Milyonlarca İnsanın Ölümünden Sorumlu Olan Adolf Hitler'in 17 Propaganda Afiş ve Pankartı

-

Milyonlarca insanın ölümüne neden Nazi Almanyasının diktatörü Adolf Hitler ve onun propaganda teknikleri günümüzde hala konuşuluyor. Bu propagandanın en iyi yapıldığı afiş, pankart ve kitaplarlardan öne çıkanlarını derledik.

1. Tek Halk, Tek Devlet, Tek Lider

cdn.calisphere.org

2. Tek Millet Tek Lider Tek ''Evet''

Seçimler için slogan

3. Tek Millet Tek Devlet Tek Lider Büyük Almanya!

4. Düsseldorf Esnafı Liderini Selamlıyor.

5. Liderimiz Adolf Hitler Sigara ve İçki İçmez.

6. Bu Köprü İnşaatını Adolf Hitler'e Borçuluyuz!

7. Adolf Hitler'in Yolları

8. Adolf Hitler'in Yolları

9. Hitler Avrupa'da Barış İçin Mücadele Ediyor.

Partinin kendi yayınevinden çıkan bir kitap.

10. Yeni Almanya'yı Selamlıyoruz.

11. Bütün 10 Yaşındakiler Bize!

12. Tanrı Bizimle!

13. Hosteller İnşa Edin!

14. Adolf Hitler İçin Şarkı Söylüyoruz!

15. Kimse Aç Kalmamalı Kimse Üşümemeli!

16. Führer Size 11,5 Milyon Metreküp Kömür Verdi, Siz de Ona Oyunuzu Verin!

17. Sen Almanya'sın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
meryem-yigit5

tabi yaaa... adolf hitler ölmedi kılık değiştirip türkiye'ye geldi şimdi anladım 3. dünya savaşı yakındır

mustafa-karakoc2

Benzerliğin de bu kadarı Pessss ....

burakjohnson

Ulan birine benzetiyorumda ismini söylemeyeceğim. Tıpkı hitlerin modern dünyaya uyarlaması gibi bu dediğim kişi. Gaz odasına falan atmasa da farklı yöntemleri var. Çağ değiştikçe yöntemlerde değişiyor haliyle. İsmini vermeyeceğim bu kişinin.

charlie-harper

Hitler kendi ırkını yükseltti.. Bunu Erdoğan da yapsaydı, şimdi dolaylı yollardan muhalefet yapan cahil halk partisinin bağnaz ve ilerleme, yenilik, yatırım karşıtı insansıları da gazlanırdı, ki açıkhava gazhanelerini yaşadılar.. Komünizmi gerçekleştirenlerin yaşadıkları dönemdeki sosyal ve teknolojik hayatı benimseyenler komünist olamaz, sosyalist hiç olamaz.. Geri kafalı zihniyet gelişime karşı çıkar kendi belediyelerinin nasıl oluyor da milyar dolar borçları olduklarını sorgulamadan cahil koyunlar gibi yaşarlar..

alper-kutay-erke

Tiksindirici yobaz. Sizin kafanızı taşla ezmek lazım, bu barbarlık falan değil dünya barışı için gerekli ve elzem. Ben böyle düşünüyorum

aziz-gunes2

Yıl 1938 Alman halkı ezik, kömüre muhtaç, diğer her ülkenin sömürgesi var Denize düştüler Hitlere sarıldılar. Aldatıldılar! 5 MİLYON Alman öldü! Bizde ise çok farklı Bizde Hitler aldatıldı! ÖKÜZ ise bunu asla sorgulamadı! Lan dallama seçmen! Seçtiğin siyasiler aldatılmış, aldatanlar ordu dahil ülkenin dibi oymuş! AKP ABD'nin peşinde koştu. ABD ise PKK kötü ama PYD iyi diyor! Len pezo ABD PKK'ya silah sağlayan PYD. PYD'ye verdiğin silahlar PKK'ya gidiyor . Beyinden sakat AKP seçmeni bunu kendine soruyor mu hiç ? Doğuda konuştuğum vatandaşa kime oy verdin diye sorunca AKP'ye oy verdim diyor. "Lan olm sen salak mısın hem PKK sempatizanıyım diyorsun hem de AKP'ye oy veriyorsun ? Neden BDP'ye (kapatılan parti) oy vermedin! Cevaba bak! "O generallerin burnunu sürttü ya işte o nedenle!" (Balyoz ve Ergenekon generalleri) Sonra neymiş CHPPKK? Lan PKK sempatizanı AKP'ye oy veriyor ordunu tarumar ettiği için. Sizlere salak desem tüm salaklar ayaklanır!

Görüş Bildir