Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Midterm Döneminde Görülen 10 Bilgi Üniversitesi Öğrenci Tipi

77PAYLAŞIM

Midterm : Vize , felaket , heyecan , sıkıntı...

Midterm : Vize , felaket , heyecan , sıkıntı...

Unutmayın Midterm'e asla %100 çalışılmaz. Çalışan olan dünyaya daha gelmedi.

1. 

Kankilerle beraber sınava girerim kopyamı çekerim :  Genelde ilk senelerde kanı çok heyecanlı arkadaşlar tarafından söylenir. Fakat sonuç bellidir. Kopya çekil(e)mez ama kankiliğe devam edilir.

2. 

Ya sr et  olum finalde 70 alır geçerim (hem hava da güzel) :  Bu gruptaki öğrenciler eğer zekilerse dediklerini yaparlar fakat zeki değillerse %200 BÜT'e kalırlar.

3. 

Ahaa sk şimdi not da yok derse de girmiyorum :   Bu öğrenci grubu not peşinde koştuğu kadar kız / erkek peşinde koşsa en iyi playboy / playgirl olurlar.

4. 

Ben hocanın taa... :  Bu gruptaki öğrencilerin yakınmaları 3 gruba ayrılır
1) HTR - TK hocalarının MEB müfredatına uygun sınavları
2) Sınavın İngilizce olacak olması (hatta Türkçe anlatılsa bile ders)
3) Sayfalar dolusu metinler

5. 

Arkadaşlar toplanıp evde çalışalım :  Denir ama %5 çalışılır. Geri kalan kısmı bira,vodka,batak,PES vs vs...

6. 

Aşkım gel beraber ders çalışalım :  Heteroseksüel , homoseksüel , biseksüel  sevgililer fark etmez ders çalışma oranı %0.0001'dir. Geri kalan kısımsa elbette tatlı hayat

7. 

Gel Starbucks'ta çalışalım hem kahve de içeriz :  Aslında ders çalışma konusundaki başarı oranı fena sayılmaz fakat arkadaşına göre. Dedikodu ortamına dönme riski mevcut.

8. 

Tek başıma çalışayım her türlü geçerim lan :  Diyip düşlediği hayalleri kurar , müziğini açar , kahvesini içer... Son gün artık çalışırsa çalışır.

9. 

Ne kasıyoruz olum ya BÜT'te geçeriz işte :  Erteler erteler sonra bir bakar başkaları kapar , o kalır ortada. (bkz : Kırım'ın Rusya'ya katılması)

10. 

Midterm'den yüksek almam şart... 3.40 ortalama , ÇAP , Yan-dal :  Çok kasar istediğini alamazsa ERROR verir. İstediğini alırsa da ERROR verir (havası çekilmez)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeyburas

Hani UFUK eğitim kurumu ?

Görüş Bildir