Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Profesyonel Sporcuların Bir Sırrını da Biz Açıklıyoruz

255PAYLAŞIM

1. Eskişehir Koşu Yarışmasında Sporcular Neden Booster Çorap Kullandılar?

Spor dünyasının yakında tanıdığı ve bildiği Booster Çoraplar ne işe yarar, aslında nedir bilmek ister misiniz? Bir çok sporcu performansı artırdığını biliyor. Peki bunu nasıl yapıyor ve çalışma mekanizması nasıl gelin biraz daha yakından inceleyelim..

http://www.youtube.com/watch?v=KEoDE_ocYvw

2. Kan Akışını Hızlandırır

Spor yaparken kan akışının hızlı olması gerekmektedir. Bunun en büyük avantajı oksijenin kaslara hızlı ulaştırılmasıdır.

3. Daha Güçlü Hissettirir

Booster Çorap hızlı bir ısınma ve kaliteli bir spor sunar. Kan akışını hızlandırmasıyla birlikte vücudunuz yüksek performansa çok kısa bir sürede ulaşır. Bu sayede daha güçlü hissedersiniz.

4. Daha Geç Yorulursunuz

Booster Çorap giydiğiniz takdirde normal performansınızı %20 oranında artırabilirsiniz. Medikal laboratuvarlarda özenle dikilen her bir Booster Çorap normal tekstil ürünleri gibi değil; bir doktor tavsiyesi ürün gibi çalışır.

5. Daha Hızlı Koşarsınız

Booster Çorap ayakları daha çabuk hareket ettirmeyi sağlar. Banvit Basketbol Takımı oyuncuları antrenmanlarında ve maçlarda Booster Çorap ve Booster Tayt kullanmaktalar. Halkbank Voleybol Takımı sporcuları da daha yükseğe sıçramak için Booster Çorap kullanıyorlar.

6. Başlangıçtan Bitişe Kadar Tam Performans

Koşunun en başından en sonuna kadar bütün performansınızı korumanızı sağlar. Bu sayede aralarda gelebilecek ataklara karşı hazırlıklı olmanızı sağlar.

7. Koşudan Sonra Yataklara Düşmezsiniz

Başarılı sporcu Fatih Buzgan gibi siz de hem koşarken hem de koşudan sonra Booster Çorabı bir süre kullanın, arkadaşlarınızla vakit geçirirken ağrı sızı derdiniz olmasın :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir