Görüş Bildir
Haberler
Sana En Çok Yakışacak Düğün Makyajını Söylüyoruz!

etiket Sana En Çok Yakışacak Düğün Makyajını Söylüyoruz!

09.12.2017 - 16:52

Düğün makyajı, provaları bile yapılan, biz kadınların çok fazla önemsediği bir olaydır. Tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağı bu günde, size en çok yakışacak makyaj tipi bakın neymiş?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle gelinliğine bir karar verelim.

2. Peki düğününü nerede yapacaksın?

3. Bu ünlülerden hangisi senin tipin?

4. Aşkla ilgili söylenen bu sözlerden birini seç şimdi de.

5. Şimdi de düğününde ilk dansın için çalacak o şarkıyı seç.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Malum, nedime olayı artık bizde de oldukça popüler. Peki senin nedimelerin hangisi?

7. Peki bu ünlü gelinlerden hangisi senin kankan olurdu?

8. Şimdi de bize favori dizi çiftini söyle bakalım.

9. Bir de güzel bir yılbaşı ağacı seç.

10. Yılbaşına kimle gireceğini söyle bir de.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

11. Kırmızı Dudaklar!

11. Kırmızı Dudaklar!

Senin gibi özgüveni yüksek ve havalı bir kadına kesinlikle bu tarz makyaj yakışır. Emin ol bu makyajınla herkes sana bayılacak. Çünkü bu tam da senin karakterini yansıtan bir stil. Kıpkırmızı dudakların ve bembeyaz gelinliğinle davetliler senden gözlerini alamayacak. Göz makyajında da kirpiklerini ön plana çıkarman yeterli. Makyajının  odağı kesinlikle dudakların ve dolgun kirpiklerin olmalı. Hafif şekilde toprak tonlarında bir allıkla da makyajını tamamla ve herkesi kendine hayran bırak. Güzelliğine güzellik katacak bu makyaj sana çoook yakışacak.

12. Buğulu Gözler!

12. Buğulu Gözler!

Günlük hayatında her girdiğin ortamda insanlar senden gözlerini alamıyor. Sende bunun çok iyi farkındasın. O yüzden düğün gününde hafif buğulu gözler ve sade bi rujla sen harikalar yaratacaksın. Herkesin gözleri senin etkili bakışlarında olacak. Zaten çok çekici ve derin bir kadınsın. Bunu da bakışlarına buğulu gözlerinle yansıttığında güzelliğin daha da ön plana çıkacak. Dudaklarınla bir gelinin sade güzelliğini yansıtırken etkileyici bakışlarınla da insanları oldukça etkileyebilirsin.

13. Sadeliğin Güzelliği!

13. Sadeliğin Güzelliği!

Sen çok naif ve kibar bir kadınsın. İşte bu yüzden saf ve duru güzelliğini ortaya çıkarman yeterli olacak. Gözlerinde yoğun kirpikler ve ince bir eyeliner, dudakların da hafif pembe bir rujla harikalar yaratabilirsin. İnsanlar sana baktığında epey kıskanacak. Çünkü senin makyaja ihtiyacın bile yok. Kalbin o kadar güzel ki bunu sana bakan herkes anlayabiliyor. Gerçekten çok şanslı bir kadınsın. Makyajın için hiiiç endişelenme. Sana zaten her şey çok yakışıyor. Ama ufak tavsiyemiz makyajını aydınlatıcı ağırlıklı yaptırman. Işıl ışıl ve canlı yüzünle insanlar sana bakmaktan kendini alamayacaklar.

14. Pembe Tonlar!

14. Pembe Tonlar!

Senin çocuksu ruhuna en çok yakışacak makyaj kesinlikle bu. Her zaman olan neşeli tavırların insanlara adeta enerji veriyor. İçindeki çocukla beraber yaşıyorsun. Bu da insanları çok mutlu ediyor. Makyajında da kesinlikle pembe tonlarını kullanmalısın. Çünkü senin enerjik neşeli haline kesinlikle çok yakışacak. İnsanlar sana baktığında adeta mutluluk depoluyor. Öyle abartılı kirpiklere, rujlara ihtiyacın yok. Gözlerine pembe ve toprak tonlarının karışımı güzel bir far yeterli. Dudakların için de nude bir ruj ya da açık pembe tonlarında bir ruj tercih etmelisin. Ayrıca aydınlatıcını unutma. Hafif pembe tonlarında bir allık da oldukça güzel olabilir. Bu çocuksu hallerini hiç kaybetmemen dileğiyle❤️

15. Işıltınla Parılda!

15. Işıltınla Parılda!

Senin bu özgüvenli hallerin ve güzel kalbine en çok yakışacak makyaj kesinlikle bu. Normal hayatında da insanlara her zaman bir ışık oluyorsun. Onlara adeta güven veriyor ve yol gösteriyorsun. İşte bu yüzden aydınlatıcı ağırlıklı bir makyaj sana emin ol çok yakışacak. Gözlerin için mutlaka toprak tonlarında ya da altın tonlarında hafif simli farlar seçmelisin. Öyle koyu ya da pastel tonlara hiç ihtiyacın yok. Aydınlatıcını da sadece elmacık kemiklerine değil alın kısmına, dudaklarının üst kısmına ve burnunda kullanmalısın. Hafif pembe tonlarında bir rujla da makyajını tamamlatabilirsin. Emin ol herkes bu haline bayılacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
716
439
134
106
45
39
21
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
waldorf cornelia

ışıltınla parla <3 <3

Miss_Z

14. Pembe Tonlar! Pembe Tonlar! Senin çocuksu ruhuna en çok yakışacak makyaj kesinlikle bu. Her zaman olan neşeli tavırların insanlara adeta enerji veriy... Devamını Gör

cookielyon

ne pembe tonu bebeğim ya