Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Onlar da Sütten Çıkmış Ak Kaşık Değil: Suç Geçmişi Olan 17 Ünlü İsim

 > -
Abone ol

İşte bazılarına çok şaşıracağınız o 17 isim:

1. Will Smith - Saldırı suçu.

Ünlü oyuncu, bir adamın neredeyse kör kaldığı bir saldırıya iştirak etme suçundan 1989'da tutuklandı. Nitelikli saldırı, düşüncesizce birini tehlikeye atma, alelade saldırı ve suçlularla işbirliği ile suçlandı.

2. Mark Wahlberg - Cinayete teşebbüs.

Ünlü aktör, 16 yaşındayken iki Vietnamlı adama tahta sopa ile saldırdı ve birinin bir gözünün kör olmasına sebep oldu. Cinayete teşebbüs ile suçlanan Wahlberg, suçunu itiraf etti ve iki sene hapse mahkum edildi; ancak içeride sadece 45 gün geçirdi.

3. Bill Gates - Ehliyetsiz araç kullanma ve aşırı hız.

Bill Gates, 1975 yılında ehliyetsiz araç kullandığı ve aşırı hız yaptığı için tutuklandı. Aklı başına gelmemiş olacak ki, 1977'de bir kez daha ehliyetsiz araç kullanma ve dur işaretini dikkate almama gerekçesiyle göz altına alındı.

4. Khloe Kardashian - Alkollü araç kullanma.

Özenli halleriyle görmeye alıştığımız, Kim Kardashian'ın kardeşi Khloe, 2007'de alkollü araç kullandığı için göz altına alınmış, 3 yıl gözetim altında tutulmak koşuluyla salıverilmişti. Khloe, bununla da kalmayıp şartlı tahliye koşullarını ihlal etti ve 30 gün hapse mahkum edildi; ancak hapishanelerdeki yoğunluk nedeniyle yalnızca 3 gün içerde kaldı.

5. Jay-Z - Bıçakla yaralama.

Jay-Z, henüz yeni yeni tanınmaya başladığı 1999 yılında bir gece kulübündeki kavgaya karışmış ve bir plak şirketi yöneticisini karnından bıçaklamıştı. Suçunu itiraf eden Jay-Z, 3 yıl gözetim altında tutulmak koşuluyla salıverildi.

6. Kiefer Sutherland - Alkollü araç kullanma.

Kiefer Sutherland 1989, 1993, 2004 ve 2007'de olmak üzere 4 kez alkollü araç kullanma suçundan tutuklandı. 2007'deki hadisede kural dışı bir U dönüşü yapan Kiefer, 48 gün hapishanede kaldı.

7. Matthew McConaughey - Uyuşturucu madde bulundurma.

True Detective ve Interstellar gibi muhteşem yapımların başrol oyuncusu Matthew McConaughey, bir komşusunun gürültü sebebiyle şikayette bulunması üzerine tutuklanmış ve marihuana ve uyuşturucu alet edevatı bulundurmakla suçlanmıştı. Polis, Matthew'u evinde çıplak bir şekilde dans ederken bulmuş ve evini aradıktan sonra yasadışı maddeler bulduklarını ifade etmişlerdi. Uyuşturucu suçlamaları sonunda düştü, ancak Matthew gürültü yaptığını itiraf etti ve 50 dolar para cezası ödedi.

8. Vanilla Ice - Ateşli silah bulundurma, saldırı ve darp.

Vanilla Ice'ın başı polisle birçok kez belaya girdi. 1991'de evsiz bir adamı bir tabancayla tehdit ettikten sonra ateşli silah bulundurma suçundan tutuklandı. 2001'de eşine saldırdığı gerekçesiyle tutuklandı ve eşinin saçlarından bir tutamı yolduğunu itiraf etti. Huzuru bozan davranışta bulunduğunu kabul eden Vanilla Ice, şartlı tahliye ile salıverildi ve aile terapisine katıldı. 2008'de üçüncü kez karısını dövdüğü için tutuklandı. Karısı sadece kendisini ittiğini söyleyince, ertesi gün serbest bırakıldı. Karısından uzak durması yolunda karar çıkmasına rağmen, dava ilerleyen aylarda düştü.

9. 50 Cent - Uyuşturucu satıcılığı, saldırı, darp.

1994'de 19 yaşındayken, 50 Cent eroin ve kokain sattığı yönündeki suçlamaları kabul etti ve askeri hapishanede 6 ay geçirdi. Daha sonra 2002'de, saldırı ve adam yaralama suçlarından 2 yıl gözetim altında tutulmasına karar verildi.

10. Woody Harrelson - Huzuru bozan davranış ve tutuklamaya direnme.

Başarılı oyuncu Woody Harrelson, 1982'de bir sokağın ortasında dans ettiği için huzuru bozma suçundan tutuklandı. Aynı zamanda tutuklanmaya direnme ile de suçlanan Harrelson, para cezası ödeyerek serbest bırakıldı.

11. Marilyn Manson - Uygunsuz cinsel davranış.

Marilyn Manson bir güvenlik görevlisinin başına kasıklarını sürttüğü gerekçesiyle uygunsuz cinsel davranışta bulunmaktan tutuklanmış, 4000 dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.

12. Bruno Mars - Uyuşturucu madde bulundurma.

Bruno Mars, 2010 yılında, üne kavuşmadan önce kokain bulundurmak suçundan tutuklanmıştı. Suçunu itiraf eden Bruno, 2000 dolar para cezası ödemiş, 200 saat kamu hizmeti cezası ve terapiye mahkum edilmişti.

13. Cheryl Cole - Hafif yaralama.

Cheryl, Girls Aloud grubundaki yerini kapmasından yalnızca birkaç hafta sonra, bir gece kulübünün tuvaletinde bir kavgaya karışmıştı. Cheryl, ilk önce ırkçı saldırıyla suçlanmış, fakat daha sonra bu yöndeki suçlamalar düşmüştü. Yine de, hafif yaralama suçundan hüküm giydi ve 120 saat kamu hizmeti ile cezalandırıldı.

14. Carmen Electra - Saldırı ve darp.

Carmen Electra, 1999 yılında o zamankı eşi Dennis Rodman'ı darp etme suçundan tutuklanmış ve uzaklaştırma cezası almıştı.

15. Chace Crawford - Uyuşturucu madde bulundurma.

Chace Crawford 2010 yılında üzerinde marihuana bulundurmak suçundan tutuklanmış, 1 yıl gözetim altında tutulmak koşuluyla salıverilmiş ve 80 saat kamu hizmeti cezasını tamamlamıştı.

16. Christian Slater - Alkollü araç kullanma, saldırı, ateşli silah bulundurma, cinsel taciz.

İlk olarak 1989'da alkollü araç kullanma suçundan tutuklanan Christian, 1997 yılında sarhoş kız arkadaşına cinsel tacizde bulunmaktan göz altına alındı. Yine 1997 yılında bir uçağa dolu bir silahla binmeye teşebbüs eden Christian, 2005 yılında ise sokaktaki bir kadının poposunu kavradığı gerekçesiyle 3. derece cinsel tacizle suçlandı.

17. Stephen Fry - Kredi kartı sahteciliği.

Stephen Fry, 17 yaşındayken, bir aile dostunun kredi kartını çalıp 3 ay boyunca aşırı harcamalarda bulunması sonucu tutuklandı ve 3 ayını hapishanede geçirdi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yuce-turk

ya zaten hiçbir ünlü normal değil ki hepsinin hayatları böyle renkli geçiyo (türkler de dahil)

ozankrky

cezalar azmış orda

dextermorgan54

Christian Slaterinde yemediği bok kalmamış :DA:SDF:AS

merveakgul

şaşırılacak şeyler değil ;)

hestia

Şaşırmadım

Görüş Bildir