Son Dönemlerin En Çılgın ve En Renkli Karakterine Sahip Büyük Annesi Baddiewinkle'ın Hikayesi

-

Baddiewinkle gibi zirvede olan bir ünlü ile konuşmak oldukça nadir yaşanan bir olaydır. Bu sevimli kadın 2016 MTV Video Müzik Ödülleri için göz kamaştırıcı ten rengi bir dansçı kıyafeti giymişti. NPR'dan sizler için derlediğimiz içerikte, bu yaşam enerjisi yüksek kadının ünlü olma yolundaki yolculuğunu düzenledik.

Kaynak: http://www.npr.org/2017/07/08/535835959/...

88 yaşındaki büyük büyük anne Baddiewinkle, ''Baddiewinkle's Guide to Life'' isimli yeni kitabını yazdı.

Gerçek adı Helen Ruth van Winkle olan Instagram yıldızı, Instagram'daki adını kullanmanın kendisi için daha kolay olduğunu söyledi.

''Her zaman isyankar bir karakterim vardı, bir çok kötü karar verdim. Baddie buradan geliyor ve benim soyadım van Winkle olduğunda sonuna Winkle'ı ekledik.''

Ünlü olmadan önce nasıl bir hayat yaşıyordu peki?

''Önceden Waco'da oldukça mütevazi bir hayat sürdürüyordum. 6 dönümlük bir çiftliğim vardı. Kendime 15 sene boyunca çok iyi baktım."

"Yapmak istediğim her şeyi yaptım. Ektim, biçtim ve kendime küçük bir bahçe yaptım. Bütün zamanımı bu tip şeylere harcıyordum.''

Her şeyin, bir gün torununun onu göbeği açık ve renkli tişörtler ile görmesiyle başladığını vurguladı.

''Hadi beraber fotoğraf çekelim büyük anne, bugün gerçekten şahane görünüyorsun.'' şeklinde bir yorum, bu yıldızın parlamasına ortam sağladı diyebiliriz.

Baddiewinkle o anda farkında olmadan ünlü olma yolundaki ilk adımını nasıl attığını ve her şeyin nasıl hızla ilerlediğini anlattı.

''Bilirsiniz her şey bir virüs gibi çok hızlı yayıldı. Çok şaşırmıştım."

"İnsanlar bu fotoğrafta ne gördüler? Sanırım başkalarının ne düşündüğünü umursamayan bir büyük anne gördüler. Alın işte isyan!"

Yeni kitabında hayat hikayesini anlatmış. Bu yüzden kendisine soruldu: ''Mutlu bir yaşamın anahtarı nedir?''

''Mutlu bir hayatın anahtarı tam olarak benim bu halim. İnsanlara gülümse! Onlar sadece yolda gördüğün herhangi bir insan olsa dahi... Çoğu zaman cevap olarak yine bir gülümseme alırsın."

"Kiliseye git ve gördüğün her insana teveccüh göster. Bir çok insanla tanıştım ve eminim ki onlarda benim hakkımda aynı şeyleri söylerlerdi.''

Yaşam enerjine sağlık! 👏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bumer-makina

İşte böyle sağlıklı yaşamın sonuçlarını göster , bunlara özendir insanları ONEDİO :))

madonnainafurcoat

Kadının vücut şekline baksanıza, genç iken çok hoş biriymiş, belli.

erdem-alsirt

Gülümse hayattan zevk alasın, yıllar geçse de genç kalasın !

kono-chan

*-*

ezsl.ll

vallahi tebrikler.ben bu genç yaşımda kendi enerjimi 100 yaşında gibi hissediyorum😹 bu kadın benim terapistim olsaymış keşke kitabı alıp okuycammmmm bi ara

Görüş Bildir