Neredeyse İki Katı Yaşında Olmasına Rağmen Kızlarının Kız Kardeşi Sanılan Güzeller Güzeli Anne

-

Büyüme çağındaki birçok genç kızın hayali, bir gün annesi gibi olabilmektir. Fakat Jazmyne ve Tamika Wardell anneleri gibi değil, birebir anneleri ile aynılar. Tam bir araba aşığı olan 45 yaşındaki  Wardell, bu hafta sonu 23. kez bir araba festivaline katıldı. Daily Mail, yaşını hiç göstermeyen bu kadının ailesi ve kızlarıyla arasındaki ilişkinin güzelliğini derledi, biz de sizler için düzenledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Bir anne olarak Nathalie, 21 yaşındaki Jazmyne ve 19 yaşındaki Tamika'nın neredeyse iki katı yaşında olmasına rağmen, bu üç kadının genelde kız kardeşler olduğu düşünülüyor.

Güzeller güzeli anne kızlarıyla beraber akşam yemeklerine ve filmlere gidiyor, araba ve müzik festivallerine katılıyor. Kızlarıyla çok yakın arkadaş olduklarını söylüyor, bunun yanı sıra arabalara olan tutkusu alışveriş yaparken gördüğü bir arabaya hayran kalması sonucu eşiyle tanışmasını sağlıyor.

"Her hafta sonu ailece bir araba etkinliğine katılmaya çalışıyoruz. Kızlardan iki tanesi arabalarla ilgileniyor, fakat bir tanesi ilgilenmiyor. Aslında bu eşim için de iyi oluyor, çünkü sonuçta bir erkek çocuğu yok."

Yirmi yıldan uzun süredir beraber olan üç harika çocuk sahibi çift, hala ülke çapında gerçekleşen araba etkinliklerine katılıyor ve bunları genellikle bütün aile için bir tatile dönüştürüyor.

Birçok genç kız ergenlik dönemine girince annesiyle beraber takılmaktan utanırken, bu kızlar benzerlikleri ile ilgili yapılan yorumlara rağmen hala anneleriyle beraber vakit geçiriyorlar.

"İnsanlar bizim kardeş olup olmadığımızı soruyorlar, hatta bazen Jazmyne'nin benim annem olduğunu düşünüyorlar. Çünkü Jazmyne çok uzun, ben çok kısayım."

"Daha dün Summernats araba festivalinde bir araca binmek için bekliyorduk ve birileri gelip kardeş olup olmadığımızı sordu."

"Sanırım bu tarz yorumlar benim için bir iltifat, fakat insanlar kızlarıma benzemeye çalıştığımı söylemeye çalışacaklar. Lakin ben 15 yaşımdan bu yana sarı saçlıyım. Bu genetik gibi bir şey."

Sürekli yapılan kıyaslamalar sıkıcı olabilir ama bardağın dolu tarafından bakmaya çalıştıklarını söylüyorlar.

"Bir yerlerde yürürken, dönüp "Anne!" diye seslendiklerinde çok tuhaf oluyor. Herkes "Kiminle konuşuyorsun sen?" der gibi etrafına bakmaya başlıyor."

Cumartesi günü Jazmyne Summernats'te bir yarışmaya katılacak. Bu genç kadında araba tutkusu, kendi arabasını oluşturma kararı alacak kadar fazla diyebiliriz.

Nathalie, bu araba tutkusunun onları daha da yakınlaştırdığını düşünüyor.

Ailecek katıldıkları bu etkinlikler sayesinde ortak bir tutkuyu paylaşıyorlar.

Dolayısıyla hem keyifli vakit geçiriyorlar, hem de gezip eğleniyorlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
whatcanidosometimes

yüzü hiç de genç durmuyor. fiziği ve giyimi sebebiyle anne gibi görünmüyor sadece ve çok özenti duruyor.

ceykan-yilmaz1

onediodan yine cok eğitici ve çok öğretici bi içerik geldi arkadaşlar, tüm onedio editörlerini yaptıkları bu eğitici ve öğretici içerikler için tebrik ediyoruz, devamını bekliyoruz.

tyfn-dmrc

bir hışımla geldi geçti peh peh peh alhfkdjgsfdflglwajfhsldfkgawld :))))

ahmet-yahyabeyoglu

prettylittlepyscho

Kim kim ben onu anlamadım.

Görüş Bildir