Görüş Bildir
Haberler
Slack'e Google Takvim Desteği Geldi

Slack'e Google Takvim Desteği Geldi

ATKN
24.07.2015 - 14:56

Ofis içi anında mesajlaşma yazılımı Slack, Google'ın bulut tabanlı Takvim uygulamasını da hizmetine entegre etti.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Slack, son dönemde hızla popüler olan kurumsal bir uygulama. Amacı ise şirket içi çalışma arkadaşlarıyla anında mesajlaşma ihtiyacını Facebook Messenger veya WhatsApp gibi sosyal medya uygulamaları ile sürdüren profesyonellere, iş yaşamına uygun yetenekler sunan bir uygulama ulaştırmak.

Bu formülün tuttuğunu ve çok sayıda profesyonelin, iş arkadaşlarıyla Slack’ı kullanarak yazışmaya başladığı da görülebiliyor. Slack daha önce Google Drive ve Google Docs servislerini sisteme adapte etmişti. Bu sayede Slack kanalında yazışan iş arkadaşları, üzerinde çalıştıkları projeler hakkında dosyalara hızlıca ulaşabiliyor hatta hemen Slack penceresinden linkle dosyalar üzerinde çalışabiliyordu.

Slack şimdi Google Takvim hizmetini de entegre etti. Böylece kullanıcılar artık Google hesabıyla Slack üzerinde yazışırken, Takvim uygulamasından bağlantıları Slack kanalında paylaşabilecekler, toplantı ve görüşme bildirimleri yapabilecekler.

Bu yeni özellikler sayesinde Slack’ın Türkiye’deki şirketlerde de kısa sürede popüler hale gelmesi hiç sürpriz olmayacak gibi görünüyor.

TechInside

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam