Paralel Evrendeki 'Sen'i Anlatıyoruz!

948PAYLAŞIM

Bu testin sonunda PARALEL EVRENİN kapıları açılsın diyeceksiniz!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek

2. Söyle bakalım hangi evcil hayvana sahipsin?

Kedi
Köpek
Kuş
Evcil hayvanım yok

3. Hangi cümle insanı daha çok mutlu eder?

Seni seviyorum.
Tümörün kötü huylu değil.

4. Peki hangi cümle insanı daha çok üzer?

Seni artık sevmiyorum.
Tüm paranıza el konuldu.

5. Hangisiyle uğraşmak seni daha çok mutlu eder?

6. Bugüne kadar en çok hangi kavgaların içinde bulundun?

Sevgili kavgası
Hesap kavgası
Sokak kavgası
Maç kavgası
Sınıf kavgası
Yastık kavgası

7. Son olarak hangi dizi evreninde yaşamak istediğini söyle de testi bitirelim.

Shameless
Game of Thrones
Sherlock
Lost
Prison Break
The Wire
Black Mirror
Narcos
Battlestar Galactica

Milyoner çocuğusun!

Paralel evrende sen bir milyoner çocuğusun! Her şey tıkırında. Ne istiyorsan ayaklarına serilmiş durumda. Elini sıcak sudan soğuk suya sokmuyorsun. Etrafında yardımcılar pır pır dönüyor. Hayatı doyasıya yaşıyorsun. Sağlık sıhhat durumu da yerinde. Paralel evrende senin tekerinin önüne taş değmiyor anlayacağın. Sen bir yolunu bul evreni değiştir dostum ;)

Evli mutlu çocuklu!

Paralel evrendeki sen çoktaaan evlenmiş yuva kurmuş çocuk sahibi olmuş. Evet biraz erken ama mutluluğu  yakalayınca fırsatı kaçırmamışsın.  Hem iyi de bir iş bulmuşsun. Her şey yolunda diğer tarafta senin için. Sık sık seyahat ettiğin bir işin var. İş seyahatlerine ailenle gidiyorsun. Paralel evrende hayat sana güzel!

Maceraperest gezgin!

Paralel evrende sen bir gezginsin! Dünyanın her yerini geziyor, kimselerin giremediği ormanlarda macera peşinde koşuyorsun. Kutuplardan çöllere, balta girmemiş ormanlardan okyanusun derinliklerine dünyada adım atılmamış yer bırakmamaya karar vermişsin. Paralel evrendeki sen bunları hangi parayla yapıyor diye soruyorsun tabi. Lotodan dev ikramiye çıkınca her şeyi geride bırakıp dünya turuna çıkmaya karar vermiş paralel evrendeki yansıman :) Hayat ona güzel. Belki burada da sana güzel olur bir gün ;)

Mafya lideri!

Paralel evrendeki sen mafya lideri olmuş! Racon kesmeler, mekan basmalar, sağa sola efelenmeler hepsi sende! Dediğin dedik astığın astık olmuş. Agresyon bin beşyüz! Alemin kralı olmuşsun! Adının geçtiği yerde herkes önünü ilikliyor. Adım attığın yerde korkudan duvarları titreten  bir sessizlik! Paralel evrendeki sen bambaşka biri. Seninle alakası yok. Paralel evrenin suyundan toprağından olsa gerek..

Dizi oyuncusu!

Paralel evrende sen bir dizi oyuncususun! Adın sürekli aşk skandallarına karışıyor. Sürpriz aşklar, skandal ayrılıklar hepsi sende. Her zaman magazin basınının gündemindesin! Oynadığın diziler her zaman rating rekorları kırıyor. Bu hızlı hayat seni kesinlikle yormuyor. Keyfin yerinde. Mutluluk adeta gözlerinden okunuyor. Tek sıkıntın var yalnızsın. Çünkü senin gibi birinin ruh ikizini bulması mümkün değil. Derhal diğer tarafa geç ve paralel evrendeki seni bul :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mert-ali-canay

Maceraperest gezgin! Paralel evrende sen bir gezginsin! Dünyanın her yerini geziyor, kimselerin giremediği ormanlarda macera peşinde koşuyorsun. Kutuplardan çöllere, balta girmemiş ormanlardan okyanusun derinliklerine dünyada adım atılmamış yer bırakmamaya karar vermişsin. Paralel evrendeki sen bunları hangi parayla yapıyor diye soruyorsun tabi. Lotodan dev ikramiye çıkınca her şeyi geride bırakıp dünya turuna çıkmaya karar vermiş paralel evrendeki yansıman :) Hayat ona güzel. Belki burada da sana güzel olur bir gün ;)

608blue

, Mafya lideri .D Paralel evrendeki sen mafya lideri olmuş! Racon kesmeler, mekan basmalar, sağa sola efelenmeler hepsi sende! Dediğin dedik astığın astık olmuş. Agresyon bin beşyüz! Alemin kralı olmuşsun! Adının geçtiği yerde herkes önünü ilikliyor. Adım attığın yerde korkudan duvarları titreten bir sessizlik! Paralel evrendeki sen bambaşka biri. Seninle alakası yok. Paralel evrenin suyundan toprağından olsa gerek..

onur2443

Mafya Lideri beni gören herkes saygıdan önünü ilikliyormuş vay be

su_anki_id

Dizi oyuncusu iimiş, en azından birimiz parayı bulmuş bulmasına da.. küllüm sapız paşam

Gizli Kullanıcı

Paralel evrende sen bir gezginsin! Dünyanın her yerini geziyor, kimselerin giremediği ormanlarda macera peşinde koşuyorsun. Kutuplardan çöllere, balta girmemiş ormanlardan okyanusun derinliklerine dünyada adım atılmamış yer bırakmamaya karar vermişsin. Paralel evrendeki sen bunları hangi parayla yapıyor diye soruyorsun tabi. Lotodan dev ikramiye çıkınca her şeyi geride bırakıp dünya turuna çıkmaya karar vermiş paralel evrendeki yansıman :) Hayat ona güzel. Belki burada da sana güzel olur bir gün ;) hayat paralel evrendeki bana güzel

Görüş Bildir