Misfit Aktivite ve Uyku Takip Cihazının Yenisini Tanıttı: The Shine 2

 > -

Görsel olarak en büyük fark ise Shine 2’nin çapının biraz daha büyük olması ve inceliği.

İki yılı aşkın bir süre önce Misfit, Shine adlı aktivite takip cihazını piyasaya sunmuştu. O zamandan bu yana şirket ürün yelpazesini genişleterek bağlantı kurabilecek cihazlar geliştirdi. Bugün ise Misfit, ilk takip cihazının daha güçlü ve güncellenmiş versiyonu Shine 2’yi tanıttı.

Hem aktivite hem de uyku takibi yapan yeni cihaz daha çok veri toparlayabilmesi ve daha hızlı yanıt verebilmesi adına fazla sayıda sensorla donatılmış. Buna rağmen Shine 2, Shine gibi 6 aylık pil ömrüne sahip.

Görsel olarak en büyük fark ise Shine 2’nin çapının biraz daha büyük olması ve inceliği.

Bunun yanı sıra Shine’ın yazılımı da geliştirilmiş. Yeni cihazın daha güçlü bir işlemcisi var ve bu sayede çok renkli LED ışıkları gibi yeni özellikler eklenebiliyor. Ek olarak Shine 2’de bulunan 3 eksenli mıknatıs ölçer sayesinde daha doğru aktivite ve uyku takibi sağlanabiliyor.

Shine 2’ye 3 eksenli ivme ölçer, 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık ve geliştirilmiş dokunma duyarlılığı da eklenmiş.

Uyku ve aktivite takibi haricinde, Shine 2 size mesaj ve arama bildirimlerinizi görme imkanı da sunuyor.
Shine 2, ABD’de $99.99 gibi bir fiyatla piyasaya sürülürken, Shine 1 piyasada bulunmaya devam edecek, ancak fiyatı $69.99’a düşürülecek.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Amerika Birleşik Devletleri
Görüş Bildir