Görüş Bildir

Son Yaz 11. Bölüm Fragmanı

Haberler
> Son Yaz 11. Bölüm Fragmanı

Son Yaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ; Selim Yağmur'a 'Ne sormak istiyorsan neyi merak ediyorsan sor hepsini cevaplayacağım.' der. İkili arabada konuşurken Yağmur Selim'in son defa görüşüyormuşçasına bakmasını istemez. Akgün ise üzerinde Selçuk Taşkın yazan silahı bulamadığı için oldukça öfkelidir. Akgün Selim'le tartışırken bir anda kurşunların hedefi olur. Savcının vurulması herkesi korkuturken Yağmur'un silah sesiyle dışarı koşması bir olur. İşte Son Yaz 11. bölüm fragmanı...

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Son Yaz Son Bölüm Özeti

Selim’i hedef alan araç, Akgün’e çarpmış, Akgün, Selim’in hayatını kurtarmıştır. Selim, Akgün’e her ne kadar öfkeli olsa da, bu olay sonrasında ona bir şans vermeye karar verir. Akgün’ün peşine düşmeyeceğini, kendi yoluna gidebileceğini söyler.

Özgürdür artık… Ancak Halil Sadi’nin Akgün’le ilgili başka planları vardır. Akgün herkesi şaşırtacak yeni ve tehlikeli bir yola girmek üzeredir. Akgün’ün seçimleri onu Savcı Selim’le karşı karşıya getirirken, Yağmur, aklı ve kalbi arasında kalacaktır.

Selim’in atlattığı tehlike, Kara ailesini özellikle de Canan’ı çok korkutmuştur. Hepsi polis korumasıyla gezerken, Canan, Selim’den mesleğiyle ilgili radikal kararlar almasını ister. Selim, Canan’ın isteklerini değerlendirirken, ikili arasında yaşanan sürpriz bir gelişme Canan’ı tek başına karar almaya iter.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?