Görüş Bildir
Haberler
Maymununa El Koyan Memura Saldırı İddiası: Sosyal Medya Fenomeni Meriç İzgi'nin 5 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor

Maymununa El Koyan Memura Saldırı İddiası: Sosyal Medya Fenomeni Meriç İzgi'nin 5 Yıla Kadar Hapsi İsteniyor

İçeriklerinin bir parçası olan maymuna el koymaya gelen memura saldırdığı ve hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 2 yıldan 5 yıla kadar hapsi isteniyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sosyal medya fenomeni Meriç İzgi ile ilgili Şubat 2019'da Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne gelen ihbarlara göre, sosyal medya fenomeni YouTube ve Instagram'da yayınladığı videolarda bir piton yılanı ve maymuna yer veriyordu.

Gelen ihbarlar üzerine Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü, C.G. adlı memuru Meriç İzgi'nin evine gönderdi. İlk ziyaretinde ihbarlara konu olan piton yılanını tespit eden memur, yılanı alarak işlem başlattı. Ancak bu olayın ardından da müdürlüğe İzgi'nin bir maymun ile videolar paylaştığına dair yeni ihbarlar gelmeye başladı.

'Bir anlık öfkeyle yapılmış bir harekettir' dedi

'Bir anlık öfkeyle yapılmış bir harekettir' dedi

Bu kez de videolardaki maymuna el koymak için İzgi'nin evine giden C.G., iddialara göre sosyal medya fenomeninin hakaret ve saldırılarına maruz kaldı. İzgi, C.G.'nin evine geldiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak, 'C.G. tarafından usulsüzce yavruma el konuldu ve darp edildim' ifadeleriyle paylaştı.

C.G.’nin şikâyeti üzerine Meriç İzgi hakkında soruşturma başlatıldı. Söz konusu soruşturmada ifade veren İzgi, C.G.'ye saldırdığı iddialarıyla ilgili olarak, 'Bu bir anlık öfkeyle yapılmış bir harekettir' ifadelerini kullandı. Savcılık ise İzgi hakkında ‘özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Ne olmuştu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
20
10
3
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kata kulli

Hapsi istenmesin direkt verilsin artık

Pasif Kullanıcı

Cocukta tam seytan şaplamaği bir tip var her turlu sinsilik bekkenir bnce🐒