Son 1 Yılda En Çok Kazanan YouTuber'ı Bulabilecek misin?

69PAYLAŞIM

SOCIALBLADE istatistiklerine göre son 1 yılda tahmini minimum kazançlarına göre en çok kazanan YouTuber acaba hangisi? 

Tek seferde bulabilecek misin?

Yıllık kazançları dudak uçuklatan cinsten. Hadi bakalım, en çok kazanan Youtuber'ı bul!

Orkun Işıtmak
Barış Özcan
Duygu Özaslan
Ruhi Çenet
Merve Özkaynak
Danla Biliç
Kafalar
Reynmen
Berkcan Güven

Doğru bildin!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Kafalar kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 74.100 dolar. Yani Türk Lirası ile 425.000 TL! Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 35.000 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Her ne kadar kanal 3 kişiden oluşsa da iyi kazanıyorlar, helali hoş olsun.

Bilemedin, yeniden dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Berkcan Güven kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 60.100 dolar. Yani Türk Lirası ile 345.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 28.750 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

Bilemedin, tekrar dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Barış Özcan kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 40.700 dolar. Yani Türk Lirası ile 233.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 19.500 TL.  Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

Bilemedin, yeniden dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Orkun Işıtmak kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 60.100 dolar. Yani Türk Lirası ile 345.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 28.750 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

Bilemedin, tekrar dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Reynmen kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 52.000 dolar. Yani Türk Lirası ile 299.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 25.000 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

Bilemedin, yeniden dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Danla Biliç kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 29.100 dolar. Yani Türk Lirası ile 167.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 14.000 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

Bilemedin, tekrar dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Duygu Özaslan kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 14.600 dolar. Yani Türk Lirası ile 84.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 7.000 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

Bilemedin, yeniden dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Merve Özkaynak kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 14.100 dolar. Yani Türk Lirası ile 81.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 6.750 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

Bilemedin, tekrar dene!

SOCIALBLADE istatistiklerine göre Ruhi Çenet kanalının bu seneki tahmini minimum kazancı 27.800 dolar. Yani Türk Lirası ile 160.000 TL. Siz hesaplamadan söyleyelim, ayda minimum 13.500 TL. Bu minimum rakam bu arada. Maksimum kazancı buraya yazmak bile istemiyorum :) Helali hoş olsun ne diyelim!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aselbelis87

kafalarrrr

renginibelliet

barış özcan ve ruhiye layk gerisine dis like :D

nickimdebileolmaz

Kardeş kapak fotoğrafı olarak şu kapçuk ağzı eyme nin düzgün bir fotorğafıın koyun amk karı gibi poz veren veletleri görmek istemiyorum.

meowmeoww

En azından paranın kaynağı belli.

yusuf-aldemir1

manitki kfdhbf

dursun-kaner

İkinci denememde buldum

Görüş Bildir