Görüş Bildir
Haberler
Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu Tek Celsede Boşandı! 18 Yıllık Evlilik Sona Erdi

Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu Tek Celsede Boşandı! 18 Yıllık Evlilik Sona Erdi

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye’nin jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, 18 yıldır evli olduğu Aslı Sivrioğlu ile boşanma sürecindeydi. Aslı Sivrioğlu, iki yıl önce çekişmeli boşanma davası açmıştı. İstanbul 4. Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşma, tarafların anlaşmasıyla tek celsede sonuçlandı. Somer Sivrioğlu ile Aslı Sivrioğlu arasında yaşananlar haberimizde…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Masterhcef jüri üyelerinden Danilo Zana, geçtiğimiz günlerde 9 yıldır birlikte olduğu eşi ile boşanmıştı. Bugün ise yine Masterchef jürilerinden Somer Sivrioğlu’nun, iki yıldır süren boşanma davası sonuçlandı. 18 yıldır evli olan Somer Sivrioğlu ile Aslı Sivrioğlu tek celsee boşandı.

Çocukların Velayetini Anne Aldı

Çocukların Velayetini Anne Aldı

Aslı Sivrioğlu tarafından iki yıl önce çekişmeli olarak açılan boşanma davası anlaşmalı olarak sonuçlandı. Duruşmada, Aslı Sivrioğlu'nun nafaka ve tazminat talebinde bulunmadığı, Somer Sivrioğlu'nun ise, 'Evliliğimizin sürme ihtimali yoktur' dediği öğrenildi.

Yaklaşık 20 dakika süren duruşmada, taraflar anlaşmalı olarak boşandı. Mahkeme, iki çocuklarının velayetini Sydney'de yaşayan anne Aslı Sivrioğlu'na verilmesine ve Somer Sivrioğlu'nun Sydney'e gittiğinde belirli günlerde çocuklarını görebilmesine karar verdi. Duruşmanın ardından basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan şef Somer Sivrioğlu, adliyeden ayrıldı.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
rcpbyrm

ekip eşini boşama modunu açtı.