Görüş Bildir
Haberler
Milliyet'te Kıyıma Devam: Esra Alus ve Burcu Karakaş da İşten Çıkarıldı

Milliyet'te Kıyıma Devam: Esra Alus ve Burcu Karakaş da İşten Çıkarıldı

ATKN
31.08.2015 - 13:20 Son Güncelleme: 31.08.2015 - 15:33

Geçtiğimiz günlerde aralarında Kemal Göktaş ve Mehveş Evin'in de bulunduğu 7 gazetecinin işine son veren Milliyet gazetesinde bugün gazeteciler Esra Alus ve Burcu Karakaş da işten çıkarıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Meral Tamer ile Ankara bürosundan Kemal Göktaş, Evin Demirtaş ve Sertaç Koç'un ardından Mehveş Evin, Alper İzbul ve Semra Pelek'in işine son verilmişti. Gazete, bugün de Esra Alus ve Burcu Karakaş ile yollarını ayırdı.

'Bana hayırlı olsun'

'Bana hayırlı olsun'

İşten çıkarıldığını Twitter hesabından duyuran Esra Alus, 'Milliyet gazetesinde 13 yıldır süren mesaim bugün son buldu. Özetle “atıldım”. Bana hayırlı olsun' dedi.

'Gazetecilik adına güzel günler görürüz elbet'

'Gazetecilik adına güzel günler görürüz elbet'

Burcu Karakaş ise, Twitter hesabından yaptığı açıklamada 'Milliyet tarafından işime son verildi. Vatan'a Milliyet'e ama en çok da bana hayırlı olsun. Gazetecilik adına güzel günler görürüz elbet' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
koray197206

Vatan, Milliyet, Habertürk kimseye yaranamayan, ortada avanak avanak gezinen, ne dedikleri anlaşılamayan silik sünepe gazeteler....

AL PACİNO

Arkadaşlar hatırlatayım bu gazetenin sahibi Erdoğan demirörendir yani Futbol federasyonu başkanı Yıldırım demirörenin babası olur kendileri hani 17- 25 Aral... Devamını Gör

Kartalow

Özel şirketler, devlet baba'ya benzemez. Bir gün bakmışsın kapı önüne koyulmuşsun, bir gün bakmışsın kral yapmışlar seni.

Iago Aspas

Devlet baba ne lan? Devlet ne yaptı da senin baban oldu? Türkiye Cumhuriyeti Devleti de geç. Baba niye diyorsun?