Ne Tür Bir Yılansın?

949PAYLAŞIM

Tısssssssss! Bakalım senin içinde ne tür bir yılan yatıyor? Öğrenmek için;

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek
Ne fark eder?!

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, bulunduğun bir ortamda tanımadığın insanların bile ne yaptığını gözlemler misin?

4. Peki söyle bakalım, bu ortamlardan hangisine 10 üzerinden 10 verirsin?

Dedikodu yapılan ortam
Kulüpte eğlenilen ortam
Sevgilimle vakit geçirdiğim ortam
Uyuduğum ortam
Tatile gittiğim ortam
Spor yapılan ortam

5. Imm.... Daha önce hiç sevgilinden şüphe edip telefonunu karıştırdığın ya da arkasından işler çevirdiğin oldu mu?

6. Sevmediğin insanlara karşı genelde tavrın nasıl olur?

Umursamam.
Sinir etmek için elimden geleni yaparım.
Hiçbir şey yapmam ya neden yapayım?
Benim kimseyle derdim yok herkesle aram iyidir.

7. Ve son olarak, istediğin bir şeyi elde etmek için sonunda öleceğini bilsen de elde etmek için uğraşır mısın?

Herkesi boğan bir boagil yılanısın!

Aman aman düşman başına! Sen nasıl bir yılanmışsın böyle de haberimiz yokmuş. Resmen kimse farkında olmadan sinsiliklerinle insanları böyle sıkıntıdan stresten boğuyorsun. Hele sevmediğin biri varsa, ona buradan geçmiş olsunlarımızı iletiliyoruz. Öyle şov yapmadan sinsice planını yapan ve ardından karşındaki insanı geren bir yapın var. Resmen bundan keyif alıyorsun. İşte sen tüm bunlardan dolayı tam bir boagil yılanısın!

Zehirli bir engerek yılansın!

Bu yılansılığı kimsede görmedik! İnsanları sinsiliklerinle, çeşitli oyunlarınla resmen zehirliyor büyük bir sıkıntıya düşürebiliyorsun. Hatta bunu yaparken kimsenin ruhu bile duymuyor. Gerek bunu sözlerinle, gerek tavırlarınla, gerek küçük oyunlarınla yapıyorsun. O kafanın içi yok mu var ya zehir gibi zehir! Aslında bu aklınla yapamayacağın şey yok. Tehlikelisin bebeyim! Hayatına aldığın insanlara iyi ya da kötü bir zehrini bırakıyorsun. İşte bu yüzden dokunulmazsın. Kimsenin sana dokunmaya gücü yok! Bu yüzden sen tam bir zehirli engerek yılanısın!

Herkesi hizaya sokan kırbaçlı yılansın!

Var ya sen tam bir kırbaçlı yılansın! Gerek sözlerin, gerek davranışların insanlar üzerinde resmen kırbaç etkisi bırakıyor. Bunu nasıl başarıyorsan artık insanlar sana bir şey söylemekten bile çekiniyor. Tabii aynı zamanda da çok seviyorlar. Çünkü tatlı sert bir insansın. Ama sert tarafın da çok pis oluyor he. İnsanları resmen hizaya sokacak bir etki bırakıyorsun. Tüm bu özelliklerin seni tam bir kırbaçlı yılan yapıyor!

Tısssss! Sen tam bir çift başlı yılansın!

İşte yılanların en korkunç olanı sensin! Sen tam bir çift başlı yılansın. Karşındaki insana pabucunu resmen ters giydirirsin. Sen planlarını tıkır tıkır işlerken onun ruhu bile duymaz. Hele sana biri yanlış yapsın. İşte o zaman çift başlılığını gösterirsin. Normalde çok tatlı bir insansın ama diğer yanın aşırı pis. İnsanı çileden çıkarana kadar uğraştırırsın. Çeşitli sinsiliklerle alttan alttan istediğini elde edersin. İşte tüm bu özelliklerinden dolayı sen tam bir çift başlı yılansın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
beyza-kaya34

Zehirli bir engerek yılansın! Bu yılansılığı kimsede görmedik! İnsanları sinsiliklerinle, çeşitli oyunlarınla resmen zehirliyor büyük bir sıkıntıya düşürebiliyorsun. Hatta bunu yaparken kimsenin ruhu bile duymuyor. Gerek bunu sözlerinle, gerek tavırlarınla, gerek küçük oyunlarınla yapıyorsun. O kafanın içi yok mu var ya zehir gibi zehir! Aslında bu aklınla yapamayacağın şey yok. Tehlikelisin bebeyim! Hayatına aldığın insanlara iyi ya da kötü bir zehrini bırakıyorsun. İşte bu yüzden dokunulmazsın. Kimsenin sana dokunmaya gücü yok! Bu yüzden sen tam bir zehirli engerek yılanısın! .)

nazli-askin

Herkesi boğan bir boagil yılanısın! Herkesi boğan bir boagil yılanısın! Aman aman düşman başına! Sen nasıl bir yılanmışsın böyle de haberimiz yokmuş. Resmen kimse farkında olmadan sinsiliklerinle insanları böyle sıkıntıdan stresten boğuyorsun. Hele sevmediğin biri varsa, ona buradan geçmiş olsunlarımızı iletiliyoruz. Öyle şov yapmadan sinsice planını yapan ve ardından karşındaki insanı geren bir yapın var. Resmen bundan keyif alıyorsun. İşte sen tüm bunlardan dolayı tam bir boagil yılanısın!

uslu-tugce

boa yılanıymısım

aleyna-bayar1

zehirli bir engerek yılanısın Bu yılansılığı kimsede görmedik! İnsanları sinsiliklerinle, çeşitli oyunlarınla resmen zehirliyor büyük bir sıkıntıya düşürebiliyorsun. Hatta bunu yaparken kimsenin ruhu bile duymuyor. Gerek bunu sözlerinle, gerek tavırlarınla, gerek küçük oyunlarınla yapıyorsun. O kafanın içi yok mu var ya zehir gibi zehir! Aslında bu aklınla yapamayacağın şey yok. Tehlikelisin bebeyim! Hayatına aldığın insanlara iyi ya da kötü bir zehrini bırakıyorsun. İşte bu yüzden dokunulmazsın. Kimsenin sana dokunmaya gücü yok! Bu yüzden sen tam bir zehirli engerek yılanısın!

mehriban-qehremanova

"Var ya sen tam bir kırbaçlı yılansın! Gerek sözlerin, gerek davranışların insanlar üzerinde resmen kırbaç etkisi bırakıyor. Bunu nasıl başarıyorsan artık insanlar sana bir şey söylemekten bile çekiniyor. Tabii aynı zamanda da çok seviyorlar. Çünkü tatlı sert bir insansın. Ama sert tarafın da çok pis oluyor he. İnsanları resmen hizaya sokacak bir etki bırakıyorsun. Tüm bu özelliklerin seni tam bir kırbaçlı yılan yapıyor!" Bunu bildiğim iyi oldu teşekkür ederim onediocum

Görüş Bildir