Poponu Seç Günde Kaç Saat Spor Yapman Gerektiğini Söyleyelim!

118PAYLAŞIM

Popomla herkesi kıskandırmak istiyorum diyen varsa buyrunuz :)

Popo şeklini seçer misin?

Günde 1 saat spor yapmalısın!

Maşallah çok güzel popon var ama biraz toparlanması gerekiyor. Bu görünümünü seviyorsan ona bir şey diyemeyiz. Ama biraz daha fit görüneyim, popom sıkı olsan diyorsan şöyle bol squatlı bir program yapmalısın. Zaten gösterişli bir popon var. 1 ayda 1 her gün 1 saat spor yaparak bu görünümü daha da mükemmele ulaştıracaksın. Maşallahhh diyelim...

Popon biraz içine göçmüş 2 saat seni anca paklar!

Bu karantinada otur otur hepimizin poposu içine göçtü desek yeridir. Etrafta düz popolular olarak geziyoruz valla. O yüzden günde 2 saat spor yaparak bu düz popoyu kaldırabilirsin. Biraz ağırlık çalışman ve yağları yakman gerekebilir. Şekil vermek için de reformer pilatese gidebilir, daha da sıkılaşabilirsin. Şekil olarak güzel bir popon var ama toparlanması gerekiyor. Eğer 1 ayda popomu arşa çıkarmak istiyorum diyorsan 2 saat çalışman gerekiyor...

Senin yarım saatlik bir işin var!

Valla neredeyse çoğumuzun sahip olmak istediği dolgun bir popoya sahipsin. Ama biraz toparlanmasını istiyor gibisin. Gayet dolgun ve çıkık bir popon var. Bu yüzden günde yarım saat bölgesel çalışarak 1 ayda daha fit bir görünüme sahip olabilirsin. Böyle popon var daha ne istiyorsun ki??? İnsanlar sönük poposunu bu hale getirmek için gece gündüz çalışıyor. Maşallah diyelimmm.:)

Günde 45 dakika çalışarak maşallahı olan bir popoya sahip olabilirsin!

Senin popo şeklin ve dolgunluğun gayet güzel ama biraz fazla büyük duruyor. Bu görünümü pek sevmiyor gibisin. Daha sıkı ve fit bir görünüm istiyorsun. Bunun için yapman gereken tek şey günde 45 dakika spor yapmak. Zaten bunu yaparsan değil 1 aya 2 haftada bile muhteşem bir görüntü oluşur. Popona bir bakan bir daha bakar demedi deme. Maşşallah diyelimmmm.:)

Bu popoya 5 dakika spor bile fazla gelir!

Yaa senin bu testte ne işin var??? Bizi kıskandırmaya falan mı çalışıyorsun he? Valla böyle sıkı ve mükemmel bir popoya sahip bir insanın spor yapmasına gerek bile yok. Tabii şimdi şey diyorsundur. Bu hale getirebilmek için ne terler döktüm haberin var mı? Haklısın da... Hepimiz böyle bir popoya sahip olmak istiyoruz ama squatmış falan çok zor geliyor. Sen azimle çalışmışsın ve herkesi kıskandıran bir popoya sahip olmuşsun. Ne diyelim, bize sadece MAŞALLAHHHH demek düşer.:)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aylin-kayhan

Senin yarım saatlik bir işin var!

gzm-ynklr

Senin yarım saatlik bir işin var!

efenditoranaga

hmm

0nur0zdemir

🤣🤣🤣🤣🤣 Bu popoya 5 dakika spor bile fazla gelir! Yaa senin bu testte ne işin var??? Bizi kıskandırmaya falan mı çalışıyorsun he? Valla böyle sıkı ve mükemmel bir popoya sahip bir insanın spor yapmasına gerek bile yok. Tabii şimdi şey diyorsundur. Bu hale getirebilmek için ne terler döktüm haberin var mı? Haklısın da... Hepimiz böyle bir popoya sahip olmak istiyoruz ama squatmış falan çok zor geliyor. Sen azimle çalışmışsın ve herkesi kıskandıran bir popoya sahip olmuşsun. Ne diyelim, bize sadece MAŞALLAHHHH demek düşer.:)

bozyesil

hiçbirinin gerçeklik payı yok ki, bu popoların çoğu anca estetik müdahaleyle bu hale gelebilir maalesef

serkan15

yok Fitness ile icli disliysan böyle demezdin. 4 yil sonra gercekten cok iyi bir form aliyor, neticede bel veya gögüs gibi kas. estetkli elbette vardir, ama genelleme yapmak yanlis. Yigidi öldür, hakkini yeme!

dipten-gelen-dalga

#7'de ki kalçaya sahip olan hatun selam olsun sana, özelden yaz tanışalım:D

Görüş Bildir