Müge Anlı'nın Programındaki Aşk-ı Memnu'ya Taş Çıkartacak İlişkiler Yumağı İçeren Kayıp Bebek Olayı

2bPAYLAŞIM

Müge Anlı'nın programı birbirinden tuhaf olaylara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Son olarak Samsun'dan kaybolan 1.5 yaşındaki bebeğin bulunması için konuyu ekranlara taşıyan Müge Anlı, ortaya çıkan ilişkiler yumağı karşısında izleyicileri şoke etmeye ve bebeğin bulunması için olayın iç yüzünü araştırmaya devam ediyor.

Her şey Samsun'un Vezirköprü ilçesinden kaybolan 1.5 yaşındaki Ecrin bebeğin arama çalışmalarıyla başladı.

Yaşına rağmen yürüyebilen küçük bebek, evinin önünde tek başına oynarken kaybolmuştu. Yakın zamanda yine Karadeniz'de kaybolup ertesi sabah sağlıklı şekilde bulunan küçük çocukların üzerine Ecrin'in de bir an önce bulunması için arama kurtarma çalışmaları başladı ve konu programa taşındı.

Minik Ecrin için evlerinin önünden ormanlık alana, yakınlardaki baraja kadar çok kapsamlı bir arama çalışması yapıldı, ancak sonuç alınamadı.

Jandarma ve arama kurtarma ekiplerinin günlerce her yeri aramasına rağmen kritik zaman aşıldı. Bu da gözlerin diğer ihtimallere çevrilmesine sebep oldu.

Anne Sevcan'ın ölen eşi Cengiz'in yeğeni Deniz ile evlendiği ve çocuğa babaannelik yapan Hacer'in aslında halası olduğu ortaya çıktı.

Sevcan ve Cengiz evliyken bu ilişkinin başladığı, Deniz'in erkek kardeşi Özkan'ın Cengiz'e bu durumu aktarmasından 10 gün sonra Cengiz'in kalp krizinden öldüğü, bu ölümün ardından Sevcan ve Cengiz'in yeğeni Deniz'in evlendiği öğrenildi. Deniz'in annesi Cengiz'in kardeşi olduğu için bebeğin öz halası üvey babaannesi olmuştu.

Durumun bu kadarla da kalmadığı daha sonra ortaya çıktı.

Daha önce farklı kadınlarla uzun süreli beraberlikleri olan ve Sevcan ile de yaklaşık 6 yıldır birlikte olan 41 yaşındaki Cengiz'in ilk çocuğunun Ecrin olması, kafaları karıştırdı. Bunun dışında 16 yaşındayken kendisinden yaşça büyük olan Cengiz'e kaçan Sevcan'ın kendisinden önce de ablası Şükran'ın birkaç yıl Cengiz'le beraberliği olduğu öğrenildi.

İlişki karmaşasını özetle anlatalım.

Cengiz adlı kişi önce Şükran, sonra kardeşi Sevcan ile birlikte oluyor (Cengiz'in kardeşi İbrahim'in de Şükran'la evliliğin eşiğinden döndüğü ortaya çıktı). Cengiz'in Sevcan ile birlikteliğinden Ecrin adlı bebek doğuyor ve bebek doğduktan kısa süre sonra Sevcan'ın kardeşi Hacer'in oğlu Deniz ile ilişkisi olduğunu, Deniz'in kardeşi Özkan'dan öğrenerek kalp krizi geçiriyor. Kocasının ölümünün ardından Deniz'le evlenen Sevcan yeniden hamile kalıyor ve eşiyle hastaneye gittiği sırada üvey babaannesi ve üvey amcasıyla evde olan minik Ecrin kayboluyor.

Tüm bu ilişki karmaşasının yanında bebeğin babasının Cengiz olmayabileceği iddiaları da bu kaybın aile içinde aranması kararına destek oldu.

Arama çalışmalarından hiçbir sonuç alınmayınca ve kritik süre aşılınca çalışmalar durduruldu. İlk programlarda Deniz'le ilişkisinin Ecrin doğduktan 10 gün sonra başladığını ve bebeğin babasının Cengiz olduğundan emin olduğunu söyleyen Sevcan, daha sonra Çorlu'da yaşadıkları dönemde Cengiz'in kendisini para karşılığında başka erkeklere pazarladığını ve bebeğin babası konusunda şüpheleri olduğunu dile getirdi.

Üvey babaannesi Hacer ve Ecrin'i son gören kişi olan üvey amca Özkan'ın çelişkili ifadeleri de kafa karıştırdı.

Babaanne, minik bebeğin tüm bakımını 19 yaşındaki üvey amca Özkan'ın yaptığını söyleyince Müge Anlı tepki gösterdi. İlk ifadelerine göre Hacer Hanım ekmek yaparken oğluna Ecrin'i kapı önünde bırakmasını söylemiş, Özkan da bebeği her zaman oynadığı bahçeye bırakıp tarlaya ve ineklere bakmaya gitmişti. Bu ifadenin detayları defalarca değişti. Özkan'ın Ecrin'i traktörle gezdirdiği ve daha sonra dönüp evin önüne bıraktığı, 4.5 saat sonra da bebeğin kayıp olduğunun anlaşıldığı öğrenildi.

Tam 4.5 saat boyunca civarda dolaşan Özkan, bu sürede neler yaptığını tam olarak ifade edemiyor.

Annesi Hacer Hanım'ın da Ecrin'i bahçede göremeyince büyük tepki vermemesi, çevreye sormaya çıkmaması veya 20 haneli köyde arama sırasında kimseyle karşılaşmış olmaması şüpheleri artırıyor.

Aynı günün sabahı evde kavga çıkması, balkon camının kırılmış olması da dikkat edilen detaylardı.

O sabah evde kavga çıkmış, anne Sevcan kavga sonucu fenalaşmıştı. Kardeşler Deniz ve Özkan arasındaki ipleri koparan büyük kavganın ardından Deniz ve Sevcan hastaneye gitmişti. Evde kalan Hacer Hanım işlerine bakarken, Özkan Ecrin'le uyumuş; daha sonra da dışarı çıkmıştı. Evden çıkmadan önce balkonun çatlak olan camının da kırılması tesadüf gibi gelmedi.

Arama çalışmaları sırasında Özkan'ın traktörüyle 2 saat süreyle kaybolması ve öncesinde çevreye sorduğu bazı sorular kuşkuları artırdı.

Özkan'ın aramalar sırasında 2 saat ortadan kaybolduğu, soranlara çocuğu aramaya tek başına çıktığını söylediği öğrenildi. Bu kaybolma öncesinde çevredekilere "bebek boğulduysa bulunduğunda üstünde parmak izi çıkar mı?", "üstünde taciz bulguları olduğu anlaşılır mı?" gibi sorular sorduğu söylendi ve kendisi de bu soruları sorduğunu kabul etti.

Ecrin'in o sırada ilçeye hastaneye giden annesi ve üvey Babası Deniz'in ise telefonla kayıp haberini aldıktan sonra bir markete gidip uzun süre alışveriş yapması dikkat çekti.

Çift, oraya çıkan kamera görüntülerinde oldukça rahat bir şekilde marketten alışveriş yapıyor ve kayıp olan çocuk konusunda endişeli görünmüyorlar. Daha sonra taksi çağırıp köye dönüyorlar ancak 45 dakika rahat şekilde vakit geçirmelerinin sebebini mantıklı şekilde açıklayamıyorlar.

Aynı zamanda Ecrin'i en son gören kişi olan Özkan'ın da o gün yaptığı internet aramaları ortaya çıktı.

Özkan'ın o gün cinsel içerikli sitelere girdiği ve bu sitelerde de ensest kategorilerinde arama yaptığı belirlendi ve bu delil de stüdyodakileri ve izleyicileri dehşete düşürdü.

Çember daraldıkça itirafların yapılması veya küçük bebeğin ortaya çıkarılması bekleniyor.

Neredeyse iki hafta geçtiği ve henüz kimseden bebekle ilgili kaçırılma bilgisi gelmediği için umutlar azaldı. Ancak umarız bu da öncekiler gibi olmaz ve melek Ecrin en yakın zamanda sağ salim bulunur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hctn

Çok üzüldüm Ecrin'e. Daha da çok üzüleceğiz gibi...😔 Ama olayın köyle köylülükle tamamen bağdaştırılması doğru değil. Ben de köyde doğdum büyüdüm ve köyümde hiç böyle bir şey duymadım. Her köyün kasabanın şehrin ortamı farklı farklı olabilir önyargılı yaklaşmayalım lütfen.

gunesliler

Köyden Kent göçün nedenleri: 1 Trencilik oynamamak! 2.....3....

bbbbb

Böyle tarz pislikler genelde zaten köyde, kasabada yaşayan veya aşırı muhafazakar, izole olmuş hayat sürdüren ailelerde oluyor. Bkz: ikinci Palu ailesi vakası.

askito-muyum-ben

O kadar yazmışsınız emeğinize sağlık ama ben bu içerikte yazılanlardan bir halt anlamadım. Kim kimin neyi nasıl nerede. yandı beyin gitti iyice. ''Anne Sevcan'ın ölen eşi Cengiz'in yeğeni Deniz ile evlendiği ve çocuğa babaannelik yapan Hacer'in aslında halası olduğu ortaya çıktı.'' bu cümleyi anlamak için bile 5 defa okudum. En azından virgül falan koyaydınız yardımcı olmak için.

gunesliler

Matematik zorunlu ders oldu. Türkçe zorunlu ders değil. ben diyorum hanım ablacım: Liseden mezun olamasın %90-95 oranında yazı yazamayan. Ama Editör emin daha düzgün yazabilirdi. (umarım)

Gizli Kullanıcı

Bu bebek büyüdüğü zaman,gerçekleri öğrendiği zaman,ne kadar sağlıklı bir psikolojiyle yaşayabilir? Ben yazılanları bile tamamen okuyamadım.Kör cehalet,sapkınlık almış başını gidiyor.Bir de anladığım kadarıyla evli diye bahsediyor ya imam nikahı ile evli oluyor bu insanlar.İmam nikahı var diye,Tanrı bunca sapkınlığı akladı mı şimdi?

gunesliler

Bebek' ten acı haber geldi malesef... ):

Gizli Kullanıcı

Bu yorumu belki hayattadır umuduyla yazmıştım.Şimdi dönüp okurken "büyüdüğü zaman" da boğazım düğüm oldu ...

Görüş Bildir