Metres Davasından Aldatılmaya... Ajda Pekkan, Uzun Yıllar Birlikte Olduğu Olaylı Sevgilisi Bülent Çavuşoğlu Tarafından İhanete Uğradı

60PAYLAŞIM

İlişkilerinin her detayı burada! 9 yıl boyunca neler neler yaşamışlar, inanılmaz! 😱

"Aldatılma" mevzusuna geçmeden önce sizi kısa bir yolculuğa çıkaralım ve Süperstar Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu'nun 8-9 yıllık ilişkisinden bahsedelim!

Bilmeyenler için de kısa bir bilgilendirme geçmiş oluruz hem! 

Öncelikle ne zaman, nasıl tanıştılar?

Ajda Pekkan ile kendisinden 22 yaş küçük iş insanı Bülent Çavuşoğlu’nun ilişkisi 2011 yılında ortaya çıkmıştı.

Bülent Çavuşoğlu o zamanlar KVK’da genel müdürlük yapıyordu ve cemiyette de tanınan Eyilik Ailesi’nin kızı Tuğçe Eyilik’le evliydi.

Süperstar ile gizli ilişkileri bir iş toplantısı sonrası başlamıştı. Ajda Pekkan her ne kadar bunun ortaya çıkmaması için çok çabalasa da bir partide sarmaş dolaş oldukları fotoğraf basına çoktan yayılmıştı!

Bunu öğrenen Tuğçe Eyilik, hem Ajda Pekkan'a hem de eşine büyük tazminat davaları açmış; boşanma davasının işlemlerini de başlatmıştı 2011 yılında.

Üstüne bir de aşk mesajlarını tek tek görmüştü...

2014 yılında şiddetli geçimsizlik sebebiyle eşinden boşanan Tuğçe Eyilik, bununla da kalmamıştı! İhanete uğradığını söyleyerek olayı tekrar yargıya taşımıştı. Mahkeme, Bülent Çavuşoğlu’nun sadakatsizlik yaptığına karar vermiş ve boşanmayı zinaya bağlamıştı.

550 bin liralık tazminat, aylık 7 bin liralık nafaka almıştı bu davadan Tuğçe Eyilik.

Tüm bu dava sürecine rağmen aşkları devam ediyordu ikilinin.

Bülent Çavuşoğlu, Ajda Pekkan'ın İstanbul-Bahçeköy'deki 30 milyon liralık villasına yerleşmişti. Medyada yer alan haberlere göre süperstar, genç sevgilisi yüzünden kardeşi Semiramis Pekkan'la karşı karşıya gelmiş ve ailesi Ajda Pekkan'ın sevgilisini istememişti. Tüm bunların basına yansıması da ünlü şarkıcıyı epey sinirlendirmişti.

Süperstar, medyada yer alan haberlerin ardından savcılığa başvurarak çıkan haberler nedeniyle kişiliğinin zedelendiğini ileri sürmüştü.

Haberlerde sevgilisiyle arasındaki yaş farkı nedeniyle rencide edildiğini beyan eden Ajda Pekkan, huzur ve sükununu bozan ve kendisini küçük düşüren bu haberleri yapanların cezalandırılmasını istemişti. Süperstar'ın ihbarı sonrası, savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Yazılanlar, çizilenler, basına yansıyanlar ve artık pek de gizli olmayan ilişkileri 2013 yılında sona ermişti.

Ajda Pekkan, sevgilisinden ayrılmıştı. Hemen sonrasında da Bülent Çavuşoğlu'nun adı, süperstarın eski asistanı Etel Sason ile anılmıştı. 

Raisa ile Vanessa Sason kardeşlerin kuzeni olan Etel, Bülent Çavuşoğlu ile bir süre Bodrum'da yaşamıştı. O sıralar ünlü yöneticinin de hakkında çıkan iddialar yüzünden işine son verilmişti.

İki yıl geçmiş, Ajda Pekkan ile Bülent Çavuşoğlu barışmış ve ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye karar vermişlerdi.

Aradan geçen 7 yıl ve uğraşılan o kadar olayın ardından Süperstar Ajda Pekkan 2018 yılında ilk kez ilişkisi hakkında iki kelime söylemişti: "İyi gidiyor!"

Durun, daha bitmedi! Tuğçe Eyilik, aynı zamanda Ajda Pekkan'a açtığı 250 bin liralık tazminat davasını da kazandı 2018 yılında!

2014 yılında açtığı, sonuçsuz kalan 250 bin liralık manevi tazminat davası medyada ‘metres davası’ olarak sunulmuştu ve 4 yıl sonra sonuçlanmıştı. Ardından da Tuğçe Eyilik, şöyle bir açıklama yapmıştı: “Hak yerini buldu. Eski eşimin Ajda Pekkan’la beni aldattığı mahkeme tarafından kabul edildi. Talep ettiğim nafaka ve tazminat onandı. Hak yerini buldu. Bu saatten sonra ölsem de gam yemem artık. Yaşadığım bu zorlu sürecin sonunda haklı olduğumu herkes gördü ve kadınlık onurumu kurtardım. Mahkemenin bu kararının, aldatılan diğer kadınların açtığı davalara örnek teşkil etmesini umuyorum.’’ 

Ve bugüne gelecek olursak...

9 yıldır devam eden olaylı bir ilişkinin ardından Ajda Pekkan'ın geçtiğimiz ay aldatıldığını öğrendik!

İddialara göre sosyetik iş insanı, yine Süperstar'ın yanında çalışan sarışın bir güzelle yasak aşk yaşamıştı. İhanet şokundan sonra Bodrum'a kafa dağıtmaya gitmiş Ajda Pekkan da.

"Şu an hayatınızda biri var mı?" sorusuna göndermeli bir cevap verdi hatta!

"Beni taşıyacak erkek maalesef karşıma çıkmıyor." diyen ünlü şarkıcı ihaneti de itiraf etmiş oldu diyebiliriz!

Kıssadan hisse, "aldatan yine aldatıyor, etme bulma dünyası n'apıcan işte" diyor ve bu dosyayı da kapatıyoruz! 😂

Ve gelişmeleri de merakla takip ediyoruz, bakalım neler olacak? 😅

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
panda-slothful

erkek bir de defa aldatırsa devamı gelir . o yüzden ilk aldatılışınız da tekmeyi basın.

Gizli Kullanıcı

8 kezde cocuk aldirmisti bilginize .. ama sanatci kisiligine taparim o ayri.

bluessy

O değil de doğru dürüst şarkısını bilmem benim bile ara ara şarkıları dilime dolanır. Tuğçe hanımın yerinde olmak istemezdim be her açıdan kötü. Aldatmak zaten bana göre en kötü suçlarfan birisi bir de bu şekil bir aldatma...düşman başına

geciciex

ulan aldatan aldatılmıyor aldatan aldatmaya devam ediyor mevzu bu salak salak karma olayına girmeyin bu arada birlikte yaşadığın kişi metresin değildir sadece eşinden boşanmıştı Allah aşkına hırslanıp hırslanıp kadınlar birbirini yiyor ya adam aldatmış aldatmış tekrar yazıyorum adam aldatmış gene aldatmış yani adama bir şey olmuyor.... hak yerini bulmadı yani :)

rcpbyrm

büyük ihtimal aldatan o kadar tecrübeli ki tam zamanında daldan dala atlıyor :)

geciciex

ileri seviye tecrübe :)

kyle-reese

80 yaşında kadınla kim ne aşkı yaşayacak ya:)gayet normal sonuç geçiniz..

Görüş Bildir