Görüş Bildir
Haberler
Mehmet Ali Erbil Gözyaşlarıyla İtiraf Etti: Bizi Çok Ezdirdi!

Mehmet Ali Erbil Gözyaşlarıyla İtiraf Etti: Bizi Çok Ezdirdi!

Zor günleri geriden bırakan ve 'Çarkıfelek' ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü şovmen, TV8'de yayınlanan 'Paylaş Benimle' programına konuk oldu. Psikolog Gökhan Çınar'a içini döken Erbil, çocukluk yıllarında yaşadığı travmaları anlattı. Erbil, ''Annem bizi ikinci eşine çok ezdirdi. Elalemin adamına bizi ezdirdiğini görüyorum, bu çok acı bir şey' dedi. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

"Annem Bizi İkinci Eşine Çok Ezdirdi"

"Annem Bizi İkinci Eşine Çok Ezdirdi"

Zor günleri geriden bırakan ve 'Çarkıfelek' ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü şovmen, TV8'de yayınlanan 'Paylaş Benimle' programına konuk oldu. Psikolog Gökhan Çınar'a içini döken Erbil, çocukluk yıllarında yaşadığı travmaları anlattı.

Erbil, 'Annem bizi ikinci eşine çok ezdirdi. Elalemin adamına bizi ezdirdiğini görüyorum, bu çok acı bir şey. Bizi babam sevmiyordu, o adam nasıl sevsin? ' şeklinde konuştu. Çocukluğu, gençliği ve pek bilinmeyen aile yaşamını anlatan Erbil, yer yer gözyaşlarını tutamadı.

Yaklaşık iki yıl önce evinin banyosunda düşerek kaburgasını zedeleyen ünlü şovmen, tedavi altına alındığı hastanede zor dönemlerden geçmişti. Yaralandıktan sonra kaçış sendromu adı verilen hastalığı nüksettiği açıklanan Mehmet Ali Erbil, uzun bir süre hastanede gözetim altında kalarak tedavi olmuştu.

"Bizi Çok Ezdirdi, Evde İstememeye Başladı"

"Bizi Çok Ezdirdi, Evde İstememeye Başladı"

Erbil, 'Anneme kızamıyorum. Babamdan göremediği sevgiyi, ilgiyi ondan gördü. Annem o adama bizi çok ezdirdi. Annemi çok seviyordu, kıskanıyordu. Biz de büyüyünce batmaya başladık ona. O yüzden bizi evde istememeye başladı.'

'10 yaşındayım sokağa çıkarmıyordu arkadaşlarımla oynamaya. Baskı yapıyordu bize. Sevgi falan zaten yoktu. Babam sevmiyordu, o adam nasıl sevsin. Evlat olarak annem beni çok üzdü, içimdeki sevgiyi bitirdi. Anneme çamaşırlarımı yıkattırmıyordu adam, bir elalemin adamına bizi ezdirdiğini görüyorum, bu çok acı bir şey' ifadelerini kullandı.

Babasından hiç sevgi görmediğini söyleyen ünlü sanatçı, sözlerine şöyle devam etti: Doğduğumuz evde hiç anne babayı hatırlamıyorum. Babamdan pek sevgi göremedik. Eski İstanbul beyefendisi diye onlar sevgi göstermezlerdi.

"Eşimden Hiç Ayrılmayacağım Dedim Ama Olmuyor"

"Eşimden Hiç Ayrılmayacağım Dedim Ama Olmuyor"

Kendine verdiği sözleri tutamadığını söyleyen Mehmet Ali Erbil, gözyaşlarını tutamadı. Duygu dolu anlarda Erbil yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: Yaşadıklarımdan ve çektiklerimden, kendi çocuklarıma çektirmeyeceğim dedim. Eşimden hiç ayrılmayacağım dedim ama olmuyor işte. Yaşadıklarımdan sonra, o sözü tutmak benim reflekslerimin dışında gerçekleşti. Kendimi yine de suçlu hissetmiyorum. Hiçbir eşimi mağdur etmedim. Hiçbir eşime yüksek sesle bağırmadım.

"Yüce Tanrı Bana ikinci Bir Şans Verdi"

"Yüce Tanrı Bana ikinci Bir Şans Verdi"

Gökhan Çınar'a hayatını tüm detaylarıyla anlatan Erbil şu ifadeleri kullandı: Denge sorunum var. Sol ayağımda hala geçmeyen problemler var. Yüce Tanrı bana ikinci bir şans verdi. Sevenlerime ve çocuklarıma beni bağışladı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın