Konu Kapanmıştır: Acun, Sevgilisi Şeyma Subaşı'na İşte Böyle Sahip Çıktı!

-

Yıllardır süren tartışmalara, gıybetlere ve skandallara son verecek olan açıklama, Acun Ilıcalı'dan bugün geldi. Büyük patron Acun, ilk kez Şeyma Subaşı ile ilişkisi hakkında konuştu.

Türkiye'nin en hızlı yükselen ve en zengin adamlarından biri haline gelen Acun Ilıcalı ile ilişkisi sayesinde onu tanıdığımızda, Şeyma Subaşı bir nefret odağı haline gelmişti bile...

Zira artık hepimizin de bildiği gibi, bu ilişki başladığında Acun Ilıcalı, iki kızının annesi olan Zeynep Ilıcalı ile evliydi.

O dönemlerde özel hayatıyla pek gündeme gelmeyen Acun Ilıcalı'nın da evliliği "sorunsuz" gözüküyordu.

Henüz 19 yaşındayken Ilıcalı ile ilişki yaşamaya başlayan Subaşı, "yuva yıkan" olarak yaftalandı; bu sıfat uzun yıllar üzerine yapıştı.

Elbette detayları asla tüm gerçekliğiyle bilemeyiz fakat bu ilişki ifşa olduktan sonra işler iyice karışmaya başladı...

Zeynep Ilıcalı boşanmaya pek yanaşmıyordu örneğin...

Halk ise sanki Acun Ilıcalı herhangi bir irade sahibi değilmiş gibi, bu ihanetin tüm suçunu Şeyma Subaşı'nın üzerine atıyordu. Acun Ilıcalı hariç, bu aşk üçgeninin iki tarafında olan bu iki kadın için oldukça sancılı bir süreç olduğu açık!

Daha resmi olarak boşanma gerçekleşmeden önce, Ilıcalı ve Subaşı bir kız evlat sahibi dahi oldular; fakat bu olay dedikoduların daha da artmasına sebep oldu!

İddialara göre Subaşı sırf "zengin adamı elinde tutmak için" çocuk yapmıştı, sözde Acun Ilıcalı ondan ayrılmak istiyordu... vesaire vesaire...

Subaşı'nın Ilıcalı ailesi içerisinde gerçekleşen etkinliklere ve düğünlere davet edilmesi bile insanları ikna etmeye yetmedi.

Hala Şeyma'nın zorla Acun'u alıkoyduğu iddia ediliyordu.

Bu nefret modası öyle arttı ki; Subaşı'na nefret saçan ve kaynaksız dedikodular üreten onlarca hesap açıldı.

Birbiriyle çelişen pek çok hikayenin paylaşıldığı bu hesaplar kısa süre içerisinde "fenomen" haline gelip on binlerce takipçi getiriyordu.

Söylentilerin ortak noktası da hep aynıydı: Şeyma Subaşı sırf para için Acun'un aklını zorla çelmiş, hatta büyüler yaptırmış, tehditler etmiş; aslında eşini çok seven Acun'un yuvasını zorla yıkmıştı! Vay be!

Artık Subaşı mizah malzemesi haline dahi gelmişti; öyle ki, kendisi de bu tarz esprilere gülüp geçmeye başlamıştı!

Bu söylentiler ile ilgili Ilıcalı hiçbir zaman net açıklamalar yapmasa da hareketleriyle ve bazen de sosyal medyadan yaptığı göndermelerle sevgilisine destek veriyordu.

"Sadece bir yorum atmış" deyip geçmeyin; günümüz dünyasında Instagram fotoğrafının altına yazılan bir yorum, sadece bir yorum değildir! Bir manifestodur!

Bugün ise Hülya Avşar’ın programına katılan Acun Ilıcalı ilk kez Şeyma Subaşı ile ilgili konuşarak tüm dedikodulara noktayı koydu.

"Türkiye'nin çok yanlış bildiği bir şey var, onu anlatayım kısaca: Şeyma’yı zamanında görüp, bir şekilde beğenip arkadaşlık teklif eden benim."

"Yani o dönem için doğruyu yaptım diyemem, hamle olarak yanlış bile olsa -burada yanlış bilinen bir şey var- hiçbir döneminde Şeyma 'Acun beraber olalım' demedi."

"Hiç bir dönemde 'Acun’la beraber olayım, beni gezdir, senle beraber yaşamak istiyorum' yaklaşımı kendisinin olmadı."

"Şeyma Acun ilişkisinde onu ikna eden ve ilişkiyi sürdüren benim!"

"İşin aslı: Başından beri kafayı taktım, mutlu bir ilişki de yaşıyorum. Basının takip etmesi normal. "

"Bütün kızların Instagram dünyası var Şeyma’nın da var. Bu konuda onu başarılı buluyorum. Bu da sana özel olsun”

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz!

Sevgilisine sahip çıktığı ve sorumluluğu üstlendiği için Ilıcalı'yı tebrik ediyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duygusal-parodi

Acun Ilıcalı kime sahip çıkıyorsa çıksın banane. P.S. I hate you ŞEYMA.

himinini

şu salakları gündem yapmayın ya...

portlekgoz

acunu pek sevmem yaptığı da doğru değil ama en azından halktan korkup sevgilisinin ezilmesine göz yummadı çıktı ve dürüstçe ben suçluyum dedi bu konuda tebrik ederim ama keşke mutsuzsan önce boşanıp öyle ilişkiye başlasaydın be acun

fulyana

Kim kimi tavlamış kimin umrunda? Ortada olan tek gerçek evli çocuklu bir adamın karısını aldatması ve evli adamla birlikte olan bir kadın. Al birini vur ötekine. Utanmazsınız ve öyle pişkinsiniz ki.. işte mide bulantıları bu yüzden.

cansubozkus

sizene onlardan aq sİZENESİZENE

Görüş Bildir