Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sibirya'da Hayatta Kalmak İçin Her Türlü Suça İzin Veren Gerçek 'Açlık Oyunları': Game2

291PAYLAŞIM

Açlık Oyunları'nı izleyeniniz bilir ne kadar vahşi olduğunu. Game2'nun organizatörleri de Rusya'da aynı tarzda bir televizyon şovu yapmak istemişler. DailyMail'de karşımıza çıkan habere göre Sibirya'da 9 ay boyunca hayatta kalması beklenen yarışmacılar için her türlü suç serbest.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

'Açlık Oyunları' tarzı televizyon programında 30 kişi Sibirya'nın vahşi ormanlarına bırakılacak. Tecavüz ve cinayet serbest.

Sıcaklığın -40'a düştüğü yerde yarısı kadın olan yarışmacıların 9 ay boyunca hayatta kalması bekleniyor.

Dünyanın her yerinden gelen yarışmacılar için büyük ödül 1.6 milyon dolar. Bıçak verilen yarışmacılar hayatta kalmak için avlanmak ve balık tutmak zorunda.

Şok edici kurallara göre organizasyon, yarışmacıların ölmesi veya tecavüze uğraması halinde hiçbir sorumluluğu kabul etmeyecek.

Katılımcılar öncesinde bunu kabul eden bir sözleşme imzalayacak.

Acımasız ve etik dışı kurallara göre her şey serbest: dövüş, cinayet, alkol, sigara...

Online bir eleştiri de şöyle: "Bu resmen vahşi ve barbarca davranışa teşvik ediyor. Sanki tecavüz ve cinayeti destekliyorlar. Etrafta kameralar olabilir ancak onlar her şeyi gösteremez."

Hayatta kalma yarışı her tarafa yerleştirilen 2000 kamerayla 7/24 yayınlanacak. Aynı zamanda İngilizce, Almanca, İspanyolca, Çince ve Arapça çeviriler de mevcut olacak.

Çekim ekibi bulunmayacak, sadece etrafta bulunan kameralar ve her yarışmacının taşıyacağı 7 saat yayın yapabilen şarj edilebilir kameralar olacak.

Katılımcılar eski GRU Spetsnaz subayları tarafından eğitilecek. Sonra da Sibirya kışına salınacak.

Şovun 'zengin ve tehlikeli' insanları çekeceği düşünülüyor.

Yarışmaya katılmak için 18 yaşın üstünde ve akıl sağlığı yerinde olmak gerekiyor. Aynı zamanda katılımcılar 165.000$ ödemek zorunda.

Yarışmacılardan yalnızca biri internet oylamasıyla seçilecek ve katılım ücreti ödemeyecek.

Suça yaklaşımına karşı yine de Rus yasaları geçerli olacak. Yani suç işlerseniz polis gelip sizi tutuklar.

Ancak yine de herhangi birinin yarışma alanına helikopterle ulaşması yarım saat sürüyor. Yarışmacıların aklında bulundurması gerekli, burası gerçek bir orman, birçok zehirli böceğe ev sahipliği yapıyor.

Yapımcı Nikolay Ginzburg'e göre bu projede sıradan bir insanın bir profesyonele nazaran hayatta kalma şansı daha yüksek. Bir noktada içgüdüler talimatları takip edebilme yeteneğinden daha önemli olacak.

Her yarışmacının bir panik butonu bulunacak. Kullandıklarını an alandan çıkarılacaklar ve çıktıkları an geri dönüşü yok.

Eğer biri hastalanırsa, yaralanırsa ve testi tamamlayamayacağını düşünürse helikopterlerle alınacak ve doktora ulaştırılacak.

9 ay boyunca hayatta kalmayı başaran yarışmacıların tamamı ödülü paylaşacak.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ayna-efendi

turnuva vardı kiralık katiller yarışması filmi

neyse-sustum

la türkiyeden nasıl izleyebilirim lütfen cevap verin

goofy

bokunu çıkarmasanız?

willywonka

biz izleriz filan da gerçekten noluyoz aq diye düşündürdü.

oonedioo

keşke Türkçe çevirisi de olsaymış.

Görüş Bildir