Görüş Bildir
Haberler
New York Times: 'Eski Hücre Arkadaşı Zarrab'ı Cinsel Saldırı ile Suçladı ve Dava Açtı'

New York Times: 'Eski Hücre Arkadaşı Zarrab'ı Cinsel Saldırı ile Suçladı ve Dava Açtı'

Emre Ordu
07.12.2017 - 23:08 Son Güncelleme: 08.12.2017 - 12:12

Reza Zarrab, ABD'de İran'a yönelik yaptırımları delme iddiasıyla açılan davada tanık olarak dinlenirken gündemi sarsan bir iddia geldi. New York Times'ın haberine göre, Manhattan Cezaevi’nden eski hücre arkadaşı, Zarrab'a kendisine tecavüzde ve cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla dava açtı.

New York Times gazetesinin davayı takip eden muhabiri Benjamin Weiser, Reza Zarrab'la ilgili çarpıcı bir iddiayı gündeme taşıdı.

Weiser'in haberine göre, Manhattan hapishanesinde Zarrab'la aynı hücreyi paylaşan bir mahkum, Zarrab'ın kendisine tecavüz ettiğini öne sürerek dava açtı.

İşte o haber 👇

İşte o haber 👇

Zarrab'ı cinsel saldırıyla suçlayan kişinin daha uyuşturucu kaçakçılığı yapmakla suçlanan Fildişi Sahili vatandaşı Fouzi Jaber olduğu aktarılıyor.

60'lı yaşlarının başında olduğu ve 'O dönemde çok korktuğum ve utandığım için şikayetçi de olamadım' dediği iddia edildi.

Zarrab'ın avukatlarından Robert J. Anello, iddiaları 'ölçüsüz' olarak nitelendirdi ve reddetti.

İddia sosyal medyanın da gündeminde...

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Başar Demirsoy

Muammer iyi kurtarmış yine.. "Önüne yatarım"ı bi anlasaydı herif hahah! (:

Marv

Siktir lan elinde bu kadar önemli bir tutuklu olacak ve ABD onu izlemeyecek öyle mi? Hatta oda arkadaşı bile olacak? Zarrab'ın tutukluk hali kameralarla dolu... Devamını Gör

Ewok The Hutt

Vay mk, hep düşünürdüm acaba Zarrap'ı orada filmlerdeki gibi zenci ve ya aryan abiler taciz ediyor mudur diye, adam kendisi tecavüzcüymüş mk.

Erdem Ak

Vay arkadaş oz dizisini aklıma getirdin