Görüş Bildir
Haberler
Meltem Akçöl ve İzzet Yüksek Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!

Meltem Akçöl ve İzzet Yüksek Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!

lalelililer
17.10.2022 - 13:36

Duy Beni dizisi oyuncuları Meltem Akçöl ve İzzet Yüksek sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı. İyi Seyirler:)

Duy Beni Dizisi Konusu Ne?

Duy Beni dizisinde Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim (Rabia Soytürk) ’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla (Helin Kandemir)’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar.

Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır.

Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır.O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim’le birlikte Bekir (Taha Bora Elkoca) ve Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz) de sınavı kazanmıştır.

Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık!

Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek. Selim Bender ( Berk Hakman)!

Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır.

Duy Beni'nin Hazal'ı Meltem Akçöl Kimdir?

Meltem Akçöl, oyuncu ve sosyal medya fenomenidir. 2001 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.Meltem Akçöl, oynadığı ilk dizi olarak, 2021’de kadın başrol oyuncusu olduğu Kırık Hayatlar dizisinde Deniz Yılmaz, 2022’de rol aldığı Duy Beni dizisinde Hazal karakterini canlandırdı.

Duy Beni'nin Orjinal'i İzzet Yüksek Kimdir?

İzzet Yüksek 20 li yaşlarında olan genç bir oyuncudur. İlk çalışmasını Duy Beni dizisinde Orjinal karakteri ile yaşıyor. Aynı Zamanda TikTok platformunda içerik üreten İzzet Yüksek bir TikTok fenomenidir.

Reels videolar sayesinde instagramda tanınan Meltem Akçöl sosyal medya fenomenidir. Hobileri arasında fotoğraf çekmek ve keşifler yapmak olan ve birbirinden farklı kıyafetleri ile instagramda birçok resmi bulunan Meltem Akçöl, Televi Menajerlik’in oyuncusudur.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Meltem Akçöl ve İzzet Yüksek Sosyal Medyadan Gelen Soruları Yanıtlıyor!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın