Görüş Bildir
Haberler
MasterChef'te Kim Elendi? 14 Kasım MasterChef Eleme Adayları ve Yarışmaya Veda Eden İsim...

MasterChef'te Kim Elendi? 14 Kasım MasterChef Eleme Adayları ve Yarışmaya Veda Eden İsim...

Müge Kakşi
15.11.2021 - 00:52

Acun Medya'nın üstlendiği MasterChef yarışması bu akşam yine izleyiciyi ekranlara kilitledi. İngiltere'den uyarlanan aşçılık yarışması MasterChef'te bu akşam eleme adayları en iyi yemeği yaparak yarışmadan giden isim olmamak için çabaladı. 6 eleme adayının içerisinde başarılı olamayan 3 yarışmacı 2. oyunda kritik eleme gecesinde yarışmaya veda eden isim olmamak için kıran kırana bir mücadele verdi. Peki MasterChef'te bu akşam kim elendi? İşte 14 Kasım MasterChef yarışmaya veda eden isim...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri olduğu MasterChef Türkiye’nin son bölümünde elenen yarışmacı belli oldu. İşte 14 Kasım MasterChef 'te kim elendi sorusunun cevabı...

14 Kasım MasterChef'te Kim Gitti?

14 Kasım MasterChef'te Kim Gitti?

MasterChef'e bugün veda eden isim ve son bölüme ilişkin tüm detaylar şöyle;

MasterChef 2021 son bölümde bugün (14 Kasım 2021 Pazar) kritik eleme gecesi heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme adayı oyunlarında potaya giren Pelin, Burcu, Azize, Dilara, Sergen, Araz arasından birisi Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin jüriliğinde yapılan eleme oyunlarında başarısız olarak yarışmaya veda eden isim oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan kritik eleme gecesinde ilk oyun Mehmet, Danilo ve Somer şeflerin ana ürünü açıklamasıyla başladı. Jüri şeflerin mavi yengeç ana ürünüyle verilen süre içerisinde en yaratıcı yemeği hazırlayan isimler potadan çıkarak yarışmaya bir hafta daha devam etme hakkı kazandı.

Eleme Potasından Kurtulan İsimler

Eleme Potasından Kurtulan İsimler

Sürenin tamamlanmasının ardından Mehmet, Danilo ve Somer şefler kritik eleme gecesinde potadan kurtulacak isimlerin belirleneceği ürünleri tek tek tadarak değerlendirmelerini yaptı. Yapılan tadım sonrasında en yaratıcı tabakları Pelin, Dilara ve Sergen hazırlayarak eleme potasından kurtuldu.

14 Kasım MasterChef'te Kim Elendi?

14 Kasım MasterChef'te Kim Elendi?

MasterChef 2021 son bölümde kritik eleme gecesinde ilk eleme oyununda başarılı olamayan Burcu, Azize, Araz son ve elenen ismin belli olacağı zorlu 2. oyunda, Somer şef tarafından hazırlanan ve yapımı oldukça zor olan bir yemeği en başarılı yapmak için bir kez daha tezgah başına geçti. Mehmet, Danilo ve Somer şefler tarafından yapılan tadım değerlendirmesi sonrasında jüri şefleri şoke eden, hazırladığı tabağa yanlış patates koyan ve hatası elenmesine neden olan Azize, bu hafta MasterChef'te veda eden isim oldu.

MasterChef Takım Kadroları

MasterChef Takım Kadroları

MASTERCHEF MAVİ TAKIM

 • Safanur (Kaptan)

 • Eren

 • Hasan

 • Tahsin

 • Dilara

 • Pelin

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIM

 • Mert (Kaptan)

 • Sergen

 • Azize

 • Araz

 • Burcu

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın