Görüş Bildir
Haberler
Muğla'da İşten Çıkarılan Kadın Yaşamına Son Verdi

Muğla'da İşten Çıkarılan Kadın Yaşamına Son Verdi

Muğla'da 24 yaşındaki Göksenil Feyza Çanoğlu, evinin önündeki tenteye kendisini asarak intihar etti. Arkadaşları, bir süre önce evli olduğu kişiden boşanan kadının doğum gününde işten çıkarıldığı için bunalıma girdiğini söyledi.

Sözcü'de yer alan habere göre, Muğla'nın Bodrum ilçesine bağlı Koyunbaba Mahallesi'ndeki evinde yalnız yaşayan ve bir süre önce eşinden boşanan 24 yaşındaki kuaför Göksenil Feyza Çanoğlu dün akşam komşuları tarafından bahçedeki tenteye asılı halde bulundu.

Komşularının haber vermesi üzerine sağlık ve jandarma ekipleri olay yerine gönderildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede Çanoğlu'nun yaşamını yitirdiği tespit edildi. Olay yerine gelen genç kadının yakınları ve arkadaşları büyük şok yaşarken, cenazesi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

"Art arda gelen bunalımları kaldıramadı"

"Art arda gelen bunalımları kaldıramadı"

Göksenil Feyza Çanoğlu’nun arkadaşları, “Kısa bir süre önce eşinden boşanmıştı. Zaten huzursuzdu, bir de doğum gününü kutlamaya hazırlanırken işten çıkarılması onun için büyük bir yıkım oldu. Çok duygusal ve iyi bir insandı. Art arda gelen bunalımları kaldıramadı ama böyle olması gerekmezdi” dedi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
c. ysf albs

hayat gittikçe daha ağır olmaya başladı herkes için ama özellikle genç yaştaki insanların çaresiz kalıp ölümü seçmesi çok üzücü...keşke herkes en iyi şekilde... Devamını Gör

Gencecik yaşta insanların, artık son radde diyeceğimiz ölümü tercih etmeleri ne kadar acı.. Ülke de herşey güllük gülistanlık zanneden beyinsizler yüzünden i... Devamını Gör

Trjoker

Yazık kızımıza gencecik pekte güzelmiş keşke bu zor zamanlarında sevdikleri yanında olup destek verseydi.

İlayda Güler

Çok biliyorsunuz . Tanımadığınız insanlar hakkında yorum yapmasanız keşke.