Görüş Bildir
Haberler
Kızlarına Cinsel İstismardan Yargılanan Babaya 36 Yıl Hapis Cezası: 'Benim Sevme Şeklim Böyle'

Kızlarına Cinsel İstismardan Yargılanan Babaya 36 Yıl Hapis Cezası: 'Benim Sevme Şeklim Böyle'

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, 15 yaşındaki ikiz kızları E.K. ve S.K.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan K.K. 36 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Savunmasında 'Benim sevme şeklim böyle' diyen sanığa, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı Müjgan Bilgen Özen, 'Bu nasıl sevmek?' diyerek, tepki gösterdi.

Karşıyaka'da 2017 yılında yaşanan olayda, bir belediyede memur olarak çalışan K.K. iddiaya göre, 15 yaşındaki ikiz kızları E.K. ve S.K.'ye farklı tarihlerde cinsel istismarda bulundu. Kızlar durumu annelerine anlattı. Anne C.K. da eşinden boşanmaya karar verip, şikayetçi oldu. Gözaltına alınan baba suçlamaları kabul etmeyerek, kızlarını sevme şeklinin farklı olduğunu söyledi. Tutuklanan K.K. hakkında 'öz çocuklarına cinsel istismarda bulunmak' suçundan dava açıldı.

"İnsanlarla dokunarak anlaşıyorum"

"İnsanlarla dokunarak anlaşıyorum"

DHA'nın aktardığı bilgiye göre, İzmir Karşıyaka 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yapılan yargılamanın karar duruşmasına tutuklu sanık K.K., ikiz kızlar, anneleri C.K. ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı Müjgan Bilgen Özen katıldı. 

Son savunmasında da suçlamaları kabul etmeyen K.K., 'Bu suçlamaları kabul etmem mümkün değil. Çocuklara yönelik herhangi bir cinsel istismarda bulunmadım. Kızımın iş yerinde kucağıma oturduğu iddiası tamamen yanlıştır. Ben oturtmadım, köpekten korktuğu için panikle kendisi oturdu. Ben de köpeklerden korkmaması gerektiğini söyledim. Diğer kızımın göğüslerini ellediğim iddiası ise benim sevme şeklim biraz farklıdır. 'Büyümüş mü bunlar' diyerek dokunmuş olabilirim. Kulağımdaki sorun nedeniyle de insanlarla dokunarak anlaşıyorum. Bu bende alışkanlık oldu. Bunu yaparken kötü niyetli değilim. Eşimle ev satışı konusunda anlaşmazlık yaşadığım için bu iftiranın atıldığını düşüyorum' dedi.

"Hastanede psikolojik tedavi gördüm"

"Hastanede psikolojik tedavi gördüm"

Anne C.K., kızının bir gün babasının kendisini asansörde dudaklarından öptüğünü anlatması üzerine durumu eşine sorduğunu, 'O beni tahrik etti' yanıtını aldığını, bunun üzerine eşinden boşanmaya karar verdiğini söyledi. Kızlardan E.K. de olay nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu belirterek, Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 27 gün tedavi gördüğünü dile getirdi.

"Bu nasıl sevmek?"

"Bu nasıl sevmek?"

Bakanlık avukatı Özen, sanığın ifadesinin kabul edilebilir bir durum olmadığını vurgulayarak, 'Sanığın, kızının göğüslerine dokunarak sevdiğini söylemesi ve bunu sıradanlaştırması kabul edilemez. Sanığa indirim yapılmadan ceza verilmesini istiyoruz. Bu nasıl sevmek?' dedi.

Son sözünde K.K., eşinin iftira attığını öne sürüp, beraatini ve tahliyesini isteyen baba, kızı S.K.'ye yönelik eyleminden dolayı 20 yıl, diğer kızı E.K.'ye yönelik eyleminden ötürü de 16 yıl 10 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, cezada, babanın duruşmalarda pişmanlık göstermemesi nedeniyle indirim uygulanmadı.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Ellerin kırılsın pust herif !Benim sevme seklim bu diyen dilin kopsun.Bir insan kendi çocuğundan nasıl tahrik olur?Nasıl bir sapıklıktır bu.

Ilker Ilerler

Meraklanma güzel abim sen, seni içerde sevgi arsızı yapacaklar seve seve bayıltacaklar.

Pasif Kullanıcı

Gireceği ceza evindeki mahkumların insan sevme ve anlaşma yöntemlerini ilk elden öğrenecek yakında nasıl olsa! Ama pek sevmeyeceği ve anlaşamayacağı kesin gi... Devamını Gör