Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Minik Kızının Gelişigüzel Karalamalarını Harika Resimlere Dönüştüren Anneden 7 Video

 > 
1.2bPAYLAŞIM

Kanadalı bir anne ve aynı zamanda da sanatçı olan Ruth Oosterman, kızı Eve'in gelişigüzel karalamalarını harika resimlere çeviriyor. “Sanatçı, her işte bir güzellik görmeli.” diyen Oosterman, kızı ve kendisi için gelecekte sevgiyle hatırlayacakları anılar oluşturuyor. Ruth Oosterman projesiyle ilgili olarak, “Oldukça hızlı çalışmaya özen gösteriyorum, hayal gücünün kaybolmasına ve eğlencenin azalmamasına önem veriyorum.

Bu şekilde kızımı sanat konusunda cesaretlendirmiş oluyorum. Kızıma çok teşekkür ediyorum bana bu şekilde resim çizmenin güzelliğini hatırlattığı için.” diyor. Videolara baktığınızda annenin çabalarının nasıl sonuç verdiğini de göreceksiniz. Özellikle sonuncu video Eve'in katettiği yolu, gelişimini açıkça gözler önüne seriyor. Ruth ve Eve'in resim serüvenini severek izlemeniz dileğimizle...

Kaynak: http://twistedsifter.com/2014/09/artist-...

1. Kadın ve Tilki

2. 'Kitap Kurdu'nun Rüyası

3. Büyük Gri Baykuş

4. Balıkçı ve Oğlu

5. Fil Kral

6. Ay Ayısı

7. Ulu Aslan (Artık Eve de Çizebiliyor)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ceydaa

kadındaki yetenek ve hayal gücü çok iyi

lara-croft

Kadının hayal gücü dillere destan

tinerci-bey

Güzel demek yetmiyor

aysel.toykan

Minik kızının/oğlunun yaptığı çizimleri bişelere dönüştüren ebeveyn paylaşımları yetmez mi artık? yeter.

karakulakozge

kıskanççççççççççç :D

aysel.toykan

sorma çatlıyorum.

karakulakozge

belli. de gerek yok :) seninde çocuğun olur ise ya da şayet var ise dene derim. inan güzel bir hatıra bırakırsın gerinde. çocuğun yoksa da şayet düşün olunca uygula . zevk alırsın belki. bilinmez.

aysel.toykan

belli? yazık sana ya, ben ilk sergimi 15 yaşında açtım, böyle ucuz çalışmalara itibar edecek değilim, bu rezil ülkeye de çocuk verecek kadar aptal değilim. sana kolay gelsin.

karakulakozge

sergi açmış mış. :D küfür etmicem meraklanma da 15 yaşındaki çocuğun çalışmasından ne çıkar yani bu1. 2.si hadi diyelim başarılı oldun bunu sen ve çevrendekiler dışında kimse bilmiyor. fakat bu kadının yaptığı takdire şayan. ve herkes beyenmiş. sana 15 yıl öncende kalıp hiç ilerleyememiş becerinle elveda diyorum sözlerimle . bana acıyacağına bi işe yarasaydı keşke suluboya çalışmaların :D aman sen bu ülkeye de mümkünse bu dünyaya da çocuk verme emi. hadi sen kendine iyi bak aman sana birşey olmasın :))

aysel.toykan

hahahahhahaa :)) tabi senin sanat anlayışın onedio'dan ibaret olduğundan ne anlarsın sergiden, çizimden.. cevaplamaya tenezzül bile etmeyeceğim.

klemenjero

yetmez

strongunion

Harbiden bravo 4 ve 2 yi çok güzel yaptı. Kızıyla birlikte böyle bir işle uğraşmaları iyi bir şey

Görüş Bildir