Sen de Onun Aklında mısın?

106PAYLAŞIM

Onu düşünmekten gözüne uyku girmiyor. Belli ki çok aşıksın ama onun aklına geliyor musun, o da seni düşünüyor mu bilmiyorsun. 

Bunları kafana takma!

 Testi çöz, cevabı öğren!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim:

2. Bir de seni daha iyi anlamak adına burcunu öğrenelim:

Koç
Akrep
Başak
Aslan
Balık
Oğlak
Kova
Boğa
Yay
İkizler
Terazi
Yengeç

3. Onunla bir ilişkiniz oldu mu?

4. Peki onu nereden tanıyorsun?

Okuldan
İş yerinden
Sosyal medyadan
Başka bir yerlerden

5. Sana karşı bir ilgisi olduğunu düşünüyor musun?

O kadar bile bakamıyorum ki yüzüne.
Öyle bir şey hissettiğim oluyor ama emin olamıyorum.
Aslında, evet.
Maalesef yüzüme bile bakmıyor.

6. Onun en çok sevdiğin özelliği ne?

7. Göz göze geldiğiniz oluyor mu hiç?

8. Son olarak, onsuzluk sende hangisi gibi bir his yaratıyor?

Volkan patlaması
Yangın
Deprem
Kasırga

Onun da aklı hep sende!

Siz nasıl bir aşkın içine düşmüşsünüz böyle! Birbirinizi düşünmediğiniz tek bir anınız yok. Bir ilişki içinde misiniz bilmiyoruz ama eğer değilseniz birbirinize ait olduğunuzu bilmeniz gerek. Açılmak için kimse karşısındakini beklemesin yani, böyle bir aşkı ziyan etmeye kimsenin hakkı yok. Ay çok güzelsiniz!

Aklı sende ama galiba biraz zamana ihtiyacı var.

Sevinmen gereken kısım şu: O da sana karşı boş değil, aklı sende. Sadece biraz zamana ihtiyacı var, senin de sabra tabii. Böyle durumlarda beklemesi zor biliyoruz ama, en güzel şeylerin zaman aldığını ve beklemediğin anlarda gerçekleştiğini göz önüne alırsak, hiiiiç canını sıkacak bir şey yok diyebiliriz. Belki sınavı vardır, belki iş stresi, iş görüşmesi vs. Geç olsun da güç olmasın.

Aklı sende gibi ama biraz kafası karışık.

Sana kesin olarak bir şey söyleyemiyoruz ne yazık ki. Evet, senin farkında ve belli ki aklının bir kenarına yazmış seni. Ama kafasını kurcalayan bir şeyler var. Bu nedir, çözülür mü onu bilmiyoruz tabii ki. Bu noktada kendi kararını kendin vereceksin. Ya zamana bırakıp beklemeyi seçersin ya da gözünü karartıp duygularını açmayı. Belki böylece aklındaki soru işaretlerine ulaşıp çözmek için bir fırsat geçer eline. Boş şans!

Maalesef aklı sende değil.

Öncelikle üzülme, belki henüz tanışmadınız ya da yeterince yer etmedin aklında. Sonuçta böyle şeyler zamanla gelişebilir, hemen karalar bağlamaya gerek yok. Belki de senin için uygun biri değildir. Eğer olmazsa, olmazsanız böyle düşün. Kendini paralamana değmez, sen tek başına çok değerlisin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih-emre-kocak

KahinDio yine biliyor be

gzm-ynklr

Onun da aklı hep sende!

badcboy54

Onun da aklı hep sende!

aylin-kayhan

Başkasıyla evlenecek....😔

kimtaehyung.gr

Onun da aklı hep sende! Siz nasıl bir aşkın içine düşmüşsünüz böyle! Birbirinizi düşünmediğiniz tek bir anınız yok. Bir ilişki içinde misiniz bilmiyoruz ama eğer değilseniz birbirinize ait olduğunuzu bilmeniz gerek. Açılmak için kimse karşısındakini beklemesin yani, böyle bir aşkı ziyan etmeye kimsenin hakkı yok. Ay çok güzelsiniz!

Görüş Bildir