Nefesler Tutulsun! Jennifer Lopez ve Shakira İkilisi Super Bowl İle 2020'yi Sallamaya Geliyor

33PAYLAŞIM

Hayaller gerçek oluyor, JLo ve Shakira 2020 yılını sallamaya geliyor! 😍

Kaynak: https://twentytwowords.com/jennifer-lope...

Haberler süper! Övmelere doyamadığımız Jennifer Lopez ve Shakira Super Bowl 2020'de sahne alacağını ve dünyayı sallamaya geleceğini duyurdu!

Jennifer Lopez Instagram hesabına koyduğu bu fotoğrafına altına yazdığı açıklamayla neler olabileceğini açıkça da belirtmiş, dünyayı ateşe vereceklerini söylüyor!

JLo, Instagram'da yaptığı duyurudan sonra Twitter'da da Shakira'yı paylaşarak yürekleri hop hop ettirdi.

twitter.com

Fotoğrafta Shakira'nın suratı yok ancak Shakira olduğunu anlayabiliyoruz...

Shakira durur mu? O da JLo'nun yarım fotoğrafını koyarak duyurusunu yaptı tabii!

View this post on Instagram

Get ready 🌎 02.02.20

A post shared by Shakira (@shakira) on

Shakira paylaştığı Jennifer Lopez fotoğrafının altına da "Hazırlan 🌎 02.02.20" yazarak iple çekeceğimiz bir tarihe parmak basmış oldu.

Tabii, bu ikiliyi yan yana gören insanların sevinçten evde taklalar attı demek yanlış olmaz!

Bu haber Twitter'da coşkuyla kutlandı!

Anlık böyleyiz 😂

Büyük bir merak ve sabırsızlıkla bekliyoruz 2020'yi bakalım neler olacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gumboll

ya niye evde takla atıyım manyak mısın onedio

molyshakira

İki efsane isim mükemmel olacak! Latinleri hor görenlere, güçlerini göstermiş olacaklar.

gzm-ynklr

Harika.

badboycici

Shakira'yı tebrik ediyorum! Jlo'yu nasıl affetti hala inanmış değilim. Jlo'nun Shakira'ya yaptığını Mekkeli müşrikler Müslümanlar'a yapmadı. Hips Don't Lie şarkısının satışı Jlo'nun albüm satışlarından fazla olduğu için kıskançlık yapıyordu. Jlo Dünya Kupası açılışında sahnedeyken tüm Brezilyalılar 2 metre büyüklüğündeki Shakira maketini açıp hep birlikte Waka Waka söylemişlerdi. Jlo da kuliste Shakira'nın taklidini yapmıştı dalga amaçlı. Bunun üzerine FIFA ilk defa Dünya kupasında 2. bir resmi şarkı yaptı ve Shakira'ya teklif götürdü. Sonra şarkı satış, beğeni, izlenme olarak Jlo'nun şarkısını geçince Twitter'dan Shakira'yı takipten çıkardı. FIFA bu sefer Shakira'ya kapanış teklifi götürdü çünkü Brezilyalılar Twitter'da Shakira'yı istiyoruz diye etiket açtılar. Shakira kapanışa çıkınca bu sefer Jlo "Shakira playbackçi" gibi şeyler söyledi.

molyshakira

yazdıklarının hiçbir doğruluk payı yok, olayları kendine göre yorumlayıp sallamışsın. Bu tarz şeyler olacak ve magazin gündemi bilmeyecek mi yani, kadınların sabah kahvaltı da ne yedikleri bile haber yapılıyor. Ah bu Ucuz fanların yazıp çizdikleri hikayeler... iki kadının da işi gücü yok bunlarla mı uğraştıklarını düşünüyorsun, sevinmen gerekirken şu yazdıklarına bak iki fan grubunu da birbirine düşürme devri bitmedi mi kaç yaşındasın sen 10 falan mı ? Burda iki efsane kadından bahsediyoruz ben yıllardır shakira fanıyım ve asla sen gibi düşünmüyorum, Jennifer Lopez kendi kategorisinde hem ilk hem de tek, Shakira'nın tarzı zaten taklit edilemez, ortaya arabic, hip hop ve latin karışık çok güzel bir şov çıkacak. Bırakın artık bu ezik hareketleri, destek olmak yerine köstek olmak buna denir.

badboycici

2 B sınıfından Melda'ya şiirini okuduğu için teşekkür ediyoruz. Bak güzel kızım benim senin yaşın kadar Shakira fanlığım var. Laundry Service o zamanlar kasetti de Topkapı'dan alıyorduk Epic şirket ilk Eminönün'de bir mağazaya getirmişti cd olarak. cdler yeni çıkmıştı da biz teyip var diye kasetini alıyorduk. Ayrıca Shakifan yazmışsın ama sen bayağı ceylocu çıktın küçük kız. 2014 yılında Brezilya'da bu olayların yaşandığını benim kızım bile biliyor. İki kadının da işi güç yok bunlarla mı uğraşçak demişsin de doğru valla Shakira hiç oralı bile olmadı ama Jennifer sürekli taciz edince playbackçi diye Shakira da ben hiç playback yapmadım kariyerim boyunca ben seni seviyor ve saygı duyuyorum çok güzel dans ediyorsun diye cevap verdi en sonunda. Ben sevindim sevinmesine ayrıca ama jenniferin sicilini bildiğim için... Ayrıca ufaklık Page Six'in haberlerine baksan iyi olur. Jennifer'ın Shakira'ya ihtiyacı yok tarzı bin tane haber yapıldı.

molyshakira

Cihancım seni diğer shakifans arkadaşlarıma sordum tanıyanlar varmış, 20 yaşını bile doldurmadığını ve hepsinin seninle yalanlarından dolayı görüşmeyi kestiklerini söylediler. Bırak şimdi bana shakira konusunda ders vermeyi, ben bir kere bile tanık olmadım bu dediklerine yıllardır takip ederim. Senin için elimi yormamamı söylediler, haklılarmış. Yazık cidden, benim kızım bile biliyor yazmışsın töbe yarabbim iyi güldüm :D Seni bir gün shakifans buluşmamıza çağırayım da güldür bizi :D sağda solda senaryo yazacağına git biraz sosyal çevre edin üzüldüm valla bu çocuğa ya, umarım en kısa zaman shakira fanlığını bırakırsın varlığın bize hakaret.

badboycici

20 yaşımı mı doldurmamışım. :D Ahahahhahahahahahhahahahahahahahahaha tamam senin kimin tayfasında olduğun belli oldu şimdi. Ulan ya burda da mı :D :D :D

verjilyus

Asıl büyük rock ve metal grupları Super Bowl'a yakışır (Guns n Roses, Metallica, Aerosmith..) ama maalesef halftime show daha çok genellikle amerikan futboluyla ilgilenmeyen kesim de super bowlu izlesin diye konulmuş bir etkinlik (kadınlar ve eşcinsel erkekler) ve bu yüzden genelde pop ikonları sahne alıyor. Büyük rock gruplarını bu tarz bir etkinlikte yakın zamanda göremeyeceğimiz üzücü...

verjilyus

Genelleme yapıyorum bu arada, yanlış anlaşılmasın

Görüş Bildir