Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşk Tanrıçası Afrodit İlişkin Hakkında Ne Düşünüyor?

-

Afrodit'i hepimiz az biraz biliriz. Zeus'un kızıdır. Denizin köpüğünden doğduğu söylenir. Aşk, sevgi ve sevişme tanrıçasıdır. Afrodit aşk konusunda bu kadar usta iken bakalım senin ilişkin hakkında neler söyleyecek?

Ben Afrodit, hadi bana ilişkinden bahset biraz!

Birbirimize olan aşkımız zamanla daha çok artıyor.
Bazı konularda atışsak bile orta noktayı bulabiliyoruz.
Birbirimize olan saygımızı asla kaybetmedik.
Birbirimize kuracağımız cümleleri 3 kere düşünüp 2 kere tarttıktan sonra konuşuyoruz.
Birbirimize sürekli kitap öneririz ve oradaki karakterleri kendi ilişkimiz üzerinden tartışırız.
Ailelerimizi ilişkimizden uzak tutuyoruz.
İleride ayrılsak bile birbirimizin özel hayatından kimseye bahsetmeyeceğimize eminim.
Yalan söyleyebilir fakat tercihi doğruyu söylemekten yana buluyoruz.
Geçmişimizden sürekli bahsedip aynı hataları birbirimize yapmamamız konusunda uyarıyoruz.
Sık sık yeni mekanlar keşfetmek ikimizinde hoşuna gidiyor.
Kimseyle paylaşamadığım sıkıntılarımı anlayışla dinliyor.
Birbirimize güvendiğimiz için gözümüz arkada kalmıyor.
Evliliği sürekli konuşup bu konuda birbirimizi darlamıyoruz.
Yan yanayken telefonlarımızla uğraşmıyoruz.
Sıkça birbirimizi özlediğimizi ve çok sevdiğimizi dile getiriyoruz.
Bütün sorunlarımızı çözerek ilerliyoruz. Böylelikle ilişkimizde sorun yaratacak eski bir mesele kalmıyor.
Bizim için 14 Şubat, tanışma tarihi gibi günlerin önemi yok. Önemli olan birlikte olduğumuz her gün.
Uzak kaldığımız zamanlar birbirimizi çok özlediğimize dair uzun mesajlar atıyoruz.
Zarar verecek 'psikolojik' olsun 'fiziksel' olsun her türlü şiddetten uzak duruyoruz.
Aramız bozuk olsa dahi dışarıya belli etmiyoruz.
Giydiğimiz kıyafetin yakışmadığını düşünüyorsak söylüyoruz.
Hafta sonları birbirimizden ayrı planlar da yapabiliyoruz.
Özel mülkiyet ilişkisi üzerine kurulu bir yaşam yerine ortak değerler üretebiliyoruz.
O gün sevişmek istemiyorsak birbirimize saygı duyuyoruz.
Sosyal medyada kimseye kanıtlamaya gerek duyduğumuz bir ilişkimiz yok.
Kısa süren bir ilişki bile olsa birbirimizi hep güzel hatırlayacağımızı biliyorum.
Yalnız kalmak istediğimizde birbirimize saygı duyuyoruz.
Mesajlaşmaktan hoşlanmıyoruz, telefonda konuşuyoruz.
Arkadaşlarımızla dışarı çıktığımızda birbirimizi sürekli arayıp rahatsız etmiyoruz.
Ayrılamayız çünkü tanrı bizi birbirimiz için yaratmış.

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Karanlık bulutların üzerinde dolaştığı bir ilişkiniz var!

İlişkiniz öyle masum ve öyle güçlü bağlarla kuvvetli ki sizi ayırabilecek bir etken düşünemiyorum. Dünya üzerinde kurulmuş birçok ilişki birbirini sömürmek ve birbirini kısıtlamak üzerine kurulmuşken, siz gerçekten aşıksınız. Arkadaş çevrenizde kurulmuş en temiz ilişki sizinki. Herkes size onlar ayrılmaz gözüyle bakıyor. Çevrenizdeki ilişkiler size özeniyor ve merakla izliyorlar. Ufak tefek sorunlarınız var. Bunların içerisine biraz monotonluk girmiş. Evet ilişkiniz çok güzel fakat sınırların dışına pek çıkamıyor. Her gün kendini tekrar ediyor ve ufak tefek maceralardan yoksunsunuz. 

Son dönemlerde üzerinizde bir kötü bulutlardır gidiyor. Birbirinizi yaptığınız hatalarla suçlamak yerine anlamaya çalışsanız bu bulutlar kaybolacak. Kafanızı karıştıran insanlardan uzak durun. Onlar ilişkiye zarar verecek kötü kalpliler. Birlikte uzun vakitler geçirmeye çalışın çünkü son zamanlar ihmal etmeye başlamışsınız gibi. Birbirinizin tanımadığınız arkadaşlarına yönelik ön yargılı bulunmayın. Tanımak yargılamaktan daha kolaydır. Birlikte uzun ömürlü, mutlu ilişkilere...

Etrafa ışık saçan en gözde çiftsiniz!

Anlattıklarına göre sizin ilişkiniz dışarıya kapalı ve birbirini en iyi tanıyan iki özel insan ilişkisi. Birbirinizi sıkmamaya ve heyecan katmaya özen gösteriyorsunuz. Sık sık ters düştüğünüz zamanlar oluyor. Bunlar her ilişkinin yaşayacağı en normal sorunlar. Böyle gibi durumlarda birbirinizi dinlemeli ve gerçekten ne anlatmak istediğini anlamaya çalışmalısınız. Sık sık vakit geçirmek yerine birbirinizi özlemeye vakit tanıyın. Sorunları önceden çözmek sonrasında gelecek birçok problemin önüne geçer. Sevdiklerinizle vakit geçirmeye çalışın ve bırakın insanlar sizin hakkınızda gözlem yapabilsin. Bazı durumlarda arkadaşlardan yardım istenir. Evet ilişkiniz konusunda arkadaşlarınız yardıma hazır fakat onlara açık vermemek için bu kadar kapalı yaşamaya gerek yok. Bırakın problemlerinizi düzeltmek konusunda arkadaşlarınız da size yardım etsin. 

Bencillik konusunda problemleriniz yok. Fakat ilişkinizi rahat yaşamanız lazım. Birbirinizi çok seviyorsanız ve sınırlarınıza saygınız varsa en özel anlarınızı birbirinize açmanız gerekir. Güven problemi yaşayarak bir ilişki devam etmez. Sakın içinize atarak problemlerinizi çözebileceğinizi sanmayın bu ileride en büyük ayrılıkları getirir. Birbirinize karşı yalan söylemeyi değil gerektiği kadar şeyi bilmesini düşünün. Birlikte mutlu zamanlar dileriz...

Harika bir ilişki örneğisiniz!

Bahsettiklerine göre siz birbirinizden asla karşılık beklemiyorsunuz. Biriniz sevdiğini söyledi diye karşı tarafta o an söylemek zorunda değil. Zorla söylenen cümleler ardından kolay ayrılık getirir. Bilinçli bir şekilde ilerlemeye çalışıyorsunuz. Her yeni gün birbiriniz hakkında bir şey öğreniyor ve tanımaya çalışıyorsunuz. Kırıldığınız noktalarda en uygun dili seçmeye çalışıyorsunuz. İlişkinizin kararlarını birlikte alıyorsunuz. Kimse bir diğerinin üzerinde üstünlük kurmaya çalışmıyor. Fakat arkadaşlarınızla yan yana olunca sanki birbirinize karşı daha kaba oluyorsunuz gibi. Bundan vazgeçmek lazım. Kimseye kanıtlamanız gereken bir ilişki yok. Kıskançlığa hiç gerek yok. 

Siz yaşınıza göre olgun bir ilişki yaşıyorsunuz. Uzakta olsa bile gözünüz başkalarına kaymıyor. Çünkü birbirinize yürekten bağlısınız. Çoğu kez ters düşseniz bile mutlaka ortak nokta bulunuyor. Hayatın tüm kötü koşulları sizi bulsa bile aydınlık günlerin geleceğini düşünerek sıkıntı çekmiyorsunuz. Paranız olmasa dahi yapacak bir sürü eğlence bulabiliyorsunuz. Birinizin yüzü gülse diğeri mutlu oluyor. Güne birlikte başlamak en güzel zevk sizin için. Küs dahi olsanız ayrı yatmıyorsunuz. En büyük sıkıntı da burada başlıyor. Birbirinize küs olduğunuzda alan tanımıyorsunuz. Susup sakinleşmeye fırsat vermiyorsunuz. Özel alanlarınıza olan saygınızı yitirmediğiniz sürecek bu ilişki yıllar boyu devam edecek. En güzel ve özel anlar sizinle olsun...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emir-arda-yeseren

ilişkim yok aq :)=

beyzakenar

Afrodit: 404 not found

gzm-ynklr

Karanlık bulutların üzerinde dolaştığı bir ilişkiniz var!

gulsen-katlanc

afrodit güzellik tanrıçası degil mi ben mı yanlış biliyorum

bykzlt

Yunan mitolojisinde aşk ve güzellik tanrıçası olarak geçiyor.

bykzlt

Ama Ares ile aşkında yemediği halt kalmamıştı, gerçi zorla evlendirildiği için bunu yapmıştı, sen koskoca tanrıçasın sana yakışıyor mu böyle hareketler :P

bykzlt

:)) Tanrı veya Tanrıçada olsan Öztürk'ün lafını yiyeceksin bir kere.

Görüş Bildir