Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İlişkin Seyirlik mi Ömürlük mü?

-
Abone ol

Bir yastıkta mı son bulacak yoksa gelip geçici gönül eğlendirmelerden mi?

Senin ilişkinin sonu ne olacak bu testte söylüyoruz!

Tesi çöz ve öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

Kadın
Erkek
Ne önemi var?

2. Yaşını da öğrenebilir miyiz?

3. İlişkilerinde kendini hangi eşya gibi hissedersin?

Tuzluk
Ekmeklik
Tahta kaşık
Kağıt bardak

4. Batacağın kadar aşkın içine battığını düşünüyor musun?

Henüz batmadım.
Battım da çıktım, şimdilik iyiyim.
Battım da çıkamadım hiç iyi değilim.
Battım ve çok mutluyum.

5. İlişkilerine genellikle nasıl başlarsın?

Bu son olsun diye başlarım.
Bir de böyle deneyelim mi? diye başlarım.
Yine hüsran olacak ama olsun diye başlarım.
Başlamam.

6. Sevgilinin senden beklentilerini karşılayabiliyor musun?

Evet karşılayabiliyorum.
Hayır karşılayamıyorum.

7. İtiraf! Gizli gizli Serdar Ortaç dinler misin?

Büyük itirafımdır evet dinliyorum.
Hayır dinlemiyorum.
Gayet açıktan dinliyorum.
Kapalı kapalı bile dinlemem.

8. Buradan sevgiline bir şarkı armağan etsen bu hangisi olur?

İrem Derici - Kalbimin Tek Sahibine
Bülent Serttaş - Bodrum Akşamları
Ersay Üney - İki Aşık
Demet Akalın - Nazar

İlişkin seyirlik!

Verdiğin cevaplara göre senin ilişkin seyirlik olacak. Henüz ciddi bir durum yok ortada. Anlaşılan eğlencene bakıyorsun. Karşı taraftan da böyle bir adım görmüyorsun. 

Henüz genç olduğunu ve hayatını yakmana gerek olmadığını düşünüyorsun. Doğru bir düşünce. Boşver kafana göre takıl. Ömürlük olarak başlanan ilişkilere baksana. Bir insana en fazla ne kadar katlanabilirsin ki. Sen özgür ruhlusun. Seni bir yere bağlamak çok sakıncalı.

İlişkin ömürlük!

Verdiğin cevaplara göre senin ilişkin ömürlük. Anlaşılan birbirinizi çok seviyorsunuz ve birbirinizin son aşkı olmaya karar vermişsiniz. Gerçek aşkı bulmak öyle kolay olmuyor. Sen gerçek aşkı bulmuşsun. 

En başından beri birbirinize inanmışsınız ve anlaşılan bu ilişki evlilik yoluna girmiş. O zaman bize de Minik Serçe'den 'Seyirlik değil ömürlük olsun.' demek düşer.

İkisi de değil!

Verdiğin cevaplara göre senin ilişkin ne seyirlik ne de ömürlük. Senin bir ilişkin yok. Varsa da yokmuş gibi duruyor. Acaba aranızdaki problemleri bir an önce çözmeniz mi gerekiyor? Yoksa bu ilişki, ilişki olmaktan çıkmış mı? Senin ikiside olacak bir ilişkin yok. 

Başka yollara baksan senin ve minnoş kalbin için çok daha iyi olacak. Sana değer vermeyen insanlara çok fazla değer vermişsin. Artık yeter. Düzgün bir ilişkinin başlaması için ne gerekiyorsa yap!

İkisi de!

Verdiğin cevaplara göre senin ilişkin seyirlik olarak başlayıp sonunda büyük bir aşka dönüşecek. Ömürlük bir ilişkin olacak. Harika bir çiftsiniz. Arkadaşlarınızı şaşırtacaksınız. 

Sen de kendine inanamayacaksın. Onu bu kadar seveceğini de hiç tahmin etmemişsin. Bir bakacaksın ömrünü onunla geçirmişsin. Bu şekilde devam!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Dio Banner
Gizli Kullanıcı

İkisi de ! Verdiğin cevaplara göre senin ilişkin seyirlik olarak başlayıp sonunda büyük bir aşka dönüşecek. Ömürlük bir ilişkin olacak. Harika bir çiftsiniz. Arkadaşlarınızı şaşırtacaksınız. Sen de kendine inanamayacaksın. Onu bu kadar seveceğini de hiç tahmin etmemişsin. Bir bakacaksın ömrünü onunla geçirmişsin. Bu şekilde devam!

orhan-ulusoy

İlişkin ömürlük!

eugenemulberry

Verdiğin cevaplara göre senin ilişkin ne seyirlik ne de ömürlük. Senin bir ilişkin yok. Varsa da yokmuş gibi duruyor. Acaba aranızdaki problemleri bir an önce çözmeniz mi gerekiyor? Yoksa bu ilişki, ilişki olmaktan çıkmış mı? Senin ikiside olacak bir ilişkin yok. Başka yollara baksan senin ve minnoş kalbin için çok daha iyi olacak. Sana değer vermeyen insanlara çok fazla değer vermişsin. Artık yeter. Düzgün bir ilişkinin başlaması için ne gerekiyorsa yap! -sevgilimle 2 yılı devirdikten sonra çıkan bu sonuca şaşırmamış olmam da test sonucunu doğruluyor galiba.

gzm-ynklr

İlişkin ömürlük! nerede o kişi?

bykzlt

İkiside, seyirlik eğlencelik.

Görüş Bildir