Pizzanı Hazırla Ne Kadar Garip Olduğunu Söyleyelim!

Yemek Testleri
156PAYLAŞIM

Sen ne kadar garipsin?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. 👇

İnce
Çok ince
Standart
Kalın

4. 👇

Domates sos
Sos istemiyorum.

5. 👇

Mozzarella
Kaşar
Peynir istemiyorum.

6. 👇

Et
Sucuk, sosis, salam
Sebze
Üstüne malzeme istemiyorum.

7. 👇

Arkadaşlarımla
Ailemle
Sevgilimle
Kimseyle paylaşmam kendim yerim :)

Garipliğin parlayan yıldızısın!

Sen koca bir patates tarlasında yetişen ananassın. Seni kafanda beyaz bir donla bakkala giderken görmüşler, pencereden sokaktan geçenlere kırlent atarken görmüşler, yere uzanıp kaldırım öperken görmüşler. Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde karşılığında neyle karşılaşacağını kestiremez bile. Ya aşırı zekadan bu hale geldin ya da küçükken kafana çok vurmuşlar. Başka hiçbir açıklaması olamaz. En normal halinde en az 4 tuhaf hareketin altına imza atıyorsun. Gerçek bir garipsin. Tımarhaneye yatsan deliler önünde ceket ilikler, saygıda kusur etmez. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin!

Sen garip değil değişiksin!

Ya annen seni doğuracağına taş doğursaymış taş! O pantolon o acayip gömlekler o parlak takılar nedir, Allah'ını seversen! İnsanın senin yanında yürümesi için kesinlikle cesarete ihtiyacı olması lazım. Değişiklikte bir markasın. Sen Amerika'da olsan bir star olurdun ama buralar hep Bağcılar. Adın çıkacak manyağa bu gidişle. Belki kendi kendine "ablan star bebeğim" diyorsun ama maalesef buralarda bilmem kimin çocuğu kafayı sıyırmış hep, diyorlar. Ne yapsan acaba bilemedik ki, moda işine girsen belki tutulursun, belki de bacadan kapıdan kovulursun, sana da kefil olunmaz. Çılgınlığın ötesisin!

Tam normal olacaksın bir gülme geliyor!

Aslında içinde normal olmak isteyen bir taraf var. Gerçekten istesen normalleşebilirsin ama normallik durumu sana biraz komik geliyor. Her şeye gülüp duruyorsun, ciddiye alamadığın her durumda garipleşiyorsun ki ciddiye aldığın çok az şey var. Yağmurlu havalarda pencereden insanların kafasına tükürmekle zaten normal olmaya çok uzaksın. Bu şekilde her şeye gülmeye devam edersen yakında çok temiz dayak yiyeceksin. Her şeyle dalga geçmeyi en azından bırakırsan çevrendekiler biraz soluk alır. Hor görme bu kadar insanları. Bu testi çözerken de burun kıvırıp dalga geçtiğine eminiz. Pis, emek var burada emek!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ela-zenginoglu

Sen garip değil değişiksin çıktıda bari hakaret etmeseydiniz....

the-fentanly

ulan margarita yapıyoz garipsin diyor ben sizin pizza bilginizin ta amına koyim

irem.senturk17

Ben hiç garip değilim bir kere test yanlış

angel-faced-devil

Garipliğin parlayan yıldızısın! Sen koca bir patates tarlasında yetişen ananassın. Seni kafanda beyaz bir donla bakkala giderken görmüşler, pencereden sokaktan geçenlere kırlent atarken görmüşler, yere uzanıp kaldırım öperken görmüşler. Herhangi bir insan sana merhaba dediğinde karşılığında neyle karşılaşacağını kestiremez bile. Ya aşırı zekadan bu hale geldin ya da küçükken kafana çok vurmuşlar. Başka hiçbir açıklaması olamaz. En normal halinde en az 4 tuhaf hareketin altına imza atıyorsun. Gerçek bir garipsin. Tımarhaneye yatsan deliler önünde ceket ilikler, saygıda kusur etmez. Dünyayı rengarenk yapan gerçek bir çeşitsin! Bu ne skısjsjsksjsjdkjssk

kafasinda-donla-kosan-adam

kafamdaki donla koşarak bu pizzayı almaya gidecem cidden müq bir test bide bana hatırlatın patates tarlasından bir kilo ananas aliyim

Görüş Bildir