Görüş Bildir
Haberler
Kırmızı Oda 53. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Her Karanlık İçinde Aydınlık Saklar...

Kırmızı Oda 53. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Her Karanlık İçinde Aydınlık Saklar...

GNS
24.11.2021 - 22:26

Kırmızı Oda dizisi 53. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 53. bölüm fragmanında; kadroya Gökhan Özoğuz ve partneri Sitare Akbaş dahil oluyor. Terapi için kırmızı odaya giren hastaların hikayelerini anlattıkları esnada gözyaşlarına boğulduğu görülüyor. Doktor Hanım'ın ise hastalarına verdiği öğüt 'İnsanların kendi yaralarını başkalarına açması kolay mı? Ama ne zaman kaçmak yerine direnmeyi seçiyoruz, kader bile kaçacak delik arıyor.' şeklinde duyuluyor. Peki Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde ne olacak? İşte Kırmızı Oda 53. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

TV8 ekranlarında yayınlanan ve başrolünde Binnur Kaya'ya yer veren Kırmızı Oda, yeni hikayelerle devam ediyor.

Yeni oyuncuları ve birbirinden farklı hikayeleri seyirciyle buluşturan Kırmızı Oda, Cuma günlerinin en fazla izlenen yapımları arasında yer alıyor.

Yayınlanan yeni fragmanda başlık ve motto olarak 'Her Karanlık İçinde Aydınlık Saklar' denildiği görülüyor.

Kırmızı Oda 53.Bölüm Fragman

Kırmızı Oda Konusu

Kırmızı Oda Konusu

Gerçek hayatta yaşanmış ve artık yaşamlarında bir tıkanıklığa sebep olarak acı veren gerçek kesitlerin kaleme alınarak canlandırıldığı Kırmızı Oda dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ile ilgili hikâyeleri canlandırılıyor.

Kırmızı Oda dizisinde izleyici ile buluşacak olan her hayat hikâyesinin altında yatan korkuları, acıları, sevinçleri, mutluluk ve hüzünleri irdelenirken izleyicinin de ruhunun kapalı kapıları aralanarak belki de kendi yaşamlarını sorgulayacakları kendinden birer parça bulacaklardır. Psikiyatri kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kendilerinin dahi akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikâyelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve geleceklerine dair izleri fark ederek yaşamlarını sorgulayacakları etkileyici bir dram psikolojik dizisi olacak.

Bu İçerik de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın