Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Romantik Temalı Türk Dizilerinde Esas Oğlanların Sahip Olmazsa Ölecekleri 13 Özellik

-

Yaz dönemi başlayıp, tutarsa milyon tane badire ile sezon sezon izlettirilen romantik komedi unsurunun baskın olduğu Türk dizilerinin esas kızlarının "İnsan hayret ediyor," dedirten benzerliklerinden bahsetmiştik.😜

Hala okumayan varsa müracaat aşağıdan.

Romantik Komedili Türk Dizilerindeki Esas Kızların Olmazsa Olmaz 17 Ortak Özelliği - onedio.com
Romantik Komedili Türk Dizilerindeki Esas Kızların Olmazsa Olmaz 17 Ortak Özelliği - onedio.com

Peki ya bu yapımların, seri üretim erkeklerine ne demeli! Onlara da bir çift lafımız var elbet.😎

1. Görsellik konusunda, "güzellik görecelidir," kavramını tozlu raflara postalamaya yetecek güce sahiptirler.

Anlayacağınız beğenmeyen ölsün artık, yuh artık, dedirtirler. Şahsen buna lafımız yok, kabulümüzdür.😌

2. Elbette güzel bir surat asla yetmez; bu arkadaşları bugün salsanız, yarın "Spartacus' dizisini yeniden çevrilmeye zorlayacak vücut hatları olmazsa olmazlarıdır!

Kas, kas, kas. Açıkçası bu konuda da hiiiç şikayetimiz yok.😏

3. Sağlam kafa, sağlam vücut dedik de; o kadarı da yetmiyor efendim, bu esas oğlanların her birinin yakalarına baba tarafından bir adet holding iliştirilmiştir.

Ara ara zora düşebilirler ama asla kaybetmek yok, o holding orada duracak!😑

4. Yurt dışında en iyi üniversitelerde eğitim almış, para elinin altından su gibi akmış, her türlü imkana sahip oluş ama asla şımarmamıştır.

Zorlama artık daha mükemmel olamazsın.😎

5. Kalpleri katılaşmış, kadınlara karşı ilgisiz duran, oldukça sert mizaçlı bir adam olmaya özen gösterirler, elbette hikayenin başlarında.

Ta ki bizim kızla karşılaşana kadar.😍

6. Duygusal olarak hiçbir şey hissetmediği ama aile anlamında denk olduğu, sahte sarışın, zengin ve bir o kadar havalı bir kız ile saçma sapan, buzullara layık bir ilişkiyi mutlaka yanlarında taşırlar.

Çünkü o kadın sonradan sorun çıkaracak, tuzak kuracak filan. Çok lazım o kız, çok.😬

7. Hangi ara işe gidiyor, holdinginde kahve içmekten ve aşık olduğu kadınla didişmekten başka ne yapıyor ki, diye düşünemeden bir bakarsınız başarı üstüne başarı kazanmış olurlar kendileri.

Bu şirket bu günlere, esas oğlan sayesinde tam bir haftada geldi, alkışlayın lütfen.😁

8. Tüm parçaları kusursuzca bir araya getirilmiş gibi duran bu delikanlıların, en yakın kankaları eziklik konusunda zirveyi zorlarlar.

Benim bu manyakla ne işim var, bakışı.😶

9. Elbette esas saf kızımızı ilk fark eden bu ezik kankadır ve çılgınlar gibi aşık olmuştur bile, başka türlü dizi olmaz çünkü.

Yaa o kız sana bakar mı, yapma allasen.😅

10. Utangaç, saf, sakar ve her nasılsa açılmamış gonca gül gibi olan fakir ama modaya uygun giyinebilen kızlara anında abayı yakarlar.

Açıklaması da hazır; "O diğer kızlardan çok farklı." 😜

11. Avrupa'nın, Amerika'nın bağrından kopup gelen bu delikanlılar, maçonun dibi çıkmasın mı?

Şiddete hayır. 😔

12. Ailesinin imkanları ile kendini yetiştiren ama asla bunu kabul etmeyen gencimiz, iki günde aşık olduğu kız için ailesine sırtını dönebilme potansiyeline sahiptir.

Eh be kızım, bugün holdingli babasına bunu yapan, yarın sana neler yapmaz.😑

13. Nihayetinde içiniz rahat olsun, hayatın tüm nimetlerinden fazlasıyla yararlanmış ve hatta fütursuzca sömürmüş olan esas oğlanımız, sevdiği kadınla mutlu bir ömür saadetine de erişecektir.

Şimdi biz düşünelim.😒

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dilek-

Aşk yeniden klişeleri yıkan bir diziydi ama:)İzleyenler bilir

avb-hisvehaz

bütün diziler güney kore çakması olunca öyle alakasız tipler ve hikayeler olur tabi. bi tanesi de değişik olsun özgün bişey yapalım demezler amk. insanlar da mal mıdır nedir zombi gibi izliyolar bunları.

nadia

Birde şu ben çok dürüstüm aman yalan söyleyen kızla işim olmaz, her gece bir kızla çıkıyorum ama dünyanın en iyi insanlarından biriyim, fakirleri hiç ezmem filan tavırları yok mu. Bir de ufacık bir anlaşmada şirket sallanır ama çocuk kızın peşinde koşarken batmaz. Birde çok güçlükler doğru dürüst dayak yemezler. (Fatih başkaydı onu düşünmeyin bile. Türk dizilerinde namus namus diye gezen adamların dışında çocuklu kadına aşık oldu. Nikahınız çocuk doğuran bir kadına.) Hayaller diziler gerçekler şu sürekli haberi çıkan sabancı...

ferda_o1

asiri gercekci.....

gzm-ynklr

))) doğru tespit diziler Türkiye'de, bu şekilde oluyor genelde

Görüş Bildir