Görüş Bildir
Haberler
Sevgilisinin 13 Yaşındaki Kızını İstismar Etmişti: Savunmasında 'Onunla Evleneceğim' Dedi...

Sevgilisinin 13 Yaşındaki Kızını İstismar Etmişti: Savunmasında 'Onunla Evleneceğim' Dedi...

Denizli’de sevgilisinin kendisinden 27 yaş küçük 13 yaşındaki kızını istismar eden şüphelinin, sevgilisiyle birlikte kurduğu ahlaksız plan tutmadı. Küçük kızın kilolarından da faydalanarak hamileliği gizleyen çift, evde doğum yaptırmak isterken kanamayı durduramayınca yakayı ele verdi. Çocuğun kendisinden oluğunu kabul edince tutuklanan istismarcı, “Onunla evleneceğim” diyerek iğrenç bir savunma yaptı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Eşinden boşanan Fadime Ç., geçtiğimiz yıl 13 yaşında olan kızı Y.K. ile birlikte Denizli'nin Baklan ilçesine yerleşti. Fadime Ç. ile dost hayatı yaşamaya başlayan Şakir O. (41), geçen süre içerisinde kendisinden 27 yaş küçük Y.K.'ya cinsel istismarda bulundu. Bir süre sonra Y.K.'nın hamile kaldığı ortaya çıktı. Hem işledikleri suçu gizlemek için işbirliği yapan çift, küçük kızın fazla kilolarından da faydalanarak aylarca hamileliği gizlemeyi başardı.

14 yaşına giren Y.K.'nın önceki gün doğum sancıları başladı. Küçük kızı hastaneye götürmek yerine evde doğum yaptırmayı tercih eden annesi Fadime Ç. ve Şakir O., bu sayede ceza almadan paçayı yırtmayı da tasarladı. Ancak çocuk yaşta bir kız bebek dünyaya getiren Y.K.'nın doğum sonrası kanaması durmayınca, çiftin çirkin planı da suya düştü.

Suçu kadar iğrenç savunma...

Suçu kadar iğrenç savunma...

112 Acil Sağlık ekiplerinden yardım istemek zorunda kalan çift, ambulansla hem Y.K.'yı hem de dakikalar önce dünyaya gelen bebeği hastaneye getirdi. Doğum yapan Y.K.'nın çocuk yaşta olduğunu fark eden doktorlar durumu polise ihbar edince; çocuğun kendisinden olduğunu kabul eden Şakir O., “Onunla evleneceğim” şeklinde akıl almaz bir savunma yaptı. Hastanede polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şüpheli, ‘küçük yaşta çocuğun cinsel istismarı' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Anneye soruşturma

Anneye soruşturma

Hakkında soruşturma başlatılan işbirlikçi anne ise, henüz tamam olarak iyileşmeyen ve henüz çocuk yaşta olan Y.K.'nın pedagog eşliğinde ifadesinin alınacak olması nedeniyle gözaltına alınmadı. Anne Fadime Ç.'nin ise şimdilik hastanedeki kızının başında durduğu ve kızın vereceği ifadenin ardından işlemlerinin tamamlanacağı kaydedildi. Kuvözde tutulan bebek ve küçük annesinin sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Doğan kız bebek ve Şakir O.'dan DNA alındı. Şüphelinin suçunu itiraf etmesine rağmen, DNA testi sonrası doğan çocuğun babasının kim olduğunun netlik kazanacağı bildirildi.

Ne olmuştu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ceren yildirim

Adam zaten boktan daha degersiz pisligin serefsizin pedofilinin teki. Ama anne olucak o kadin? Senin yasamaya hakkin yok.

Pasif Kullanıcı

zaten başlı başlına kadın suçlu ki.buna sebep olan kadın zaten.hadi o orospu çocuğu..buna bile bile göz yuman ondan da adi..anne değil ki bu.sadece yiyişmek ... Devamını Gör

Gül

memleketin her köşesi orospu çocuğu kaynıyor Allah bizi korusun

mahir riha

Suratı neden gizleniyor bu şerefsizin? Ve yine içerideki abilerden gerekeni yapmalarını bekliyoruz. Çünkü adalet gerekeni yapmıyor.

Art Ankara

Çok bekleriz bu tipler artık koruma altına alınıp özel hücrelerde tutuluyor senin o dediğin devir geçti artık suçlular kıymetli.