Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgilin Seni Hangi Ünlüyle Aldatacak?

99PAYLAŞIM

Sevgilin tabii seni çok seviyor fakat karşısına çıksa seni biraz da olsun aldatacak bir ünlü var kafasında. Bakalım bu ünlü isim kim?

1. Öncelikle hoşlandığın cinsiyeti soralım..

Kadın
Erkek
Fark etmez

2. Birlikte sık sık televizyon izler misiniz?

Genelde dışarıda oluruz, televizyon pek tercih değil.
Televizyon izleriz.
Bazen izleriz.
Değişiyor.

3. Ne sıklıkla tatil yaparsınız?

Öyle garip şeyler yapmıyoruz biz.
O ne demek yenilen bir şey mi?
Fırsat buldukça yapıyoruz.
Değişiyor.

4. Sevgilin beğendiği ünlülerden hiç bahseder mi?

Sıklıkla söyler.
Hangi birisini söylesin ki? Bitmiyorlar!
Hayır içine atar.
Kimselere bahsetmez sevdiği ünlüleri hep susar.

5. Sevgilinin annesi için iyilik yapar mısın?

Allah versin! Yapmam valla.
Önce o bana yapar mı ona sorun?
Yaparım tabii, çok iyi birisi.
Tanımıyorum.

6. Sevgiliden istenecek en makul istek ne olurdu?

Lütfen yavru zürafa besleyelim.
Gazoz kapağını açmam.
Aşkım sana ruj sürebilir miyim?
Daha başka.

7. Sevgilinle yapabileceğiniz en çılgın şey ne olurdu?

Marketten krem peynir çalmak.
Evlenmek.
Çorapları top yapıp kirli kutusuna atmak.
Daha başka şeyler.

8. Bülent Ersoy mu Zeki Müren mi?

Zeki Müren.
Bülent Ersoy.
Her ikisi.
Kime göre neye göre?

Natalie Portman!

Sevgilin seni Natalie Portman ile aldatacak. Hem de öyle bir aldatacak ki haberlerde gündem olacak. Televizyonlar kitlenecek. Haberler hep onların görsellerini verecek. Otelde basılacaklar! Hem de Natalie sevgilin için Türkiye'ye gelecek. Bunu gizli gizli yapacak fakat onları gören birisi bu haberi basına sızdırınca gündem olacaklar. E sen de öylece kalakalacaksın. Olsun yine de Natalie Portman işte bir şey söylenmiyor.

Kristen Stewart!

Sevgilin seni Kristen Stewart ile aldatacak ve şaşırıp kalacaksın. Senin için çok şaşırtıcı ve hayatının en büyük olayı olacak. 'Hadi beni aldattın Kristen Stewart'ı nerede buldun?' diye soracaksın. Seni gerçekten aldatacak birisi değildi fakat Kristen Stewart'ın cazibesine dayanamadı. Onu öyle bir etkiledi ki maalesef 'Hayır!' diyemedi. Olsun bu da onun yanına kalmaz. Sen de bulursun İngiliz bir yakışıklı neyin eksik değil mi? Bu skandal olayı bizce basına sızdırman senin yararına. Hem elinde böyle bir koz var hem de intikam alırsın.

Miley Cyrus!

fw.atarde.uol.com.br

Şok şok şok! Sevgilin seni aldattı! Hem de Miley Cyrus ile! Gerçekten inanılmaz bir olay. 'Hadi beni aldattın Miley Cyrus'ı aldatmaya nasıl teşvik ettin?' diye soracaksın. Sorunun cevabı sevgilinin cazibesine dayanamayacak olması. Miley Cyrus hep Türk erkeklerinden hoşlanıyordu zaten. Sevgilinin de kaşı gözü ona çok çekici geldi ve dayanamadı. 'Yaşandı ve bitti saygısızca...' diye düşünüyor sevgilin. Evet seni hâlâ çok seviyor. Sadece bir kaçamaktı fakat elde değil artık iş işten geçti.

Bruce Willis!

Senin sevgilin seni dünyanın en seksi erkeklerinden biriyle aldattı. Evet inanamayacaksın ama Bruce Willis! Gerçekten sesli söyleyince daha garip geliyor ama sevgilin ne yaptı etti seni sizin yatağınızda Bruce Willis ile aldattı. Gerçekten üzülsen mi sevinsen mi bilemedik? Zamanında hoşlandığını falan söylüyordu ama bu kadarı da pes! 'Nasıl ulaştın, numarasını nereden buldun? Facebook'tan mı yürüdün?' diye düşünüyorsun. Gerçekten bu aldatma çok acımasızca olmuş.

Johnny Depp!

Hayaldi, gerçek oldu. Kulakların yerlere düşseydi de duymasaydın, gözlerin içeri çekilseydi de görmeseydin. Sevgilin seni Johnny Depp ile aldattı. Böylesi ne duyulmuş ne görülmüş. Johnny Depp ne içti de bunu yaşadı bilemeyiz. Fakat bu işin peşini bırakma deriz. Daha önce de görüştüler mi acaba? Bu ilk mi yoksa son muydu? Daha neler neler yaşayacağız ülkece diye düşünüyorsun. Her hafta sonu Karayip Korsanlar'ı izleyeyim diye tutturmasından anlaşılmalıydı.  Gerçekten inanamıyoruz.

Jake Gyllenhaal!

Şimdi nasıl yaşanır bu dünyada, nasıl dayanılır bu acıya bilemeyiz! Sevgilin seni Jake Gyllenhaal ile aldattı ve bu en az 6 ay gündemde kalacak bir olay. Hayır bu kadar değerli olduğunu bilseydin istediği tek taş yüzüğü alırdın. Şimdi Jake Gyllenhaal ona ne tek taşlar alır. Hayır bir de söylentilere göre sevgilin sadece tek gecelik bir ilişki olduğunu düşünürken Jake Gyllenhaal baya uzun uzadıya bir ilişki planlıyormuş. Gerçekten inanamamakla birlikte bugünden sonra eskisi gibi nasıl yemek yiyip, nasıl yürüyeceksin? Sevgilin seni Jake Gyllenhaal ile aldatmış. Yolda yürürken kafana panda düşmesi daha olası bir olaydı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sena-germanotta

kristen stewart, ben olsam ben de kendimi kristen stewart'la aldatırdım hoş kadın :D

omer-fatih-ek

Benim Sevgilim Yok Ki :(

mzcool85

nasıl bir beyin ! fırtınası ürünü bir içeriktir bu..

vlknsn

cok mu koydu aldatilmak ya da aldatmak mi normal editor?

defne-guntay

Natalie Portman la aldatcaksa lütfen aldatsın amk

Görüş Bildir