Görüş Bildir

Mansur Yavaş'la Yayın, Evlilik ve Dahası: Twitch'in Kraliçesi Pqueen Hakkında Merak Edilenleri Açıkladı!

Anasayfa > Cafe

Twitch'in en beğenilen yayıncılarından biri olan Pqueen, Fezi Altun ve Seçkin Süngüç'ün programına katılarak hakkında merak edilenleri yanıtladı. Siz de bizim gibi Pqueen'i seviyorsanız aşağı kaydırmaya devam edin! ❤️

Kaynak: Bize Kaldı

Twitch ile başlayan macerası tüm sosyal medyaya yayılan Büşra Pelin Baynazoğlu veya hepimizin bildiği adıyla Pqueen, internetin en samimi fenomenlerinden.

Twitch ile başlayan macerası tüm sosyal medyaya yayılan Büşra Pelin Baynazoğlu veya hepimizin bildiği adıyla Pqueen, internetin en samimi fenomenlerinden.

Her ne kadar açtığı yayınlarda takipçileriyle samimi sohbetler gerçekleştirse de insanlar onun hakkında bir şeyleri merak etmeye devam ediyor. Bize Kaldı’ya katılan Pqueen, hepimizin merak ettiği soruları yanıtladı…

1. Ne mezunusun ve neden Kütahya’da yaşıyorsun?

1. Ne mezunusun ve neden Kütahya’da yaşıyorsun?

İktisat mezunuyum. Kütahya’da okudum. Normalde doğma büyüme Ankaralıyım. Lisans eğitimim bitti, yüksek lisansa başladım Kütahya’da. Yüksek lisans sırasında Twitch yayıncılığına başladım. Yayıncılık yaptığın zaman da yer değiştirmek çok büyük bir problem. Çünkü kendinle beraber koca bir sistemi de götürmen, internet altyapısı, sesi sıkıntı etmeyecek komşu bulman gerekiyor. Gürültülü biriyim, herkes çekemiyor.

2. Twitch’e nasıl başladın?

2. Twitch’e nasıl başladın?

Bu işe başlamama Batuhan (sevgilisi) vesile oldu. O Twitch’i biliyordu. Ben sadece çok eski yayıncılar olan PintiPanda ve Beril Sergün’ü izliyordum. Twitch nedir, ne yapılır hiç bilmiyordum. Batu da o dönemler sürekli Twitch yayınlarını izliyordu. Bana, ‘Evde çok sıkılıyorsun, bunalıyorsun. Gece gündüz oyun oynuyorsun. Bari yayın aç insanlarla sohbet et’ dedi. O dönem işin içinde para olduğunu da bilmiyorduk. Depresyondaydım, canım çok sıkılıyordu diye açtım.

3. Twitch’e ne kadar zamanını ayırıyorsun?

3. Twitch’e ne kadar zamanını ayırıyorsun?

Haftada sadece bir gün ara veriyorum. Onun dışında yayınlar her gün 5-6 saat sürüyor. Yayından önce 4-5 saat de yayına hazırlık yapıyorum, yayında ne oynayabilirim, ne yapabilirim diye. Çok yoğun olduğum için hiç kimseyi ve hiçbir şeyi izleyemiyorum.

4. Mansur Yavaş’la yaptığın yayında ne hissettin?

4. Mansur Yavaş’la yaptığın yayında ne hissettin?

Mansur Yavaş Ankara’dan aday olduğu zamanlarda da çok seviyordum kendisini, tatlı buluyordum. Yüz yüze tanıştığımda da böyle biri olduğunu gördüm. Hiç, ‘Ben bürokratım, karşımda düzgün dursun’ gibi tavırları yoktu. İçeri girdiğim gibi çay içmeye davet etti. O gün çok heyecanlandım. Yayın 45 dakika sürdü ama o 45 dakika bana 5 saat gibi geldi.

5. O yayın nasıl oldu?

5. O yayın nasıl oldu?

İzleyicilerim bizim fotoğraflarımızı shopluyordu. Ben o fotoğraflardan biriyle tweet attım. Öncesinde hiç konuşmamışken Mansur Yavaş o tweetimi retweetledi ve yayınıma katılmak istediğini yazdı. Bunu görünce yayında çıldırdım. Benim için çok büyük bir olaydı. 362 bin kişi seyretti o yayını. Twitch Türkiye’de rekor kırdık.

6. Yayınlarda yorumlamaktan en keyif aldığın şey ne?

6. Yayınlarda yorumlamaktan en keyif aldığın şey ne?

Her şey! Ama Kısmetse Olur ve izdivaç programları favorim. Bu aralar hiç yapmıyorum çünkü bir dönem o kadar çok izledim ki, bir yerden sonra ‘Tamam yaptık bitti’ oldum. Bir noktadan sonra bıraktım. Son zamanlarda Temizlik Avcıları’nı yorumluyorum.

7. Düğün ne zaman?

7. Düğün ne zaman?

Düğün hiç istediğim bir şey değil. Öyle şeyleri sevmiyorum. Batuhan’la 8 senedir birlikteyiz. Bir gün zamanı gelirse evleniriz. Çocukluğumdan beri, ‘Ben bir prensesim, mükemmel bir düğünüm olsun’ düşüncem olmadı hiç.

Seçkin, Fezi ve Pelin'in müthiş eğlenceli videsunun tamamını buradan izleyebilirsiniz! 😍

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
113
100
26
15
4
2
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Murat Ağbaba

aynı evde yaşıyor, ne yaşıcksa yaşıyor evlenmek onlar için sadece formalite kalmış niye evlensinler ki ? bunun için hiçbir sebepleri yok.

mervlyvenus

Mügeminiiim.Eğer bu yorumu görürse bin defa söylemek istiyorum çok seviyorum.Eğer yolunuz düşerse önyargınızı yıkıp mutlaka bir yayınına katılın.Çok pozitif ... Devamını Gör

DoctorWhat

Pelinin küçük bir yayıncıdan böyle büyük bir fenomen oluşunu izlemek anlamsız şwkilde duygulandırıcı ve sevindirici