Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgilinin Eski Sevgilisi Senin Hakkında Ne Düşünüyor?

-

Sevgilinin eski sevgilisi seni mutlaka gözetiminde tutuyor. Ne yaptığınızı ettiğinizi merak ediyor mu? Senin bir açığını yakalamak istiyor mu? Acaba sevgilinin eski sevgilisi senin hakkında ne düşünüyor?

1. Öncelikle yaşını öğrenebilir miyiz?

2. Cinsiyetini de öğrenebilir miyiz?

Kadın.
Erkek.
Ne önemi var?

3. Sevgilinle nasıl tanıştınız?

Sosyal medyada tanıştık.
Arkadaş çevremiz vesile oldu.
Aynı okulda okuyoruz.
Çalıştığım yerde tanıştık.
Daha başka şekilde.

4. İlişkin konusunda doğru bir tercih yaptığını düşünüyor musun?

Evet, yine olsa yine sevgilimi seçerdim.
Şimdilik idare ediyoruz.
Son dönemlerde nasıl ayrılsam diye düşünüyorum.
Hayır, doğru bir tercih değil benim için.

5. Sevgilinin daha önceki ilişkilerinin neden bittiğini merak ettin mi?

Benim için ilişki sicili önemli.
Merak etmedim.
Merak ettim ama sormadım.
Ne önemi var ki?

6. Sevmediğin bir insana en fazla verebileceğin zarar ne olabilir?

Kalbini kırarım, hem de çok kırarım.
Maddi zarar veririm.
Fitne ve fesatlık yaparım.
Daha başka şeyler.

7. Daha önce sevgiline açıklayamayacağın şeyler yaptın mı?

8. Son olarak, sevgilinle aranızdaki sevgi bağına güveniyor musun?

Güveniyorum.
Güvenmiyorum.
Bir gün aşklar biter, hatırlarlar kalır.
Bilmiyorum.

Senden nefret ediyor!

Sevgilinin eski sevgilisi senden nefret ediyor. İlişkilerinin senin yüzünden bittiğini düşünüyor. Aslında hala onu severdi fakat araya sen girdin. Seni gördüğü yerde yerin dibine gömmek istiyor. Hep bir açığını arıyor. 

Senin eski sevgililerine kadar ulaşmış. Anlaşılan baya takık. Kendi arkadaş çevresinde sana takma isim bile takmışlar. Senden bahsederken takma isminle sesleniyorlar. İlişkinizde bir açık bekliyor, en ufak bir kopuşunuzda araya sızacak bir kara kedi gibi. Fakat sizin ilişkiniz öyle kolay bitecek değil. Kimsenin de gücü yetecek gibi durmuyor. Tartışmalarınız veya kırgınlıklarınızı etrafınıza anlatmayın. Kendi aranızda çözün yerin kulağı var mazallah fark ederse, kapısından ayrılmaz sevgilinin.

Çok güzel olduğunu düşünüyor!

Sevgilinin eski sevgilisi çok güzel olduğunu düşündüğü için seni çok kıskanıyor. Resmen fotoğrafınızı görünce deliye dönüyor. Fakat o da ne? Senin çok güzel olduğunu görünce sinir krizleri geçirmiş. Çünkü o kadar güzel ve alımlısın ki sevgilin seni çok seviyor. Güzelliğinin farkında ve uzun zamandır yemeden içmeden kesilmiş. 

Arkadaşları ''Saçmalama sen daha güzelsin'' dese de inanmıyor. Çünkü göz var nizan var. Sevgilinin seni ondan daha çok sevmesini kıskanıyor doğrusu. İsteyen istediğini söylesin. Sevginiz o kadar büyük ki aranıza giremeyecek. Fakat tartışmalarınızı o kadar ortada yaşıyorsunuz ki herkes görüyor. Biraz daha saklı gizli olmasında fayda var.

Kendinin kürkçü dükkanı olduğunu düşünüyor!

Sevgilinin eski sevgilisi sizin sevginize inanmıyor. Hala aşklarının gerçek olduğunu düşünüyor. Sizin yakında ayrılacağınıza kendisini inandırmış. Her gece yeminler ediyor. Sizi ayırıp kendisi mutlu olacağı günleri iple çekiyor. Hırslı bir tip dikkat et sevgilini tekrar ona kaptırma. 

Güveni tamde sevgilinin bütün zayıf noktalarını biliyor. Onu nasıl etkileyeceğini ve kendisini nasıl sevdireceğinin planlarını yapmış. Arkadaşları ona bu hırsının içinde boğulacağını söylüyor fakat kimseyi dinlemiyor. O sizin ayrılmanızı dört gözle bekliyor. İnsanları mutlu etme kendin mutlu ol.

Seni pek umursamıyor gibi gözüküyor!

Sevgili olduğunuzu duyduğunda çok şaşırmış çünkü ikinizin sevgili olma ihtimalini düşünmemiş asla. Fakat ''mutlu olsunlar.'' diyip geçmiş. Kendi hayatıyla son dönemlerde daha çok ilgileniyor. Seni umursamadığı takmadığı anlamına gelmiyor. İçten içe kendine sorular soruyor. Senin hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Fazla kariyerist birisi olduğu için senin ne iş yaptığını, ilgi alanlarının ne olduğunu hep merak ediyor. Fakat sorduklarında seni umursamadığını söylüyor. Geceleri gizli gizli sosyal medya hesaplarını takip ediyor. 

Birlikte gittikleri yerlere sizin gittiğinizi görünce sinirinden kuduruyor fakat kendi ilişki hayatı da yavaş yavaş gelişiyor. Dikkat et senin çevrenden birisiyle sevgili olmasın.

Umurunda değilsin!

Sizin ilişkinizi duyunca ilk bir kötü olmuş ama sonra hiç umursamamış. Zaten sevgilini unutmuş resmen. O başkasına aşık olmuş. Hem zaten ayrılmayı o istemiş. Seni tabii merak etmiş biraz stalk yapmış. Kimdir, nedir , necidir? Fakat sonra açıp fotoğraflarınıza bile bakmamış. Bencil birisi olduğu için hayatta hep kendi mutluluğunu düşünmüş. 

Şimdi yeni aşkına yelken açıyor ve başkasını tavlamaya çalışıyor.

Sana acıyor!

Sevgilinin eski sevgilisi sana acıyor. Çünkü onunla nasıl mutlu olduğuna şaşırıyor. Kesinlikle geçinilebilecek birisi olmadığını ve seni de üzeceğini düşünüyor. Şiddetli bir geçimsizliğin içerisinde bir ilişkiden çıkmış. Senin de aynısını yaşamanı istemez. 

Belki ikisi anlaşamıyorlardı fakat siz şimdilik gayet iyisiniz. Fakat bu tarz durumları da gözetmek lazım. Eski sevgilisiyle neden ayrıldığını bilirsen eğer sizin ilişkinizde de karşına çıkabilecek sıkıntıları önceden tahmin edebilirsin. Birbirinizi seviyorsunuz tabii illa onlar yaşanacak diye de bir şey yok. Fakat bizim anlattığımız tamamen bir önlem.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
smur

benden nefret ediyor ayni duygulari paylasiyormusuz

jokeren

sen nerden bileceksin cincimisin

ufukdiyoki

Tam olmamış mı bana mı öyle geldi. Aceleye mi geldi editör kardeş?

Görüş Bildir