Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sadece XBOX Tutkunlarının Anlayabileceği 11 Madde

Gamer
75PAYLAŞIM

1. 

Bir çok oyun ilk olarak xbox platformunda sunulduğundan diğer marka konsol veya pc sahipleri oyunun kendileri için uyarlanmasını beklerken xbox oyuncuları çoktan oyunlarını yarılamış olurlar

2. 

Şüphesiz ki xboxın en büyük devrimi olan kinect ile oyun oynama tutkusu tamamen bambaşka bir boyuta taşınmıştır.
Sizin anlamayanlar her ne kadar garip garip hareketler yaptığınızı sansalar da aslında neler yaşadığınızın zerre kadar farkına varamazlar.

Not: siz yine de ne olur ne olmaz diye evde perdeler açıkken oynamayınız :)

3. 

Diğer konsol oyuncuları hep sizin kumandanızı garip olarak düşünseler de tanıştıktan sonra tüm oyunlar için ideal yerleşimin bu kumanda da olduğunu söyleyemeseler bile içten içe kabul ederler.

4. 

Siz de hep siyahı olsa bile bir çok tasarlanan değişik konsolları görünce içiniz gider ama yine de bir türlü siyahtan vazgeçemezsiniz.

5. 

Evet o aslında hiç sevmediğiniz microsoft şirketine aittir, ama ona o kadar tutkuyla bağlısınızdır ki bunu görmezden gelir geçersiniz ...

6. 

Yıllardır onu çok istersiniz ama çok pahalı olduğundan aileniz asla almaz.
Gün gelir evlenir bir çocuğunuz olur ve yaşı ne olursa olsun gelişimine katkısı olur diye eşinizi kandırır o çocuğu bir şekilde bahane eder hayalini kurduğunuz xboxınıza kavuşursunuz.

7. 

Evet belki onların yüzlerini dahi görmediniz ama xbox live hizmeti sayesinde dünyanın her yerinden bir çok dostunuz olur ve hepsiyle çok çok iyi anlaşırsınız Çünkü onlarda sizin gibi tam bir xbox bağımlısıdır...

8. 

Ne sevdiğiniz bir dizinin başlangıcı ne de yıllardır görmediğiniz arkadaşınızı görmeniz hiç bir şey sizi bu açılış ekranını görmekten daha fazla heyecanlandıramaz !

9. 

En büyük hayaliniz onu sizin kadar seven bir hayat arkadaşı ile evlenip birlikte pes atmaktır.

10. 

Sadece bir atari değil mi diyenleri bir an için boğmak gelir içinizden.
Ona sizin kadar saygı duyulmasını istersiniz

11. 

Arkadaşlarınız sizin için doğum günü pastası yaptırırken düşünmek için hiç ama hiç zorlanmazlar...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ato1212

lan ben bi ara gears of war için özel tasarlanmış xbox getirtecektim amerikadan ama 2000 dolar yani 5440 lira tutacağını öğrenince vazgeçtim. onun yerine gider xbox one alırım daha iyi dedim :D

ali-baris-cikmaz

Çok bir fanboyluk olmuş bu

Görüş Bildir