Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Baskın Duygun Aslında Ne?

487PAYLAŞIM

Bu testimizde sana baskın duygunun ne olduğunu soruyoruz. Bakalım sonucun ne çıkacak?

Hazırsan testi çöz ve sonucu öğren.

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Yaşını da...

3. Nasıl biriyle arkadaş olmayı tercih edersin?

Beni seven bir arkadaş
Düştüğümde yerden kaldırabilen bir arkadaş
Koşulsuzca muhabbet edebileceğim bir arkadaş
Omzunda ağlayabileceğim bir arkadaş
Bunların hepsi olsun bence.

4. Peki ya doğum günü partin nerede olsun?

Bir kampa eğlenerek kutlamak süper olur.
Sevgilimle olayım da bana yeter.
Arkadaşlarım bir şeyler planlar benim için.
Doğum günü kutlamayı sevmiyorum ben.

5. Arkadaşlarınla tatile gideceksin. Peki hangi arabayla?

6. Aşağıdaki evcil hayvanlardan hangisi senin biricik yol arkadaşın olur?

7. Genelde hangi mevsimde aşık olursun?

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

8. En son ne zaman ağladın?

Bugün ağladım ya.
Dün ağladım.
Geçen ay olabilir.
Hiç hatırlamıyorum desem?

9. Ve son olarak, televizyon izlemeyi sever misin?

Evet ya favori birkaç dizim var.
Arada sırada bakıyorum vakit geçiyor.
Zorunda kalmadıkça izlemem.
Bilgisayardan film izleyenlerdenim ben.

Duygusallık!

Verdiğin cevaplara göre senin baskın yönün duygusallık! Sen oldukça duygusal ve hassas bir kişisin. Aşkı da iyi biliyorsun, çevrendeki insanları sevmeyi de. Üzülmeye, hüzünlenmeye, hasret çekmeye meyillisin. Ufacık bir şeyde bile gözlerin yaşarabilir senin çünkü bu dünyadaki her şeye karşı duyarlısın. Özellikle çocuklara, hayvanlara ve doğaya! Ancak senin en güzel özelliğin, dışarıdan hiç öyle durmasan bile, oldukça güçlü bir karaktere sahip olman. Üzülürsün edersin ama düştüğün yerden kalkmasını da iyi bilirsin. Fakat dertlerini atlatman biraz zor oluyor tabii, bu da baskın yönünün duygusallık olmasından kaynaklı.

Özgüven!

Verdiğin cevaplara göre senin baskın yönün özgüvenin! Sen hayatının her alanına hakim olabilecek, kendine has sınırsız bir özgüvene sahipsin. Bazıları doğuştan yönetmek için doğmuştur ve bu asla sonradan kazanılamaz. Sen de bir ortama yeni bile girsen, hemen oranın lideri oluyorsun. Çünkü özgüvenin başkalarına da yansıyor. İçinde çok ama çok büyük bir kuvvet var ve bu kuvvetle her işi başaracağına inanıyorsun. Elinden bir uçan kurtulur, bir de kaçan. Cesursun, sözünün erisin ve tam bir problem çözücüsün. Hatta baskı altında daha da motive oluyorsun. Kısaca, eğer bu dünya bir köyse, sen bu köyün hem muhtarı hem de ihtiyar heyeti başkanısın :)

Umut!

Verdiğin cevaplara göre senin baskın yönün umut dolu olman! Çünkü sen bu dünyadaki en pozitif, en hayat dolu ve neşeli insanlardan birisin. Etrafın her ne kadar karanlık olsa da, senin için tünelin ucunda her daim ışık vardır. Pozitifsin ve bardağın dolu tarafından bakıyor, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye inanıyorsun. Etrafındakiler de senin bu yönüne inanılmaz hayranlık duyuyor, ne zaman üzülseler direkt sana koşup dertlerini anlatıyorlar. Çünkü sen onlara resmen umut aşılıyorsun. Kısacası sen ortamların olmazsa olmazı, insanların içine bir güneş gibi doğan umutsun!

Pişmanlık!

Verdiğin cevaplara göre senin baskın yönün içinde yaşadığın pişmanlıklar! Yani senin dört bir tarafın keşke duvarlarıyla çevrili, aşamıyorsun onu. O duvarlara binlerce kez yumruk attın; ama sonuçsuz kaldı hep. Çünkü bu hayatta sahip olamayacağımız tek şey zamandır. Yaptıklarının ve yapmadıklarının yükü hep sırtında. Sana tavsiyemiz, keşkeler hiçbir işe yaramıyor, sen pişman olmamaya bak. Bu yüzden önüne bakman gerekiyor! Yaşadığın şeylerden pişman olmamaya bak, hatalarından ders çıkar. Güzel günler seni bekliyor inan bize. :)

Merak!

Verdiğin cevaplara göre senin baskın yönün kesinlikle merak! Senin için her şey bir gizem, bir sır. Yeni şeyler denemekten korkmuyorsun. Araştırmaya bayılıyorsun. Yeni şeyler öğrenmek, bilinmeze ulaşmaya çalışmak senin karakterin olmuş. Bilgiye açsın. Google en yakın arkadaşlarından biri. Çok çabuk sıkıldığını, rutini çok sevmediğini de ekleyelim: Değişmeye, evrimleşmeye karşı inancınsa pek yüksek. Tabii bu merakını her zaman iyi şeyler için kullandığını da söyleyemeyiz. Sen biraz daha dikkatli ol bize sorarsan. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

vay canına nasılda bildi ama

yildiz-hilal-gungunes

Umut! Verdiğin cevaplara göre senin baskın yönün umut dolu olman! Çünkü sen bu dünyadaki en pozitif, en hayat dolu ve neşeli insanlardan birisin. Etrafın her ne kadar karanlık olsa da, senin için tünelin ucunda her daim ışık vardır. Pozitifsin ve bardağın dolu tarafından bakıyor, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye inanıyorsun. Etrafındakiler de senin bu yönüne inanılmaz hayranlık duyuyor, ne zaman üzülseler direkt sana koşup dertlerini anlatıyorlar. Çünkü sen onlara resmen umut aşılıyorsun. Kısacası sen ortamların olmazsa olmazı, insanların içine bir güneş gibi doğan umutsun!

nadide-ceren-kahraman

Umut

cupcakedeniz

duygusallık galiba doğru bilemiyom

ece.kns

Özgüven msmsmsmmsms

Görüş Bildir