Görüş Bildir
Haberler
Sedat Peker Cuma Günü Ne Açıklayacak? Sedat Peker: Ortalık Biraz Şenlensin!

Sedat Peker Cuma Günü Ne Açıklayacak? Sedat Peker: Ortalık Biraz Şenlensin!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, uzun süren sessizliğinin ardından dün akşam Twitter hesabından bir dizi tweet attı. Sedat Peker, daha önce yaptığı açıklamalarda eski başbakanlardan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım’ın gemilerinin uyuşturucu ticaretinde kullanıldığını iddia etmişti. Erkam Yıldırım’ın başvurusu üzerine Sedat Peker hakkında hakaret ve iftiradan dava açıldı. Savcılığın soruşturma başlatması sonrasında Sedat Peker, uzun süren sessizliğini bozdu ve cuma günü yeni bilgiler açıklayacağını söyledi. Peki, Sedat Peker cuma günü ne açıklayacak? İşte Sedat Peker’in açıklaması…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan Sedat Peker, geçtiğimiz aylarda yayınladığı videolarla ile Türkiye’ye dair önemli açıklamalarda bulunmuştu. Sonrasın videolarını kesen Sedat Peker, Twitter hesabı üzerinden açıklamalarına devam etmeye başladı. Sedat Peker, son attığı mesajlarda, cuma günü önemli açıklamalarda bulunacağını duyurdu. İşte Sedat Peker’in açıklamaları…

SEDAT PEKER CUMA GÜNÜ NE AÇIKLAYACAK?

Sedat Peker’in Twitter hesabından duyurduğu açıklamalar şu şekilde;

'Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı hakkımda eski başbakan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım hakkında hakaret ve iftira ettiğim gerekçesiyle dava açmış. Benim merak ettiğim sayın savcılık makamı Hollanda devleti tarafından Erkan Yıldırım’ın o ülkede bulunan 18 milyarlık mal varlığına nasıl sahip olduğunu acaba araştırmış mı?

Halen daha sahibi belli olmayan Kolombiya’da, Panama’da, İzmit körfezdeki limanda yakalanan tonlarca kokainin sahibinin kim olduğunu merak edip yazı yazmış mı? Erkan Yıldırım’ın kumar oynadığı otellerde kalırken kendisine şantaj yapılmak için çekilmiş cinsel içerikli ve rüşvet kasetlerinin var olup olmadığını araştırmış mı?

Tüm bunları yapmadan bana iftiradan dolayı dava açan Anadolu cumhuriyet savcısını tebrik ediyorum. Memur çocuğuyken tüm dünyada onlarca milyar dolarlık servet yapmayı başaran süper başarılı iş adamı Erkan Yıldırım cevap vermeyip babası Sayın Binali Yıldırım cevap vermişti, velisi olarak. Benim merak ettiğim Anadolu başsavcılığına şikayet dilekçesi vermeye giderken de velisi olarak babası elinden tutup mu getirdi?

Dilekçeyi de kendisi mi yazdırdı? Madem gündemden biraz ayrı kaldım diye benimle ilgili böyle komik şeyler yapıyorsunuz, ben de cuma günü polisin, savcıların neden gerçek suçlulara karşı bir şey yapamadıklarını, yüksek miktarda yakalanan kokainlerin sahiplerinin nasıl serbest bırakıldıklarını, bu kokain satıcılarının hangi bakanlarla resimleri olduğunu yayınlayayım da ortalık biraz şenlensin.

Polislerin ve savcıların neden görev yapamadığını hayal olarak anlatmayacağım. Ortadan yok edilen resmi mülkiye başmüfettişlerine verilmiş ifadeleri yayınlayarak anlatacağım. Biraz istirahat edeyim demiştim, demek ki bana tatil haram. Paramount otelinin bedavacılarından bir savcımızdan da bahsedeceğiz. süslü süleymandan, katil Tolga Ağar’dan da bahsedeceğiz.

Yani kısacası ülkemizin düştüğü duruma üzülürken bu işlerin bir gün ortaya çıkacağını düşünemeyen yarım akıllıların bugün ülkemizde bakan, milletvekili, emniyet müdürü, savcılık gibi önemli makamlara nasıl geldiklerini görüp ağlanacak halimize güleceğiz. Ekimdeki randevumuz ayrı, o farklı bir dosya.

Yeni bir mecraya geçeceğiz. Vallahi çok eğleneceğiz, billahi çok eğleneceğiz. Ekim ayındaki dosyamızın konusu uyuşturucu değil, cinayetler değil, ancak birçok insanın intihar etmesine ve iflas etmesine sebep olan bir konu. Tablo çok vahim…”

Bu Haberler De İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın