadır. Selçuk Taşkın'ın Halil Sadi'ye karşı gizli tanıklık yapacağı mahkeme günü belli olmuştur. Fakat Selçuk Taşkın'ı Gökhan vasıtası ile susturamayan Halil Sadi, Selçuk Taşkın'ın mahkemeye çıkmaması için elinden geleni yapacaktır. Selçuk Taşkın, İstanbul'da mahkemeye çıkıp tanıklık yapabilecek midir?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın