Görüş Bildir

Seçtiğin Donutlara Göre Ne Kadar Tuhafsın?

Anasayfa
 > Test

Bu lezzetli donutları seç ne kadar tuhaf olduğunu söyleyelim!

1. 👇

2. 👇

3. 👇

4. 👇

5. 👇

6. 👇

7. 👇

''Tuhaf'' olmak senin karakterin!

Sen genellikle her şeyi içinde yaşamaya çalışan ve asla sosyal konuşmalara, ortamlara girmek istemeyen birisin. Çok fazla tercih etmediğin için bazen verdiğin tepkiler şaşırtıcı ve garip karşılanabiliyor. Sen çoğu zaman kafanda düşündüğün her şeyin, karşındaki insanlar tarafından da düşünüldüğüne inanıyorsun, ama öyle değil çünkü kimse senin kadar kendine vakit ayıramıyor malesef. O yüzden nerede, ne yapacağını bilemeyip bazen tepki de çeksen sen inanılmaz düşünceli ve kendini bilen birisin.

Zoraki normal bir insansın!

Sana kalsa hiçbir şeye bulaşmayıp kendi kendine yaşarsın. Ama ''Gel hadi bak ayıp olur'' demeler olsun, ''Konuşmazsın iş bulamazsın'' uyarıları olsun hep seni insanlarla bir araya getirmeye zorlamış, bir türlü rahat bırakmamışlar seni. Yine de zaman zaman sosyal hayatın gerekliliklerini unutup garip tepkiler ve davranışlar sergileyebiliyorsun, ama inan bize bunlar çok sempatik! Hiç kimse yadırgamıyor yani seni, rahat ol!

Çılgınsan kime ne?

Senin hiç öyle garip davranışların yok. Aksine oldukça sosyal, herkesle iletişime geçmeye çalışan şeker mi şeker bir insansın. Ama o kadar aktifsin ki bazen insanlar senin çılgın biri olduğunu düşünüyor, normalin şeyin sen olduğunu anlayabilmeleri için senin enerjine ve pozitifliğine sahip olmaları gerektiğini bildiğin için onları hiç umursamıyorsun zaten. Keşke kendi dünyalarından çıkıp etraflarıyla iletişim kursalar belki de dünyanın en mutlu insanları olacaklar, değil mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1297
585
462
194
121
106
58
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?